Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ЦЕЛО СКОПЈЕ Е КАА НЕГО БЕ :pos2::pos2::pos2::pos2:
абе вие се молите да дојдете на 1 ден у скопје да видите живот малце бе не се вади тоа го знаеме сите..не се прави глуп со сила..на секој провинцијалец како тебе тоа му е животна желба...да му речат париз или скопје..он скопје ке рече..ајде доста ти е..знам вистината боли
 
K

kaiser soze

Гостин
играме со пелистер на гости!а другата недела играме библ-тоа ке биде интересно:vozbud::vozbud:
а ако сакаш да го прекинеш теков на муабетот тешко-додека не си легнат сите!
не сакам да прекинам ништо,баш се вклучив у муабетот.ама некако распоредот на утакмици скроз го забркаа,па сакав да питам.значи у среда со черно море у кав.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
леле интелигенција 100% значи синко ти си најголемото идиотче што воопшто постои...уупссс грешка..и твоето другарче параглајдер
NE BE KOKI JAS SUM GRESKA IZVINI VINCE JA EBEL MAJKA TI:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
абе вие се молите да дојдете на 1 ден у скопје да видите живот малце бе не се вади тоа го знаеме сите..не се прави глуп со сила..на секој провинцијалец како тебе тоа му е животна желба...да му речат париз или скопје..он скопје ке рече..ајде доста ти е..знам вистината боли
SKUPI E DECKO NE E SKOPJE VECE I NE GO LAZI NARODOT. I TEBE CE TE PREKRSTAT USTE MALKU I CE SE VIKAS LJUTVI DZEMAILI
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
jbg cela mk ke bide taka ako sk bide toa sto vikas bez sk makedonija ne e niso se e sela drugoto ruralni opstini
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
абе вие сваќате за доста..може нормален муабет да се прави? или не?
NORMALEN MUABET NA VASIOT SAJT AJ GITLA OD TUKA INAKU DA TI KAZAM I DEKA LICIS NA VINCE SIGURNO ON TE PRAVEL. KARIKATURA DA TE SLIKALE POUBAVO CE SI IZLEZEL.

KAVADARCI CE BIDE KAKO MONAKO I KOJ VE EBE VAS TERAJTE SI BIZNIS I ZENETE I MAZETE SE SO Albancite. CE ISPADNE NEKOJ KAKO KVAZIMODO OD TAA SPOJKA A I VECE IMA NEKOJ PRIMEROK GI VIDOV VO SABOTATA NA UTAKMICATA

AJ CAO
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
SKUPI E DECKO NE E SKOPJE VECE I NE GO LAZI NARODOT. I TEBE CE TE PREKRSTAT USTE MALKU I CE SE VIKAS LJUTVI DZEMAILI
во скопје има помалку албанска нација неголи кај вас циганска..тоа е факт..јас лично можамд а потврдам зошто во кавадарци пред 3 години во училиштето киро спанџов-брко кога видов распоред на ученици..јасно ми беше..а и тоа до него што беше не беше поарно не ми отварај уста затоа
во скопје

центар--------10%
аеродром------0%
кисела вода---0%
карпош--------2%
бутел---------40%
чаир----------50%
газибаба------30%

сарај више не ни го рачунам како да е во скопје
како и никој друг
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Se povikuvaat clenovite na navivackite grupi F.A i C.P.B na zurka vo studentskiot dom Stiv Naumov vo petok so pocetok vo 23:00 . Zurkata ja organizraat grupa Kavadarski devojki so cel da ni se "IZVINAT" za glupavosta na nivnite bratcinja i ostanati rodnini na forumov. Isto taka me zamolija ako moze po edna milka cokolada da im doneseme. Greota se , se nemaat kuznaj od koga oblazeno

Зашо само СПБ и ФА бе =( Расисти ! И ние фриленсерите идеме таму =):pos2::pos2::pos2:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
NORMALEN MUABET NA VASIOT SAJT AJ GITLA OD TUKA INAKU DA TI KAZAM I DEKA LICIS NA VINCE SIGURNO ON TE PRAVEL. KARIKATURA DA TE SLIKALE POUBAVO CE SI IZLEZEL.

KAVADARCI CE BIDE KAKO MONAKO I KOJ VE EBE VAS TERAJTE SI BIZNIS I ZENETE I MAZETE SE SO Albancite. CE ISPADNE NEKOJ KAKO KVAZIMODO OD TAA SPOJKA A I VECE IMA NEKOJ PRIMEROK GI VIDOV VO SABOTATA NA UTAKMICATA

AJ CAO

Ќе се жениме со сестра ти...и вино ќе не части сите цело ск
 

Kajgana Shop

На врв Bottom