Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ај не се вадете, барате просторија со интернет, телефон, телевизор, вработувања и уште незнам што... ние од управа немаме денар видено 15 години, па што да бојкотираме како вас??? љубовта кон клубот е појака од се, за управата ме боли кур денес е тука утре си оди...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ej abe nemate li forum na vasiot klub ...Aj malce oladite . :vozbud::vozbud::vozbud:
Ако пишуваш со поглеми букви не те прави повлијателен, попаметен, поинтересен. Ако сакате да си седиме на нашиот фан клуб, што тогаш не ставате во уста? Или имате нешто толку што ви смета во ФА? Нешто толку добро, толку недостижно што цело време не спомнувате? Играте со работнички вие за ФА зборите...коплекс ФА, така се вика целото тоа
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ако пишуваш со поглеми букви не те прави повлијателен, попаметен, поинтересен. Ако сакате да си седиме на нашиот фан клуб, што тогаш не ставате во уста? Или имате нешто толку што ви смета во ФА? Нешто толку добро, толку недостижно што цело време не спомнувате? Играте со работнички вие за ФА зборите...коплекс ФА, така се вика целото тоа
LELE EJ BEZ NERVOZI NOGU BUKVI SE VOA POTROSENI ZA DZABE EVE EDEN :back: VO CELAVICATA DA TE SMIRAM MALCE :vozbud:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Ако пишуваш со поглеми букви не те прави повлијателен, попаметен, поинтересен. Ако сакате да си седиме на нашиот фан клуб, што тогаш не ставате во уста? Или имате нешто толку што ви смета во ФА? Нешто толку добро, толку недостижно што цело време не спомнувате? Играте со работнички вие за ФА зборите...коплекс ФА, така се вика целото тоа
Ne be samo da vi kazam deka cekam zemjotres da ve vreste pa da dojdam koga ke pocnite da se raspagjate da soberam crvi od vas ,, vikat ribata jadela na TIKVESKO EZERO pa da odam na pecanje.:pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ne be samo da vi kazam deka cekam zemjotres da ve vreste pa da dojdam koga ke pocnite da se raspagjate da soberam crvi od vas ,, vikat ribata jadela na TIKVESKO EZERO pa da odam na pecanje.:pos2::pos2::pos2:
Има една народна „Да му цркне на комшијата козата„ е таа е кажана за сељаци пошто кози нема во градови...а пошто си сељак, нема што да се очекува друго од тебе. Заедно сите немате интелегенција колку една смрека
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Морам да те прашам, каде е тоа селодром, дали е тоа некоја селска област во вашето градско Кавадарци? И да те корегирам, педерчиња во Аеродром нема, така да, ако сакате педери имавте денес, што не им се навртевте нив ако толку сакате да го примате?

ФА нема да дојде, ви покажавме лани како теба да изгледа една навивачка група, годинава нема да дојдеме. Реално 100 класи подобра екипа имате од Мзт и реално ќе не тепате 20-30 разлика без многу тропење на вашите играчи. А зашто нема да дојдеме, сигурно не дека се плашиме, ако дојдеме во борјка како минатиот пат (првиот пат лани) има цело кавадарци да го запалиме и пак да рипаат храбрите момчиња како А-на-тасе во терен од страв да не бидат тепани. Така да можете да се силите колку сакате на форумов, лани бегавте ко пичиња и каубојци викавте на помош



Од екипа како вас...Пфффффф за вас и Багабонти од Пробиштип се Гејт 13 не па ние, грефчиња едни



Значи неможам да сфатам, како може некој од кавадаречко да кажува за дечки кои се од карпош, Центар, Аеродром, Ѓорче Петров сељак, ама колку и да се обидувам неможам да сватам, али ај, ако ви е полесно на душичката, така нека биде. Можеби нема да бидеме ни 4-ти, може ке бидеме 6-ти, или пак осми, ама ќе бидеме верни, ќе навиваме или ќе се бориме нашиот тим да се подобри организациски со средства кои ќе придонесуваат нашиот клуб да стане подобар од што е, но никогаш нема да бојкотираме заради пари што не ни даваат, заради вработувања, никогаш нема да дозволиме некој директор на клуб да се стави над клубот и да брка навивачи, и за вас, секогаш ќе бидеме она што се за нас Гејт 13 и Гробари...плафон, нешто недостижно

АЈТ сега
Зоко едно прашање до тебе а и до сите фанови тука на форумот.Мене така ми се чине или тебе главата ти е поголема од телото?Ѓоа тамбура ти е.Па и челава ѓоа цреп ти е:pos2::pos2:...И молба до воџа да ја постира таа сликата каде шо бегаш од џандарите мислам дека таму најдобро се гледа
да анализираме заедно ВОЏАААА СЛИКАТАААА ОД ГЛАВУЊАВА
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Зоко едно прашање до тебе а и до сите фанови тука на форумот.Мене така ми се чине или тебе главата ти е поголема од телото?Ѓоа тамбура ти е.Па и челава ѓоа цреп ти е:pos2::pos2:...И молба до воџа да ја постира таа сликата каде шо бегаш од џандарите мислам дека таму најдобро се гледа
да анализираме заедно ВОЏАААА СЛИКАТАААА ОД ГЛАВУЊАВА
А ти ми ја немаш сликата? Не се палеше и ти на мене? Само од мене слики чувате во компјутерите....немате одговори, па главата ми била голема, тоа е релативна работа, посебно ако на таа што ти кажувала и е тесен отворот
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Зоко едно прашање до тебе а и до сите фанови тука на форумот.Мене така ми се чине или тебе главата ти е поголема од телото?Ѓоа тамбура ти е.Па и челава ѓоа цреп ти е:pos2::pos2:...И молба до воџа да ја постира таа сликата каде шо бегаш од џандарите мислам дека таму најдобро се гледа
ODMA :vozbud:VAA FACA ME POTSEKA NA ZENA DODEKA PORAGA :pos::pos:
 

Attachments

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ODMA :vozbud:VAA FACA ME POTSEKA NA ZENA DODEKA PORAGA :pos::pos:
:drk::drk::drk::drk:Воџа го удараш на мене кога ја гледаш сликава, признај и во позадина ти оди песната „Цвече за њу купујем, ал мислим на тебе„

Ајде да те оставам да го подркаш уште малце....:drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom