Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
FERSPED MISLESE DEKA VOA E LEVSKI I PAK CE TEPA.
MARIN DOKUZOVSKI NE ZNAESE KAJ DA FANE OD KOJA VRATA DA ISPADNE.
MITREVSKI I TAKA I TAKA AMA ZLATEVSKI BESE ZA SRAMOTA.
ZNAJTE LI ZOSTO NE JA DAVAT SNIMKA UTAKMICATA OTI CELA MAKEDONIJA CE VIDE DEKA SUDIITE SUDEA ZA FERSPED I PAK IZGUBI 20 KOSA. AJ SO MZT CE TEPA ONI MU SE PACIENTI OD PO ODAMNA
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ме интересира дали педерчињата од селодром ќе дојдат во Среда после овој пречек на нивните колеги од Центар.Моа прогноза е дека ако го победат Работнички викендов во Среда во Кавадарци ќе дојдат 200 души а ако изгубат или нема да дојдат или ќе дојдат 50 души.А како шо гледам и Вардар си го замрсил опашот на нив шо останало за Фершпед за Фени и да не лафиме.А пред сезона шо беа демек втори ќе биле...
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
FERSPED MISLESE DEKA VOA E LEVSKI I PAK CE TEPA.
MARIN DOKUZOVSKI NE ZNAESE KAJ DA FANE OD KOJA VRATA DA ISPADNE.
MITREVSKI I TAKA I TAKA AMA ZLATEVSKI BESE ZA SRAMOTA.
ZNAJTE LI ZOSTO NE JA DAVAT SNIMKA UTAKMICATA OTI CELA MAKEDONIJA CE VIDE DEKA SUDIITE SUDEA ZA FERSPED I PAK IZGUBI 20 KOSA. AJ SO MZT CE TEPA ONI MU SE PACIENTI OD PO ODAMNA
tuka si prav masko,vidis ne ni mi tekna oti nema snimka.noa ne e za na televizija.pregrea i ja od nia strucnjakot od strumica so me ucese kosarka so bil pogolemko.ja za na sinot kureto nasabajle vikam aaa,deneska ti e pogolemko.
i plus toa kako ce ja praat interesna rabotata,za u plej of ako seta makedonija uste sega vide koj e koj?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ме интересира дали педерчињата од селодром ќе дојдат во Среда после овој пречек на нивните колеги од Центар.Моа прогноза е дека ако го победат Работнички викендов во Среда во Кавадарци ќе дојдат 200 души а ако изгубат или нема да дојдат или ќе дојдат 50 души.А како шо гледам и Вардар си го замрсил опашот на нив шо останало за Фершпед за Фени и да не лафиме.А пред сезона шо беа демек втори ќе биле...
Ke gi napolnat gakite i nema da se pojavat i da tepat i da gubat
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
se vrativ ,,slaveme pobeda u kruna so site kosarkari i upravata. Za utakmicata mozam da konstatiram deka radnicki is Skoplja ili shkup ne ni e dorasnat protivnik. A i Ivana nesto ne a biva !!! Nogu a ropav via denovi. Aj ke napraam pauza!!
Dobra atmosfera pred se .

FENI SAMPION:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ако немаше пренос ниту снимка на МТВ.Не ми е јасно што правеа тогаш двете комбиња на МТВ пред сала а уште помалку што снимаше типот кој стоеше пред мене и од кого неможев да гледам а најмалку па не ми е јасно што коментираше коментаторот кој патем се сокапа зборувајќи :toe::toe::pos2:
За момент помислив дека виа од СПБ имат дојдено со комбињата на МТВ ама еве они со автобус биле и му го сокршиле даа
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Ме интересира дали педерчињата од селодром ќе дојдат во Среда после овој пречек на нивните колеги од Центар.Моа прогноза е дека ако го победат Работнички викендов во Среда во Кавадарци ќе дојдат 200 души а ако изгубат или нема да дојдат или ќе дојдат 50 души.А како шо гледам и Вардар си го замрсил опашот на нив шо останало за Фершпед за Фени и да не лафиме.А пред сезона шо беа демек втори ќе биле...

А-на-Тасе... за вас сме измислиени лани се чудевте кога ви дојдовме !!! тешко дека ке дојдеме што и да се случи во сабота...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
А-на-Тасе... за вас сме измислиени лани се чудевте кога ви дојдовме !!! тешко дека ке дојдеме што и да се случи во сабота...
Gi napolnivte gakite po seto ovaa sto se zboruva priznaj a mnogu milo ke mi bese da bevte vie deneska ke bese po zestoko so vas
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
абе незнаеш колку се исплашивме... дојдовме 250 души лани го запаливме кавадарци си отидовме... а нежните се познати по тоа каде што одат да го јадат !!!
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
абе незнаеш колку се исплашивме... дојдовме 250 души лани го запаливме кавадарци си отидовме... а нежните се познати по тоа каде што одат да го јадат !!!
A BE STO PATI LI TREBA DA TI KAZUAM DOJDOVTE PRED DA SE DESE TOA SO KRSENJE NA DZAMOVITE NEMAVME NIKAKVA PRICINA I NE 250 AKO SAKATE I 1000 DOJDITE NIE SEKOGAS SME TUKA SRDECNO DA VE PRECEKAME :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А-на-Тасе... за вас сме измислиени лани се чудевте кога ви дојдовме !!! тешко дека ке дојдеме што и да се случи во сабота...
Незнам дали го имаш цацко слушано наа ка а кажуе.Внучето го прашуе дедо шо е педер.Внучко сеа ја ќе ти кажам.Пред 30 год ја бе на брод.И беме сами ја и еден човек и ни се прееба.Си мааме пара и испадна он мене прв да ме ебе.Утре дента ме замоли ај ногу му сакало ако може уш еднаш.И така и беше.Другдента ми иде мене редот он ми вика ааа неможе не се важи веќе договорот.Е тоа внучко ти е ПЕДЕР

Е тоа другарче све ви.Мававте кукавички по автобусот на Лозари и сега ви фуфка да дојдите.Е ТОА ТИ Е ПЕДЕР ПРИЈАТЕЛЕ МОЈ.Комплетно ве разбирам.Не од причина дека они се подобри и побројни него од причина шо доволно е еден камен да те удре во глава и да те повреди па макар и мало дете го фрлил

А моето име какво такво го има секаде МАКЕДОНИЈА,РУСИЈА,БУГАРИЈА,макар шо не сакам да ја спомнам ГРЦИЈА,СРБИЈА а твоето со твојот имењак челави го има само во селодром

А патем и прими мое соучество за поразот на аматерите
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
уште годинава ке гледате кошарка после само на ТВ:tv:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
уште годинава ке гледате кошарка после само на ТВ:tv:
Ете гледаш познатата селодромска болест КОГА НЕЗНАЕМЕ ДА СЕ ОДГОВОРИМЕ ОДМА МЕЊАМЕ ТЕМА...И да постоиме и да не ќе имаме две титули.А неверувам дека ќе се распадниме пошто и колонијалната продавница во Конопиште да ни биде спонзор повторно ќе бидеме посилни од МЗТ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom