Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Banda,od tebe znam sigurno mnogu poveke i taktika i praktika.Se gleda kolku znaes koga go esapis Emil za trener,ako ne e tatko mu,srednoskolska ekipa ne moze da vode.Za lani za kupo ne sakam da komentiram,elaboriral sum sto pati,poslednite pet minuti ne svirea nisto za Strumica,da ne ti gi preraskazuvam akciite,a i eden od sudiite mi kaza(ne sakam da spomnuvam iminja,prijateli sme) deka na poluvremeto imalo i zakani vrz niv.Za finaleto u prvenstvoto posteno ne tepaate,fala mu na Timbata za toa,ama ako se setes so se ni pravi lani KFM na nas(suspenzii za Pupovic,Latovic,Grne) cela polusezona so sest igracii ja igraame,eksperimenti so treneri so politicka pozadina,arno e i do tam so stignaame.Ne se meri so mene sa znaenje,imam mnogu minat trud i igracki i logistika okolu ekipa,taka da bezpredmetno mi e.Ako moze igrac so igrae samo odbrana i pravi licni da ti e podobar od kompleten kosarkar so moze da igrae i 3 i po potreba 4,so grb svrten kon kos,ne znam dali ima prostor za mabet pravene
zal mi e so ne mozis da gledis kak se igrae i so grb svrten i ne oti neli te zaeba MTV deneska,a za trenerlkot ti reku vcera ,odis u omis na klapa fest i te angazirat za trenjer.a za sudiite jas ce ti spomnam i ime .milojevic pederot so lani svirna 22 slobodni za strumica kaa gostin u kavadarci,a ne svirna ni eden za feni od tehnickata na vlado,pa vi izborite majstorka,da ne ti e on drugarot so ti sepnue volku so znajs,pa jadese gomna posle utakmica u stilot lele go unistiv feni,dajte da sudam u strumica da vratam.feni go odbi samo da znajs,za da ne jade panajot i zaev trici,a i takvi kako tebe i logistikata okolu tebe.koa sme vece kaj tatkovci ce ti kazam deka ni ne go poznavame tatko mu na emil koj e i so e,ama za toa tatko mu na via kompletniot so go falis vece i posteri iame od nego.bese na utakmica pa prasaj go kako izigra sin mu,ama nekako na placka mi odese facata.i ti reku i vcera,ja so tebe ne mozam se meram u trenerska rabota.ama vaa ekipa na feni da mi ja dadat,ako se nekompletni igraci mislam oti najmalku u plej of ce vlezam.vi kompletnite se imate u strumica,samo klub fi fale za da se dokazite.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
e toa e toa ti so ne go razbiras i ne lafi traj si i odi gledaj go Zoran zaev i vaka li ke se javese be ke pisese da se najdime a?
roslo pa te nemase na msn,ti kazav na 11ti,ti pisav na 11ti bev vo kavadarci na 11ti...kaj bese ti!!!!??? ti snema internet doma ili sto bese rabotavaa???
so mi jadas kuro te prasav za pesnata????? vasa e????
teska mizerija ste...da se raduvas koga ACAB tepa navivaci,i posle da dojdes na forum da se kurcis kolku pendraci izele cpb ili nie lani.....
i kaj bese na 11,cekam odgovor...??
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
roslo pa te nemase na msn,ti kazav na 11ti,ti pisav na 11ti bev vo kavadarci na 11ti...kaj bese ti!!!!??? ti snema internet doma ili sto bese rabotavaa???
so mi jadas kuro te prasav za pesnata????? vasa e????
teska mizerija ste...da se raduvas koga ACAB tepa navivaci,i posle da dojdes na forum da se kurcis kolku pendraci izele cpb ili nie lani.....
i kaj bese na 11,cekam odgovor...??
jas kaj bev mene non stop mi e ukluceno pc-to a koga si pisel ti jas neznam moze si pisel na nekoj drug covek mene ne :nenene: nema sto da lazam ako si mi pisal ke ti odgovorev a za potpisot pesna e i nasa e zadovolen
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
ne procitah komentar za finaleto na kupo,ili deka ne ti odgovara se praes na tri i pol.Ne e Milojevic,ama tava deka go odbijale Feni za da sude tuka za da citat gluposti drugite li pisas,ili ne znaes kak se delegirat sudii,so tropas gluposti.Tocno e Strumica prv pat nema prvoligas od osamostojuvanje,porano i po dva imaame,ama vie ste naviknati na pogolemi pauzi.Iskreno ne posakuvam,oti ke e loso za mak basketo,ama kak so dobivam informacii i od vas ke ima oro dogodina izgleda,na grko ne mu se davalo pari veke
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
jas kaj bev mene non stop mi e ukluceno pc-to a koga si pisel ti jas neznam moze si pisel na nekoj drug covek mene ne :nenene: nema sto da lazam ako si mi pisal ke ti odgovorev a za potpisot pesna e i nasa e zadovolen
sto e sega ke se lazeme??? ajde pisi mi na msn,te nema nesto,mozebi block si mu udril....VODZA:pos2::pos2: te nemase vo kavadarci be ej hahahaha neli rece ke dojdes pred sudnica,sega izleze deka si spiel...leleee..
inaku za pesnata,po ova sto go procitav veke ne ve smetam za nav. grupa
pesnata e vasa...alo be ejjjjjjjjjj od koga vasa!!!!????? ti bolen li si...koga posleden pat si bil na pregled,zarem nemate sistematski vo 1va godina sredno??? ili ova tipicno kavadarecki,od z'tava neznaes sto zboris....
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
sto e sega ke se lazeme??? ajde pisi mi na msn,te nema nesto,mozebi block si mu udril....VODZA:pos2::pos2: te nemase vo kavadarci be ej hahahaha neli rece ke dojdes pred sudnica,sega izleze deka si spiel...leleee..
inaku za pesnata,po ova sto go procitav veke ne ve smetam za nav. grupa
pesnata e vasa...alo be ejjjjjjjjjj od koga vasa!!!!????? ti bolen li si...koga posleden pat si bil na pregled,zarem nemate sistematski vo 1va godina sredno??? ili ova tipicno kavadarecki,od z'tava neznaes sto zboris....
Ni nie vas ne ti udriv block be taslak tebe block ke ti udaram ne vredis tolku
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
lani koga nas ne mavase ACAB,kozarite placea od sreka,na vas vi kazuvavme vie ne veruvavte....
mozam samo da kazam deka imeto lozari treba da se izbrise od mak tifo scenata...
doo vodza..pesnava na off topik JAS SUM LUD......?? sto e fintava,vasa pesna e sega?



VIE NE POSTOITE VEKE AJ NE PISUVAJ VEKE NE POSTOITE:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
I nogu ceif mi bese Ivana Ivana Ivana haha dimceto u zemja propadna go tesea kolegite a nekoj ne ni znae koja e Ivana ede A.C.A.B mi vika zena li mu e Ivana hahaha :kez:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
KOGA MU SE ISKRSIJA STAKLATA NA AVTOBUSITE?

DE AKO IMA NEKOJ SO BIL TAMU ILI SO RAZBRAL ZA TOJ INCIDENT NEKA PISUVA?
MESTO I KOGA I KADE?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
sto e sega ke se lazeme??? ajde pisi mi na msn,te nema nesto,mozebi block si mu udril....VODZA:pos2::pos2: te nemase vo kavadarci be ej hahahaha neli rece ke dojdes pred sudnica,sega izleze deka si spiel...leleee..
inaku za pesnata,po ova sto go procitav veke ne ve smetam za nav. grupa
pesnata e vasa...alo be ejjjjjjjjjj od koga vasa!!!!????? ti bolen li si...koga posleden pat si bil na pregled,zarem nemate sistematski vo 1va godina sredno??? ili ova tipicno kavadarecki,od z'tava neznaes sto zboris....
definitivno si sonuval nesto kakva sudnica be ti ulav li si :nesvest:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ne procitah komentar za finaleto na kupo,ili deka ne ti odgovara se praes na tri i pol.Ne e Milojevic,ama tava deka go odbijale Feni za da sude tuka za da citat gluposti drugite li pisas,ili ne znaes kak se delegirat sudii,so tropas gluposti.Tocno e Strumica prv pat nema prvoligas od osamostojuvanje,porano i po dva imaame,ama vie ste naviknati na pogolemi pauzi.Iskreno ne posakuvam,oti ke e loso za mak basketo,ama kak so dobivam informacii i od vas ke ima oro dogodina izgleda,na grko ne mu se davalo pari veke
e pa ti neli mnogu znaese,kako sega da ti objasnam so bilo so delegiranje i kako to ode kaj nas.ako te interesira napraj ekipa u strumica a ja ce ti kazam uste sega koj ce ti sude u godina u prvo kolo.
e,sea za kupot,ne deka se praam na tri i pol tuku zaboraviv,oti neli ti reku ja u medjuvreme i rabotam nesro tuka ,taka da sum ispustil i sea so izvinuvanje odma ce ti kazam.kaj bese ti lani kaa strucnjak golem da mu kazis na via tvojte kompletni igraci da ne stoat zona dodeka feni mu nacuka 8 i so zborovi osum trojki,za poslednite pet minuti.pa li ve zaeba politikata i sudijata.ako saks ce te castam dvd-ja so site utakmici od kupot i od finaleto.kako bonus dvd ce dobies ekskluziven materijal so go ima samo kaj mene u traenje od 55 min od slavjeto na nekompletnite so navivacite u negotino i na plostadot u kavadrci.ako bidis umen ce ti pustam snimka i od kafeneto kaj so se drobeme site,a ne pred vreme kaa tvojte na tri tri.nisto ne e gotovo dok ne e gotovo.taka mali da znajs ako tuka izigravas nogu golem,i ostaj me da rabotam strucnjak molim te.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
глеам вие се утепавте од постоење :pos: :pos: :pos: :pos:
NIE POSTOIME ALI LOSO E STO KAJ NAS NAVIVACITE SE PODELENI NA POVEKE GRUPI:
EDNI SO CEJKATA NAKO TAAA EKIPA
DR ZIZI TONI
TRETI ZAPAD SO FOKA KLEMA
I 4 TI
ONIE NA ZAPAD MALDITE KOI SE NA GODISNA VOZRAST OD 16-19
DA SE SOBERME SITE ZAEDNO I DA SE IZNAJDE PRAV VODZA I LUGJE STO KE JA VODAT NAVIVACKATA GRUPA KE BIDEME SIGURNO 300-400 ALI
SEA ZA SEA NISTO
SE NADEVAME NA PODOBRI VREMINJA
AKO NE SUM VO PRAVO NEKA ME DEMANTIRA NEKOJ STO E OD KAVADARCI
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
NIE POSTOIME ALI LOSO E STO KAJ NAS NAVIVACITE SE PODELENI NA POVEKE GRUPI:
EDNI SO CEJKATA NAKO TAAA EKIPA
DR ZIZI TONI
TRETI ZAPAD SO FOKA KLEMA
I 4 TI
ONIE NA ZAPAD MALDITE KOI SE NA GODISNA VOZRAST OD 16-19
DA SE SOBERME SITE ZAEDNO I DA SE IZNAJDE PRAV VODZA I LUGJE STO KE JA VODAT NAVIVACKATA GRUPA KE BIDEME SIGURNO 300-400 ALI
SEA ZA SEA NISTO
SE NADEVAME NA PODOBRI VREMINJA
AKO NE SUM VO PRAVO NEKA ME DEMANTIRA NEKOJ STO E OD KAVADARCI
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom