Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
25 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
abe kolku sakate jadejte trici,ne ve svakam seriozno,za vas Strumica e aristokratija,a taj so se prijavi za borecki vestini,prati telefonce,ke te najdam,ama singl,da me nauces.Ke se potrudam da te najdam,vetuvam,ama samicko koa ke si ,bez svedoci
si kvota ima za tebe,ili so hendikep ce bides.:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
Banda,klapa e zbor so poveke znacenja,ako si procital ne znaci oti si naucil.Kak leb,obezbedi li,ako ne da doneseme utre strumicki kabasi
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
abe kolku sakate jadejte trici,ne ve svakam seriozno,za vas Strumica e aristokratija,a taj so se prijavi za borecki vestini,prati telefonce,ke te najdam,ama singl,da me nauces.Ke se potrudam da te najdam,vetuvam,ama samicko koa ke si ,bez svedoci
A Струмица кај играеше? Во која лига? Во грчката?:)
У ствари само на маалска кошарка останате...:helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
za Lozari-istok-so mi davas broj na divo kupen bez podatoci be fight instructor,kako da te najdam,da ne sakas u Jasmin da te baram ili so drustvo si hrabar,
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Banda,klapa e zbor so poveke znacenja,ako si procital ne znaci oti si naucil.Kak leb,obezbedi li,ako ne da doneseme utre strumicki kabasi
da taka e ,ja pa se cudam u koj film si ti vlezen.u filmovite najnogu se koriste terminot klapa.pojacav na burek,dobra bese rabotata do sea, a kabasite so nia dolgiot kromid kako se vikase cuvajte si gi za vas.mene kocevci u kavadarci mi se i prijateli i skolski,taka da ako sakas moze da cuvam edna nepusena za tebe.mobilen ne ti ostavam oti ne znam borecki vestini,ama ako se sretnime sigurno ce me pamtis.i ne se plasi nema da te tepam,samo pazi nesakaejci da ne te nagazam oti tolku od tebe couch dzekson. sea se pooslobodiv malce,familijata e naraneta i taka.utre ce odam da go gledam djurov,a ti ako dojdis arno.ce pogledas malce ubav sport,a ako ne idis doturi si RAM ili menjaj toa procesoro(kak sibam strumicki (ili b'lgarski bese)ezik),djoa od monospitovo su a,oti utre ce produzime so trenerl'kot.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
aj da si zdrav i ziv,da ne te mislam cim si ja naranil familijata,no ak zatreba koga sakas kazi,puseni,nepuseni,kromidarki,sekakvi za tebe kabasi ima nema gajle bas mi stana simpaticen,poznava se malku si pobistar od drugite
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
da taka e ,ja pa se cudam u koj film si ti vlezen.u filmovite najnogu se koriste terminot klapa.pojacav na burek,dobra bese rabotata do sea, a kabasite so nia dolgiot kromid kako se vikase cuvajte si gi za vas.mene kocevci u kavadarci mi se i prijateli i skolski,taka da ako sakas moze da cuvam edna nepusena za tebe.mobilen ne ti ostavam oti ne znam borecki vestini,ama ako se sretnime sigurno ce me pamtis.i ne se plasi nema da te tepam,samo pazi nesakaejci da ne te nagazam oti tolku od tebe couch dzekson. sea se pooslobodiv malce,familijata e naraneta i taka.utre ce odam da go gledam djurov,a ti ako dojdis arno.ce pogledas malce ubav sport,a ako ne idis doturi si RAM ili menjaj toa procesoro(kak sibam strumicki (ili b'lgarski bese)ezik),djoa od monospitovo su a,oti utre ce produzime so trenerl'kot.
Ne e od monospitovo ...100% e od ednokukevo ili od RIC. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Banda,klapa e zbor so poveke znacenja,ako si procital ne znaci oti si naucil.Kak leb,obezbedi li,ako ne da doneseme utre strumicki kabasi
Ajde be site idete i edno drugo strumicance trebase da dojde pa ke mi pisel pred da ide mu dadov i msn i skype i se pa ne pisa takvi na zborovi ima 100000000
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
za Lozari-istok-so mi davas broj na divo kupen bez podatoci be fight instructor,kako da te najdam,da ne sakas u Jasmin da te baram ili so drustvo si hrabar,
nema problem ti samo najdi nacin kako da se najdeme i drugoto ostaj mi go mene a za ekipata ic da si nemas maka zasto ne mi treba nikoj za da te sredam tebe usvari nema ni da te udaram zasto ako zamaanam i te promasam 2 nedeli ke bides ukocen od promajata :) hehehehe ti ostaviv broj pa ako sakas javi mi se nema problem inaku baraj me koga sakas i kade sakas sekogas sum raspolozen za da tepam strumicani isto kako pred nekoj mesec sto tepav hehehehe budala edna
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
aj da si zdrav i ziv,da ne te mislam cim si ja naranil familijata,no ak zatreba koga sakas kazi,puseni,nepuseni,kromidarki,sekakvi za tebe kabasi ima nema gajle bas mi stana simpaticen,poznava se malku si pobistar od drugite
e pa i decata doma mi se bistri na mene.ako sakas i ti bistri deca kazi,majstoro e tuka.
dobar si ti i ja te osecam samo ne mozam da ti pomognam.:toe::toe::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom