Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Браво ... со ваква "Тони Манџа" финта ме сјеба у ребра ...

Иначе ... прашајте ги кавадарчанките ... ние скопјаните иаме места кај да ги ебеме ... немора у јавни вциња и кафичи .... Али ај ... твој избор:sekss:
Браво кодош ти тргна.:pos2::pos2::pos2::pos2:тооо сеа ке не изедиш.готови сне :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
а бре дечко кој кавдарчанки ги ебете кога самиот прилог покажува дека вие сте во вистинска смисла на зборот скопски ПРЕДЕРЧИЊА ,ама оваа шема јака ви е преку дупче со непознати
Види брат .... кај студираат кавадарчанките ? У Скопје ...И кај ке се ебат ?? Или мислите поштењачини се па се чуваат за кавадаречки сељандури.... дај бе не ме заебавај.:smir:
 
K

kaiser soze

Гостин
Види брат .... кај студираат кавадарчанките ? У Скопје ...И кај ке се ебат ?? Или мислите поштењачини се па се чуваат за кавадаречки сељандури.... дај бе не ме заебавај.:smir:
од скопје е он бе:pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
мене друже ме интерсира една работа како ти наплакаат модераторите што клеветиш по форумов оти веке имаш таква титула по форумов?
 
K

kaiser soze

Гостин
абе овој ако не е некој сексуален ама геј манијак со параноидна шизофренија итн...веќе почна да блада дечкото.абе оди малце кај чадловски да ти изврше детал преглед,оти како шо стојат работите
не си баш најок.
 
K

kaiser soze

Гостин
ама изгледа и никогаш не си ни бил...ај ја одам да спијам,абе форест гамп ми го разубави денот,шо да кажам тежок психолошки профил.башка па и педер.:helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
мене друже ме интерсира една работа како ти наплакаат модераторите што клеветиш по форумов оти веке имаш таква титула по форумов?

Одговарање на провокации не е исто што и клеветење.:smir::smir:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Тешко е да немаш коса...али јеби га...тешка судбина.:)
Ќе ти купиме може и шубара ако идиш.
Нивите ми ги работат просјаци како тебе, немат банка у џепот па ми црнчат за 500-че.:)
Ќе ти кажам коа ќе седам во Green да се запознаеме...:helou:
Aј баш да видам дали ќе ми кажеш кога ке седиш во Green. А ако си седел некогаш таму, ме знаеш, па што не кажеш таму во лице што имаш да кажеш, а сајбер мангупе?...и да, веќе и Грин не е тоа што беше од вашиот наплив. Ќе те потсеќам на 2-3 дена, за да не се правиш дека си заборавил

а да не беше денеска ти деко у гтц у вц,па сеа си у постсексуален делириум.добро може боки the13 па и ќе се пофалиш секс со позната личност си имал ејј,голема зверка.абе бегај таму ајј.
Бугар, пак си глуп? Те оставив глуп пред 5 саати, се враќам, ти уште поглуп...пу јебем ти живот
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
SITE SKOPJANI KUR DA MI PUSAT!!!!!!!!!!!! (So ne znaci deka i ostanatite ke gi ostavam taka)
Eve i jas edna pesna da kazam od moe vreme da ne se ostavam pokuso:

VASITE SKOPSKI MAJKI
SO SEKSI GAKICKI
Albanci VI GI EBAT
UMRETE SKOPJANI!!!!
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:

P.S Site na FENI vo sreda. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
Идиотче.

Баниран 2 години.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Jeeee, ќе биде интересно во наредниве минути, ќе фрштат банови :)

Останете пред малите екрани да ги дознаете среќните добитници.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ги имаме добитниците од првото извлекување:

А бе лагер не си ти крив мајка ти е за ебање шо не ти кажала од кое село си.
абе убаво му беше на човекот со најстариот занает,ама пуста била мвр ги разбрка пред некој ден од кај мтв и останаа социјалци сеа,па се фрустрира тука човекот.а од кај се осети прозван за сулфурот ти бе глуп или се препозна у текстот.ништо од твојта јака интелегенција.
оди пуши к:baeh::baeh:ови.лагер.
neznite momcinja vi ebat samo sestrite ne za niva oni
Najubavo znae sestra ti

:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ajdeee a be so napravi daa se ispobanira ke nema so koj da si diskutiram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom