Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Ама факт е дека иаме само една тројка, (Прековиќ е импровизација) Тасо го спомнав оти он беше единствен кој беше достапен, џабе ќе се лажиме, сељак е ама знае да играе кошарка.
ама и да не се лажеме ја нарушува здравата средина.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
јас мислам дека димче за фени е мачкина кашлица!:vozbud:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Банда коска ти е заргонов.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
moram malce u nas zargon,za da moze site da me razberat so lafam neli:helou:
pa ce kazam ,macka ne e prav so izjavite,ali ima vreme eve gledam citate sport i ovo ono,pa zivi bili pa procitali.:smir:
inaku stariot igrae dvojka i kaa nego u makedonija takov igrac so cip za kosarka ne sme imale,ne od so mnogu ziveam so nego,nego so gledam kako mu se klanjat srbite kaa idat tuka,bilo igraci bilo sudii za BIBL.inaku on ima titula so Zvezda,pa u Rusija,Slovenija ama da znajte prva dupla mu e u Kavadarci i e mnogu blagodaren za toa.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Да да а ова доле ако не се лажам е неговата женска.Па бегајќи ја оставил и неа да гори во оѓинот.Значи пиче и во фаца и во понашање...
Дај бе стави твоја слика да се посмееме малце.

Твоите гарант му имаат згрешено на кумот, не може до толку да се заебавал со тебе
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Ама факт е дека иаме само една тројка, (Прековиќ е импровизација) Тасо го спомнав оти он беше единствен кој беше достапен, џабе ќе се лажиме, сељак е ама знае да играе кошарка.
fakt e deka samo nego tatko mu go nudese celo leto na feni, i toa so pustanje muabeti u stilot eve go bara feni ama ne mozat da go platat.
i fakt e deka posle finalnata serija i negovoto ponasanje,i stvarno da go dovedea tuka nego (za so ne stana ni zbor)mislam deka pola od stalnite navivaci ce prestanea da odat na feni.jas prv.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
fakt e deka samo nego tatko mu go nudese celo leto na feni, i toa so pustanje muabeti u stilot eve go bara feni ama ne mozat da go platat.
i fakt e deka posle finalnata serija i negovoto ponasanje,i stvarno da go dovedea tuka nego (za so ne stana ni zbor)mislam deka pola od stalnite navivaci ce prestanea da odat na feni.jas prv.
Ама тоа е од навивачки аспект, таман е, и мене ме нервира ама сигурно нема заради некој сељак од Градско да си го ускратам задоволството да го гледам Фени.
Него го спомнав оти прв ми дојди на памет, нели имаше и шпекулации го барале нашите.
Ја сепак мислам дека ќе ни треба замена за Ѓуров, оно у нашата лига и со Преката ќе цепиме ама за вакви утакмици како со Свислион ќе ни треба уште една класична тројка.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Ама тоа е од навивачки аспект, таман е, и мене ме неривриа ама сигурно нема заради некој сељак од Градско да си го ускратам задоволството да го гледам Фени.
Него го спомнав оти прв ми дојди на памет, нели имаше и шпекулации го барале нашите.
Ја сепак мислам дека ќе ни треба замена за Ѓуров, оно у нашата лига и со Преката ќе цепиме ама за вакви утакмици како со Свислион ќе ни треба уште една класична тројка.
e pa ti gi napisav spekulaciite od kaj idea,a so maci i milan ni cepime i u BIBL.rekov ne sakam da spomnuvam po ime ,oti neli sekoj moze da ima slab den,ama ovia dvajcata i goran bea edini so si gi ispolnija zadacite so bea zadadeni od trenerot pri pripremite na utakmicata.a za novi igraci ima vreme.na zima u preodniot rok se moza da se sluce.posle toa ide i final-fourot na BIBL i nasiot play-off.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom