Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Tи дечко си ми најголема смешка од сите козари...Прво глеам аватар, се прашувам дали си тоа ти ??? После читам пост и сфаќам дека само таков сурат може да напише нешто толку глупо...После читам потпис...Политичка парола у навијачки цели, честитам на независноста на вашата група...После глеам слика у потпис, најкрадена слика од сите навијачки групи, сте ја смениле бојата, си стаил некој квази-лудак со ножици за сечење грозје и ај група ќе праиме...

Трагедија на македонската навијачка сцена...Козари нема веќе да навиваат за Фени ...Ај да плачеме сеа...:nesum::nesum::nesum:
БАРЕМ НЕ СМЕ ПИ*КИ КАКО ВАС!! ГЛЕДАЈ ГО ВАШИОТ П*ДЕР РАДИКАЛ КАКО НЕ САКА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ДРУГАРИТЕ ЖАЛНО ЖАЛНО МЕ ИСПРОВОЦИРА МОРАВ ДА ГО ПУШТАМ ЗНАМ ДЕКА КЕ ТЕ БОЛИ АЛИ :toe: АХ Радикале Радикале помогни му на другарчето бе!! ц ц ц :pipi::tv:
 

Attachments

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
БАРЕМ НЕ СМЕ ПИ*КИ КАКО ВАС!! ГЛЕДАЈ ГО ВАШИОТ П*ДЕР РАДИКАЛ КАКО НЕ САКА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ДРУГАРИТЕ ЖАЛНО ЖАЛНО МЕ ИСПРОВОЦИРА МОРАВ ДА ГО ПУШТАМ ЗНАМ ДЕКА КЕ ТЕ БОЛИ АЛИ :toe: АХ Радикале Радикале помогни му на другарчето бе!! ц ц ц :pipi::tv:

Не дека сум фан на фемили али бар они имаат гз и да се пуштат вака =) А вие немате ни група


Јбг ...досада +очекуем интересен пост од Марко МЗТ :helou::helou:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
БАРЕМ НЕ СМЕ ПИ*КИ КАКО ВАС!! ГЛЕДАЈ ГО ВАШИОТ П*ДЕР РАДИКАЛ КАКО НЕ САКА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ДРУГАРИТЕ ЖАЛНО ЖАЛНО МЕ ИСПРОВОЦИРА МОРАВ ДА ГО ПУШТАМ ЗНАМ ДЕКА КЕ ТЕ БОЛИ АЛИ :toe: АХ Радикале Радикале помогни му на другарчето бе!! ц ц ц :pipi::tv:

Ах, многу мразам кога некој збори нешто а нема појма за тоа...Ко да беше ти таму па да знаеш што се десило, ко да беше таму па да знаеш што го иницирало тоа и најважното ко да си бил таму па да знаеш што се деси после....Не, ти во тоа време беше дома и не знаеше што е баскет , уште помалку што е навивање а тепачка на утакмица за тебе беше а богами и сеа е апстрактна именка...Затоа, квази-воџа, седи мирен, стани семкар пошо не ви даваат пари за групата и иди дркај на ФА...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ах, многу мразам кога некој збори нешто а нема појма за тоа...Ко да беше ти таму па да знаеш што се десило, ко да беше таму па да знаеш што го иницирало тоа и најважното ко да си бил таму па да знаеш што се деси после....Не, ти во тоа време беше дома и не знаеше што е баскет , уште помалку што е навивање а тепачка на утакмица за тебе беше а богами и сеа е апстрактна именка...Затоа, квази-воџа, седи мирен, стани семкар пошо не ви даваат пари за групата и иди дркај на ФА...
Знам те заболе извини еве еден бакнеж за смиррување kiss mwa :back:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Знам те заболе извини еве еден бакнеж за смиррување kiss mwa :back:

Бакнежи праќај на овие педериве од парк, на сум ја по машките !!!

Таман ќе ви дојде, глеам добро се согласувате на форумов, може и да се збратимите , никогаш не се знае...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Бакнежи праќај на овие педериве од парк, на сум ја по машките !!!

Таман ќе ви дојде, глеам добро се согласувате на форумов, може и да се збратимите , никогаш не се знае...
Kako не сте гледајте го вашиот член како нежно го допира! :tv::vozbud:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Готово ставам . со вас гледам муабетот води накај што не треба убаво си почнавме да правиме муабет за Фени. И така Фока Владо не предади крв негова јас да е...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ај , слободен си, Поповиќ е крив што вие имате буџет од 500 000 евра а можда и појше па не можете да победите просечна екипа...Тој титула што ви донесе, што гинеше за вас сеа е копиле предавничко...Респект Козари ...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ај , слободен си, Поповиќ е крив што вие имате буџет од 500 000 евра а можда и појше па не можете да победите просечна екипа...Тој титула што ви донесе, што гинеше за вас сеа е копиле предавничко...Респект Козари ...
Кој донесе бе тој гомнар ја изгомнари со струмица за тоа и беше избркан оти бил поткупен No Fuc*ing respect fo No 1 СЕЛОДРОМ!!
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Кој донесе бе тој гомнар ја изгомнари со струмица за тоа и беше избркан оти бил поткупен No Fuc*ing respect fo No 1 СЕЛОДРОМ!!
зашо бе вакви фрикови има во оваа држава...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Кој донесе бе тој гомнар ја изгомнари со струмица за тоа и беше избркан оти бил поткупен No Fuc*ing respect fo No 1 СЕЛОДРОМ!!
Е ова не ти требаше ...

Ај иди кај Зизи , добар му е берберлакот а богами и нивата родила...За воџа имате барем некој со јака нива..:vozbud::vozbud:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Abe skopski seljaci nemate li forumi pa gi citate onie koi se nameneti za seriozni timovi. Aj site koga ke dojde utakmicata so sampionot dojdete u Kavadarci so zeleno dzamce da mi go bricnete. Sedam na zapad najdolu stol 27 .Ke me vidite i ke me prepoznaete lesno ,,nekolku pati se sretnuvame koga bev na seks kaj vasite majki.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Abe skopski seljaci nemate li forumi pa gi citate onie koi se nameneti za seriozni timovi. Aj site koga ke dojde utakmicata so sampionot dojdete u Kavadarci so zeleno dzamce da mi go bricnete. Sedam na zapad najdolu stol 27 .Ke me vidite i ke me prepoznaete lesno ,,nekolku pati se sretnuvame koga bev na seks kaj vasite majki.

Лелелееле, опасност си ти момак...Имаше тука едни оставаа број на телофон за да се договориме да се најдеме а ти ми кажа каде седиш, сеа одма чим влезам у сала тебе ќе те барам...Готово,лесно ќе те препознаам, таков идиот еднаш се раѓа !!!

П.С. Не ме тепај :jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom