Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ne bev vcera na rakomet i ne te znam ama nema problem ce se zapoznaeme ako sakas. aj ti odgovori mi na prethodniot moj post posto Trajce ili ne saka ili ne znae. cakam odgovor.
Inaku jas navivam samo na forumi isto kako i tebe prijatele. Samo ima edna razlika so jas go teram narodot da ode u sala a ti go brkas od sala .
хахаха јас на форумов сум за да ги гледам глупостите што ги пишите против нас а јас го бркам од сала народот!! ц ц ц да бе го бркам стоам пред врата и му викам кој ке влезе има мамето да му го е... после утакмица :pos2::pos2:
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
trojanec TI IZGLEDA DEKA NOGU SE CENKAS BE ZA NEKOI SITNI I NEVAZNI RABOTI abe ti znais li so znaci da navivas ili da davas podrska na tribinite kon klubot tuka ima razlika SO POCIT KON TEBE
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
drugaru za bitola deckite sami si go platija kombeto po 350 den. ZOSTO ne razberis problemot ne e vo baranjeto na sredstva od feni TI NOGU RABOTI ne znais problemot e vo navredite kon deckite koi bea izbrkani od salata ot tuka seta nastana veruj. Jas ziveam odma do TONI so gi vode deckite znais li ti deka i lani iako sekoja den imase pregovori so feni i od nivna strana iako ne bese ispolneto nitu edno VETIVANJE a ne BARANJE pazi tuka ima golema razlika medju toa pa se odese ok. i taka
E pa tuka te cekam be trajce ZA PELISTER MOZE DA SE DADE 350 DENARA A ZA FENI BARAME POSEBNI USLOVI ZA DA NAVIVAME SUPER VI E POLITIKATA. PELISTER NEMA SO DA VI DADE A ZATOA PAK AMIR I FENI IMAT I DAJ DA ZEMIME NESTO.'SRAMOTAAAAAAAAAAAAAA
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
vodzata ne moze da odgovara za nikoj posto ne ste registrirani kako navivacka grupa a i nemate pravo samo vie da go koristite imeto lozari.
Site so idat u sala se lozari a ne samo vie. I ne mi odgovori dalei e toa taka so go pisav pred toa. Cekam odgovor ne ja menjaj tepata
И татко ми иде у сала, бизнисмен е и не е Лозар,јасно? Ако мислиш дека се Лозари по тоа што одгледуват лозје тогаш се сложувам со тебе и најмалце 80% од салата се лозари. Не бе другар се работе за нешто шо ти никоаш нема да го сваниш, зборот лозар е една нерешлива енигма за тебе шо еве не можиш да а разбериш две недели, се мачиш тука на форумот а ме малтретираш и мене тука да ти ги читам постовите. Коа ке одиш да си застаниш( а не да седиш, и семки да грицкаш) на истокот знаиш на кое место, коа ке пееш, викаш макар и со последни сили тогаш ке ни кажеш дека си лозар,ок? Засега зборот ЛОЗАРИ е пресвет за тебе....позз:smir:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
a be vi si mislite deka deckite navivat za voa ili onoa pa nikoj od lozari toa ne go bara od feni tie toa go davaa od srce a i lozari navivaa so podrska za timot i oni uste se so timot poveke momentalno se rabote za gordost pomegu dve strani oti za sekoja rabota se potrebni dvajca. OD TONI VODJATA po fer covek nema jas nekolku pati bev na sostanoci so feni i tamu da vidis se ubavo odese rabotite se ebaa na utakmicata za memorijalniot turnir.
trajce ti poleka poleka pocna da kopcas za voa so neknja mene mi se kontrese.ti brat gi sakas kosarkarite,kako igraat ,kako pobeduat i odis za niv neli?a od druga strana raspravas za gordost oti ste se skarale so upravata?utre moze gazdata da go isprate amir na rabota u argentina i on ce se spakue i ce si ode,a ti ce ostanis skraten oti ne si odel na utakmicite,a igracite ce mislat deka niv ne gi sakate.kazi mi vrede li ja da ne a gledam pola mak. reprezentacija sekoja sreda i sabota oti nekoj od upravata me iznerviral.taa e gotova rabota.so upravata ste skarani i tocka,ama so igracite i so drugite coveci od zapad ne ste neli?i sea kaa ce turis na kantar se ,kaj teze povece?
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
abe dete lozari se na sekoja utakmica so kosarkarite koi davaat podrska od zapad NO SAMO SO SVOETO PRISUSTVO a ne so zanes od istok a inaku ima razlika pak ke ti kazam megu LOZARI NAVIVACKA GRUPA i ti samo kako HARIM tuka na forumot i samo so tvojet:jaj:eek: fizicko prisustvo vo salata
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
a inaku tocno e toa deka i amir ke si ode i site drugo no druzbata megu deckite lozari sekoja den vo klubceto na lozari ke ostane a inaku klubot e klub FIRMA ako on zgasne tvojte zborovi veke ke nemat vrednost
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
trajce ti poleka poleka pocna da kopcas za voa so neknja mene mi se kontrese.ti brat gi sakas kosarkarite,kako igraat ,kako pobeduat i odis za niv neli?a od druga strana raspravas za gordost oti ste se skarale so upravata?utre moze gazdata da go isprate amir na rabota u argentina i on ce se spakue i ce si ode,a ti ce ostanis skraten oti ne si odel na utakmicite,a igracite ce mislat deka niv ne gi sakate.kazi mi vrede li ja da ne a gledam pola mak. reprezentacija sekoja sreda i sabota oti nekoj od upravata me iznerviral.taa e gotova rabota.so upravata ste skarani i tocka,ama so igracite i so drugite coveci od zapad ne ste neli?i sea kaa ce turis na kantar se ,kaj teze povece?
Ne be site u salata idele lozari da gi gledat.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
TROJANEC tamu gore si napisal nesto pak so mala vrednost brat iznesuvanje od salata pred 2000 dusi na dvajca lozari e navreda za eden kolektiv kaa lozari ti si poedinec i ne gi razbiras tia raboti. POZDRAV DO TEBE
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
abe dete lozari se na sekoja utakmica so kosarkarite koi davaat podrska od zapad NO SAMO SO SVOETO PRISUSTVO a ne so zanes od istok a inaku ima razlika pak ke ti kazam megu LOZARI NAVIVACKA GRUPA i ti samo kako HARIM tuka na forumot i samo so tvojet:jaj:eek: fizicko prisustvo vo salata
tebe prekarot na mesto ti go turile nema so.pa kurdisa po staro.kolku pati treba da ti objasnuam be deka ja tebe tatko mozam da ti bidam i voa jajceto so go crtas,ti si bil u nego uste ,ja koa sum prisustvuel na utakmici i fizicki i so zanes kaa so vikas ti.samo koj tebe da ti objasne.tebe ti vikat da odis da navivas ,kaa ti so vikas so zanes za deckite so igraat ti basmi na basmarot mu prodavas i filozofiras.i ne e harim tuku hiram,ne a gresi rabotata.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
И татко ми иде у сала, бизнисмен е и не е Лозар,јасно? Ако мислиш дека се Лозари по тоа што одгледуват лозје тогаш се сложувам со тебе и најмалце 80% од салата се лозари. Не бе другар се работе за нешто шо ти никоаш нема да го сваниш, зборот лозар е една нерешлива енигма за тебе шо еве не можиш да а разбериш две недели, се мачиш тука на форумот а ме малтретираш и мене тука да ти ги читам постовите. Коа ке одиш да си застаниш( а не да седиш, и семки да грицкаш) на истокот знаиш на кое место, коа ке пееш, викаш макар и со последни сили тогаш ке ни кажеш дека си лозар,ок? Засега зборот ЛОЗАРИ е пресвет за тебе....позз:smir:
Jas koga navivav za lozari ti ne si bil roden toa e sigurno. jas vikam na sekoja utakmica samo so jas vikam bez pari a ti vikas za pari il dres ili sal ili maica. toa e razlikata medju segasnite i nekogasnite lozari.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
gledas ti pak mu odgovaras na nekoj drug jas ti pisam iskreno duri i kako zasegnat od sekojdnevnite slucuvanja pomegu dvete strani
 

Kajgana Shop

На врв Bottom