Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
lozari be TROJANEC nikogas ne se otkazale od kosarkarite samo tuka ima problem a toa e upravata so niv e tesko da se razberes. Vi vikate deka upravata ne e bitna ako TEBE TI RECAT NE VLEGUJ U SALATA koja upravata na feni za vreme na utakmicata si ja zima pod svoja raka ti sosila li ke bodis so glavata vo salata.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
abre decki vi dva i dva ne znaite da gi svrzite ne pa da pisuvate tuka gluposti.trojanec ti ne gi znais ni igracite a ne pa da pisis tuka
de nabroj nekoj od igracite

uste se rasparavate,a utakmicata e drugiden.neli gleate deka i od strumica ludjeto se pozapaleni od nas.alal da ni e na site.amir ili sveto li ce gi gleame tamu ili sportistite.vidote sinoca deka koa se saka se se moze?za edno cudo metalurg ce naebese,da ne bea sudiite.i sea ja da ne gledam zaradi nekoj so ne mi se svidja u publikata?pa ko ga sisa kad nije iz nisa bre.pa ako treba i ne vikam feni,feni.ce vikam zverki,zverki za da vidat deckite oti nikoj protiv niv nema nisto.ispravite me ako gresam
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
tuka site so se protiv lozari treba da znaat koi bea decata bez sram so go bodrea timot i bez strav so go bodrea timot vo cela makedonija koga se gostuvase duri i koga imase povredeni lozari poradi incidentot so avtobusot kaj aerodromci vo skopje kaj bea drugite togas koi sir gledaa i ozboruvaa aaaaaaaaaaaa.
pa za toa vi davaa dresovi i tapani jadenje pienje televizor stab vi otvorija ve nosea po emisii kaj igor dzambazov, na reprezentacijata koga igraese ve nosea. eve na primer zosto mene ne me nosele.zatoa sto ne mi dale nisto a i ne barat od mene nisto,jas si navivam koga sakam a vi ne mozete posto klubot ve zadolzil so nesto a vie toa najdobro go znaete. Mnogu ve razgalija i sega koga vi rekle nema povece sponzorstva vie odlucivte da ne navivate samo zaradi toa sto ne vi napravile salovi i maici ili ve lazele cela godina. Aj kazi dali upravata na pelister vi go plati kombeto so bevte za bitola (ako si bil i ti ) ili sami si plativte.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
jas voa go pisam oti seta rabota ja znam sekoja vecer sum vo klubot i problemot ne e vo lozari nikoj ne bara od upravata nisto NO nekoj raboti treba da se jasni koga se rabote nesto. VI si mislite odi na utakmica i navivaj taka e voa seto a ,,, ami znajte li kakva organizacija treba za seto toa so 50 dusi da rakovodis za koi VODJATA odgovara krivicno ako se sluce nesto znajte li deka treba vreme, ljubov kon toa podrska moralna fizicka finansiska e pa i golemi nervi.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
lozari be TROJANEC nikogas ne se otkazale od kosarkarite samo tuka ima problem a toa e upravata so niv e tesko da se razberes. Vi vikate deka upravata ne e bitna ako TEBE TI RECAT NE VLEGUJ U SALATA koja upravata na feni za vreme na utakmicata si ja zima pod svoja raka ti sosila li ke bodis so glavata vo salata.
za 50 denara nikoj ne moze da ne me puste i da me izbrka osven ako ne mavnam nesto na teren. A za bez pari kako vas so ve pustat i so vi davat jadenje i pienje posle utakmica treba da pokazete lojalnost sprema upravata a jas ne moram posto si placam karta cesno i posteno i mozam da vikam so sakam a vie ne mozevte,a sega mozete ako si platite karta i ic stojko da ne ve bole
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
pa za toa vi davaa dresovi i tapani jadenje pienje televizor stab vi otvorija ve nosea po emisii kaj igor dzambazov, na reprezentacijata koga igraese ve nosea. eve na primer zosto mene ne me nosele.zatoa sto ne mi dale nisto a i ne barat od mene nisto,jas si navivam koga sakam a vi ne mozete posto klubot ve zadolzil so nesto a vie toa najdobro go znaete. Mnogu ve razgalija i sega koga vi rekle nema povece sponzorstva vie odlucivte da ne navivate samo zaradi toa sto ne vi napravile salovi i maici ili ve lazele cela godina. Aj kazi dali upravata na pelister vi go plati kombeto so bevte za bitola (ako si bil i ti ) ili sami si plativte.
:tapp::tapp::tapp: Не мешај баби и жаби и ако си толку оди навивај бе ај не замарајј еееее тебе да не треба на лист да ти нацртам да не замараш иди у к.... да го е... досаден си
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
jas voa go pisam oti seta rabota ja znam sekoja vecer sum vo klubot i problemot ne e vo lozari nikoj ne bara od upravata nisto NO nekoj raboti treba da se jasni koga se rabote nesto. VI si mislite odi na utakmica i navivaj taka e voa seto a ,,, ami znajte li kakva organizacija treba za seto toa so 50 dusi da rakovodis za koi VODJATA odgovara krivicno ako se sluce nesto znajte li deka treba vreme, ljubov kon toa podrska moralna fizicka finansiska e pa i golemi nervi.
abe trajce seta e taa taka so vikas,treba organizacija i se drugo.medjutoa ako site lozari gi postuat vodzite,kako moze da dozvolat da se sluci nesto za so vodzata ce odgovara.togas tia i ne e za tamu.nia so odat na zapad gi organizira li nekoj?ne,i pa idat vrijat,vreskat po sudiite i so li uste ne.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
drugaru za bitola deckite sami si go platija kombeto po 350 den. ZOSTO ne razberis problemot ne e vo baranjeto na sredstva od feni TI NOGU RABOTI ne znais problemot e vo navredite kon deckite koi bea izbrkani od salata ot tuka seta nastana veruj. Jas ziveam odma do TONI so gi vode deckite znais li ti deka i lani iako sekoja den imase pregovori so feni i od nivna strana iako ne bese ispolneto nitu edno VETIVANJE a ne BARANJE pazi tuka ima golema razlika medju toa pa se odese ok. i taka
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
А ти па кој си Тројанец навивач по форуми се правиш јак по форуми провоцираш тука ајде ти кажи се кој си јас ти кажав кој сум вчера бев на ВВ.Тиквеш на исток со Лозарите бев со црвено црна капа ке дојдам да се запознаеме и у живо не е проблем не сум јас дудлач по форуми можам и у живо да ти кажам а ти кој си и шо мислиш дека си ти некој судија па да кажуваш за секој по нешто кој што како ти кажав во предходниот пост што да правиш ако си толку голем фан на Фени :tapp:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
jas voa go pisam oti seta rabota ja znam sekoja vecer sum vo klubot i problemot ne e vo lozari nikoj ne bara od upravata nisto NO nekoj raboti treba da se jasni koga se rabote nesto. VI si mislite odi na utakmica i navivaj taka e voa seto a ,,, ami znajte li kakva organizacija treba za seto toa so 50 dusi da rakovodis za koi VODJATA odgovara krivicno ako se sluce nesto znajte li deka treba vreme, ljubov kon toa podrska moralna fizicka finansiska e pa i golemi nervi.
vodzata ne moze da odgovara za nikoj posto ne ste registrirani kako navivacka grupa a i nemate pravo samo vie da go koristite imeto lozari.
Site so idat u sala se lozari a ne samo vie. I ne mi odgovori dalei e toa taka so go pisav pred toa. Cekam odgovor ne ja menjaj temata
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Јас синоќа умрев на трибина бе од Бт директ на ракомет после тоа неможев името да си го изговорам гласот ми беше кретешница е кога ти тоа ке го направиш ке ти поверувам дека го сакаш клубот и си голем фан на него
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
:tapp::tapp::tapp: Не мешај баби и жаби и ако си толку оди навивај бе ај не замарајј еееее тебе да не треба на лист да ти нацртам да не замараш иди у к.... да го е... досаден си
dobro be vodza oladi malku be.so si djoa na sekira zaranet.si praat covecite muabet i so ima loso u toa.sal vriis celo vreme na postot i gi utepa site so tia ikonite.ajde drugiden na utakmica i ce vrijme tamu koku sakas.tamu ce se praznime.ne iznaeba tuka tri dena site vece.kuliraj malku.pa na kraj kraevi zatoa se ubavi utakmicite.ce se izvikas,ce se iznapcuis ce se iznaurlas,ce se ispraznis edno ubavo i seto toa nema ni pivo (50den)so da recat nia so navivat u evropa i krediti so zimat za da kupat karta,da go ebam.ispostuj gi bar sportistite.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
a be vi si mislite deka deckite navivat za voa ili onoa pa nikoj od lozari toa ne go bara od feni tie toa go davaa od srce a i lozari navivaa so podrska za timot i oni uste se so timot poveke momentalno se rabote za gordost pomegu dve strani oti za sekoja rabota se potrebni dvajca. OD TONI VODJATA po fer covek nema jas nekolku pati bev na sostanoci so feni i tamu da vidis se ubavo odese rabotite se ebaa na utakmicata za memorijalniot turnir.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
А ти па кој си Тројанец навивач по форуми се правиш јак по форуми провоцираш тука ајде ти кажи се кој си јас ти кажав кој сум вчера бев на ВВ.Тиквеш на исток со Лозарите бев со црвено црна капа ке дојдам да се запознаеме и у живо не е проблем не сум јас дудлач по форуми можам и у живо да ти кажам а ти кој си и шо мислиш дека си ти некој судија па да кажуваш за секој по нешто кој што како ти кажав во предходниот пост што да правиш ако си толку голем фан на Фени :tapp:
Ne bev vcera na rakomet i ne te znam ama nema problem ce se zapoznaeme ako sakas. aj ti odgovori mi na prethodniot moj post posto Trajce ili ne saka ili ne znae. cakam odgovor.
Inaku jas navivam samo na forumi isto kako i tebe prijatele. Samo ima edna razlika so jas go teram narodot da ode u sala a ti go brkas od sala .
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
dobro be vodza oladi malku be.so si djoa na sekira zaranet.si praat covecite muabet i so ima loso u toa.sal vriis celo vreme na postot i gi utepa site so tia ikonite.ajde drugiden na utakmica i ce vrijme tamu koku sakas.tamu ce se praznime.ne iznaeba tuka tri dena site vece.kuliraj malku.pa na kraj kraevi zatoa se ubavi utakmicite.ce se izvikas,ce se iznapcuis ce se iznaurlas,ce se ispraznis edno ubavo i seto toa nema ni pivo (50den)so da recat nia so navivat u evropa i krediti so zimat za da kupat karta,da go ebam.ispostuj gi bar sportistite.
Сета е убава алии тешко дека ке се случе сетоа тоа после тоа што се случи не ми требат пари доволно ме снабди фени додека навивав таа сезона сега имам за цел живот :vozbud::vozbud:Полн сум како БРОД!!! :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom