Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Еве ти чиста кражба Амир му дава на Трајче 100 евра за навивачите Трајче од тиа 100 евра зима 70 за него 30 евра му дава навивачите и тоа не му ги дава у пари му ги дава у пијалок така да Трајче си зима бакшиш 70 евра и се курца петок сабота по ресторани фактички испаѓа дека Трајче сака да се вратат ЛОЗАРИ и се боре за тоа да он да може да зима некој динар повеќе БРАВОС БЕ ЛУЃЕ НА ТУЃА СЛАВА ВИЕ СЕ БОГАТИТЕ МРШ У ПИ*КУ МАТЕР АЈ ТАМУ
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Еве ти чиста кражба Амир му дава на Трајче 100 евра за навивачите Трајче од тиа 100 евра зима 70 за него 30 евра му дава навивачите и тоа не му ги дава у пари му ги дава у пијалок така да Трајче си зима бакшиш 70 евра и се курца петок сабота по ресторани фактички испаѓа дека Трајче сака да се вратат ЛОЗАРИ и се боре за тоа да он да може да зима некој динар повеќе БРАВОС БЕ ЛУЃЕ НА ТУЃА СЛАВА ВИЕ СЕ БОГАТИТЕ МРШ У ПИ*КУ МАТЕР АЈ ТАМУ
Ako mislis deka ja sum trajce si se zaebal gadno.Ama koga si kaj parite neli vas ne vi davale nisto od kade sega via 100 evra pa i za pienje da imal on.A ako e tia Trajko so go mislite,na koj mislam i jas ,on ima golema plata u feni,a i ako mu dojde zort mislam oti brat mu moze da mu pomogne povece od kolku da krade od vas.ako ste vi navivaci ce znajte deka marjan kolev so igrae rakomet u francija mu e brat.ama od kaj vi znajte koj e marjan.vi ste navivaci na povik.zatoa i ne moze da idite na feni.ne vi kupija mobilen za da se vikate za na utakmica
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Koј брат бе он е голо куче да не е фени он ке нема 2 бона у џепот брат му ке го спонзорирал али мислам и дека нема брат
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Море досади па ли дојдоте туа гомна да јадите бре нели се изнајадите
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Koј брат бе он е голо куче да не е фени он ке нема 2 бона у џепот брат му ке го спонзорирал али мислам и дека нема брат

Баш така.Да не е Фени ногу луѓе у градот не би биле тоа шо се...И наместо да се крстиме на некои личности(Амир) ние ги омаловажуваме.И сега некој ќе рече моите родители не работат во Фени и к.р ме боли ама не е така.Ако не работи во Фени работи во дуќан кој ќе влезе да купе,доктор е кој ке отиде ако нема пари и ред други работи каде што Фени има индитректо влијание...Во секој случај вие сте лозари и вие си одлучувате за вас и си имате привилегии и закани...Мојот став е тиа дека треба да се најде решение и да се надмине спорот оти времето брзо лета.Друго е еден спонзор кога знае дека има подршка од населението има интерес да спонзорира во спортивно кога гледа дека не се замара народот си вика со ќе спонзорира.Значи за доброто на спортот треба да се надмине се
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Доста беше од нас печалење сега нема од кој па ајде ке ги молиме да се вратат назад ЛОПОВИИИИИИИ ЛОПОВИИИИИИИИИИИИ!!!
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Море тројанец и виа арапот толку ако го сакате фени зошто не си направите навивачка група крстите си ја ИНДУСТРИЈАЛЦИ и навивајте за фени а шо тука по цел ден ни го јадите лозари вака лозари нака ние навивавме и ќе навиваме а ќе видиме фени до кај ќе догура.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
ne komentiram dali se Lozari u pravo so bojkotot ili ne,ama salata so e prazna ne e do niv.So nivnoto prisustvo oni bi ja animirale i zagreale publikata,a ne da ja napolnat salata(ta neli bile 50-tina).Ako Donald,Talik,Cemata i drustvo ne moze da ja napolnat,kako bi mozele Lozari.Pricinata e deka vo Kavadarci mnogu kosarkata ne e popularna i toa e
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
ne komentiram dali se Lozari u pravo so bojkotot ili ne,ama salata so e prazna ne e do niv.So nivnoto prisustvo oni bi ja animirale i zagreale publikata,a ne da ja napolnat salata(ta neli bile 50-tina).Ako Donald,Talik,Cemata i drustvo ne moze da ja napolnat,kako bi mozele Lozari.Pricinata e deka vo Kavadarci mnogu kosarkata ne e popularna i toa e
Море шо ти се запна у салата нели гледаш дека фени пушти 200 души на принуден одмор или како е тоа шо го е*ам а ти сакаш народ да има епа не се улави.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ne komentiram dali se Lozari u pravo so bojkotot ili ne,ama salata so e prazna ne e do niv.So nivnoto prisustvo oni bi ja animirale i zagreale publikata,a ne da ja napolnat salata(ta neli bile 50-tina).Ako Donald,Talik,Cemata i drustvo ne moze da ja napolnat,kako bi mozele Lozari.Pricinata e deka vo Kavadarci mnogu kosarkata ne e popularna i toa e
Народ е тиа и лани беше толку на почетокот на сезоната по 1500 мах по утакмица но кога подоцна почна ривалството со Струмица ептен кога се вжешти работата салата се полнеше добро така да да дојде поинтересниот дел од сезоната кога ќе се решава за титула очекувајте полна сала а секако има стимул и тоа што отпуштија 200 вработи и така малце народот е исфрустриран али ќе биде работата Фени оди на добро и очекуваме нова титула и добар пласман во БИБЛ лигата:smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
ta 200 dusi se otpusteni ne se 20000, a i na kraj kraista da umirate li saa,da ne piate pivo,svalerki jok,seriozna muzika strogo na radio i TV,a gledane kosarka ni pod tocka razno.Tava nema vrska.A so ritas pravo,ta mabet si praame ebago,aj i nie da placeme saa
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ta 200 dusi se otpusteni ne se 20000, a i na kraj kraista da umirate li saa,da ne piate pivo,svalerki jok,seriozna muzika strogo na radio i TV,a gledane kosarka ni pod tocka razno.Tava nema vrska.A so ritas pravo,ta mabet si praame ebago,aj i nie da placeme saa
Абе тамам си е муабетот само кај нас таков е менталитетот кај луѓето е зошто некој да зима по 5000 евра плата а јас дома да седам без ич и тоа е тоа.:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа сето тоа е сплет на околности, не можиме точно да кажиме зошто нема публика, има повеќе фактори не е само еден, кој како сака нека си ја интерпретира ситуацијата, да се надеваме дека ќе биде подобро :helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Епа сето тоа е сплет на околности, не можиме точно да кажиме зошто нема публика, има повеќе фактори не е само еден, кој како сака нека си ја интерпретира ситуацијата, да се надеваме дека ќе биде подобро :helou:
Ќе биде ќе биде не се секирај ти :kez::pos2::salut:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Одиме ли у Недела? на ВВ ТИКВЕШ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom