Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
И немој да си измислуваш никој не ни даваше карти ние влегувавме со специјално испечатени лифчиња со некој си печат шо го е*ам од шо беше никој не продавал карти моч*е едно не туку си прај твои филмови у главата
Znaci ve pustale bez pari a vie svirite protiv bivs pretsedatel koj bese osnovac na KK feni a me bole kurot kolku ukral od firmata
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Кој кафич бе со лафиш ти бе прибери се свести се или оди истрчи еден круг околу игралиште и врати се или па ако зимаш некои дроги немој да ги злоупотребуваш по форуми :tapp::tapp::uvo:
TONI i ti dobro znais kako stojat rabotite ama ne mozis nisto da napravis od ZIZI.
Znam deka ti se naviva ama dodeka go slusas berberot nisto ne biva.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
па на финалето во струмица ајдуци извадија наша маичка и ја искинаа..и ние само што се побунивме....рипнаа алфите на нас

аха.Оти рече дека Лозари ама изгледа си се збунил...

А иначе Лозари ако не се вратат на Фени ќе престанат да постоат.Извини Воџа ама тоа е така.Видовме колку одат на ракомет,уште помалку на фудбал.Фени аутоматски завас не постои и тоа е крај.Едино ако не одите на пинг понк да навивате.Не ми е работата да се мешам но познавам пријатели шо се активни членови кој сакат да се вратат а и верувам дека 90 % од групата сака да се врати но проблем прават постарите членови.Што ке се случи вака?Ќе се чека 10 години да дојде некој друг спонзор па после пак од почеток ќе се формираат Лозари и пак Ќе бидиме смешни како на клипот со тубата па 3 години да се стигне до тука.Шо значи заради нека гордост и инат на некој поединец или максимулм двајца у аут идат сите:smir::smir:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
аха.Оти рече дека Лозари ама изгледа си се збунил...

А иначе Лозари ако не се вратат на Фени ќе престанат да постоат.Извини Воџа ама тоа е така.Видовме колку одат на ракомет,уште помалку на фудбал.Фени аутоматски завас не постои и тоа е крај.Едино ако не одите на пинг понк да навивате.Не ми е работата да се мешам но познавам пријатели шо се активни членови кој сакат да се вратат а и верувам дека 90 % од групата сака да се врати но проблем прават постарите членови.Што ке се случи вака?Ќе се чека 10 години да дојде некој друг спонзор па после пак од почеток ќе се формираат Лозари и пак Ќе бидиме смешни како на клипот со тубата па 3 години да се стигне до тука.Шо значи заради нека гордост и инат на некој поединец или максимулм двајца у аут идат сите:smir::smir:
PRIJATELE na Zizi ne mu odgovaralo i sega nikoj da ne navival gi stra decata od nego.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Дечко ај не трескај глупости и каа не си бил шо само а траскаш безвеза ке си прајме туа мижи асан да ти баам дај немој молим те
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Лозари можат да се соберат и повеќе ама од вакви песимисти како вас што зборуваат само нешто што слушнале а не разбрале не не бива и доволно бевме на ракометот едно 50 души али резултатот беше 10 разлика и не ни даваше волја за навивање иначе си останавме до крај... да го бодриме

Тиквеш во СРЦЕ!! па шо сакате мислите си вие баш к** ме заболе :smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Sakal posle sekoja utekmica da se proslavuvalo vo negoviot kafic da naprave nekoj dinar po sto Amir se nalutil stanal i si zaminal inace se ce im dal ama nekoj da go ucenuva toa ne mozelo.
Pa deckoto e MOSAD be drugari znaete li sto e toa.
Кој кафич бе дете кој е тиа кафич негов кажи име на кафичоот кај се наоѓа биди поконкретен не само а траскај ?? изјасни се не се плаши мајкаму стара
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Лозари можат да се соберат и повеќе ама од вакви песимисти како вас што зборуваат само нешто што слушнале а не разбрале не не бива и доволно бевме на ракометот едно 50 души али резултатот беше 10 разлика и не ни даваше волја за навивање иначе си останавме до крај... да го бодриме

Тиквеш во СРЦЕ!! па шо сакате мислите си вие баш к** ме заболе :smir:

I PARTIZAN gubese od ARMANI DZINS 25 razlika pa GROBARI ne prestanaa da peat sto na kraj i go dobija natprevarot.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Може да ми одговориш на прашањето на мојот пост погоре кој кафич? е*и ти партизан и гробари ни сме далеку од тиа
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Кој кафич бе дете кој е тиа кафич негов кажи име на кафичоот кај се наоѓа биди поконкретен не само а траскај ?? изјасни се не се плаши мајкаму стара
TONI ne se pravi naiven a ne si te znam dobro.
Daj prasaj go brat ti koga navivase dali imaa vakvi uslovi kako vie sega pa se zbiravme po 500 i jas so niv bev i mnogu dobro gi znam rabotite.
Inaku da vi kazam ima zakon huliganstvo sto vie ne go znaete a treba da go znaete. A ne spomnuvate dogovori koj ce frlel sise vodjata ce odgovaral ako ste registrirani kako navivacka grupa.
Sega policijata se snima so svoja kamera i koj ce mavne bilo sto kaznata e 600 evra a ako si maloleten kazneta ce mu stigne zaedno so video zapisot na roditelite. Jas sum starnavivac i gi pratam tie raboti. Ne sum laik ne se sekiraj
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Bas obratno Grobari sami se finansirat i pak navivat a vie sakate drug da ve finansira za da navivate za vasiot klub.A za kaficot nema da ti kazam posto go znais nema potreba da mu pravime reklama.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom