Фан Клуб : Фени Индустри

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
хахаха колку просто размислуваш дечко јас да натерам A.C.A.B да те тепа тебе хахаха јас ги мразам од дното на душата пошто и мене ме имаат тепано а вас ве тепаа за баклите што ги запаливте не е воа вашата скапана сала па да си палите бакли кај ке ви текне а не мразам никој и не мислам зло на никој вие сами тоа го правите се секавам 93 бевме сите заедно се молевте знаме да ставите на стадионот во Кавадарци и Ајдуци и Комити и уште незнам кои групи кога навиваме против Чкембари ама не знаеш ти за тие случки ти си бил малечок тогаш си одел по флипери
A.C.A.B. ne mavaa uste nadvor,znaci ne bese za baklite,ocigledno nemas pojma nema so da ti objasnuvam....nie se molime na vas?? :tapp::tapp:
eve da vi kazam nesto...za vreme na finalniot duel pomegi strumica i feni...vodzata na lozari se imase javuvano preku 30 pati na nasi clenovi barajki primirje:tapp: LOL konkureti za titula i bara bratstvo..zosto? nemozevte da dojdete vo sr bratce..vo eden moment koga mu se javi na eden clen i ja bev do nego i mu kazal.."ABE BRAT,NIE VIE I CKEMBARI DA SME ZAEDNO,SKOPJANI NISTO NEMA DA NI MOZAT,ZAKON KE SME VO MK:pos2::pos2::pos2::pos2:....druga rabota...finalen duel vo kavadarci,nam ne ni davaat avtobusi za kav..odime so 4 koli,sedeme odma pod vas na tribina,ko zavrsi utakmicata vi se izdavme koj sme vi pominavme niz stab a vie ne molete da dojdeme na pijacka kaj vas!:tapp::tapp: KOJ SE MOLI BE SEGA MORONU!
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Може и поклон ви купивме за извинување хахаха дечко добар си за прикаски јас седев под кош вие бевте позади мене ако правеш за тиа струмичани си заминавте на 3/4 оти цела сала зовре по вас и вие как пи*енца ја напуштивте салата :pos2::pos2: а ние да ве молиме за примирје у никој случај никој од кај нас нема пријателство со Ајдуци за тоа можиш само твои филмови да си правиш
 
V

Viktoranius

Гостин
Ќут бе зашо им кажа, сеа нема да сакат примирје со нас, еве одма се налутија.


:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
хаха мн се плашам од ајдуци може да бидеме пријатели :nesum::pipi::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Може и поклон ви купивме за извинување хахаха дечко добар си за прикаски јас седев под кош вие бевте позади мене ако правеш за тиа струмичани си заминавте на 3/4 оти цела сала зовре по вас и вие как пи*енца ја напуштивте салата :pos2::pos2: а ние да ве молиме за примирје у никој случај никој од кај нас нема пријателство со Ајдуци за тоа можиш само твои филмови да си правиш
abe koj 3-4 ca bevme 20 dusi....pa ja ti zboram za tretata utakmica od finaleto ko povedovte 3-1..pominavme od kaj vas vo stab so ajduci dukseri i majci vie ne kanevte na pijacka:tapp::tapp:....prasaj go tvojot vodza kolku kredit imase istroseno javuvajki se na nas...ne se nikakvi filmovi ti kazuvam kako e,ne ocekuvam ja da si priznaes ti..eve neka kazat nekoj clenovi ako se sekavat deka poodamna sakavte primirje so nas...baravte da dojdete vo sr 10 dusi,i nie 10 dusi sostanok da odrzime ,no mu kazaa na vasiot vodza ako dojdat mnogu clenovi vi se najadeni pa ke go izedete....i na kraj vasiot vodza znaes sto rece,e sa ova sme se smeele mnogu...EPA AKO NE SAKATE,KE IMA VOJNA! lol lol lol lol lol lol :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
eeeee abe fast fud milo ke mi e be eee zemete titula bidite srekni,ja ne sum kako vas da posakuvam samo zlo...seedno mi e koj ke e sampion,i lani mi bese seedno ko igravme finale,edinstveno mi e maka sto nikako da dojdeme vo kontakt so vas....neznam zosto ali posle ova finale vo kavadarci ne ni pomisluvavte da trgnete nakaj sr...vi se ispolni zelbata ni vrativte za transparentot molejki gi ACAB da mavaat po nas...ajde mozebi vo idnina ke se sretneme...eve tikves vleguva vo vtora liga fudbal,tamu sme i nie ve cekame!
pozdrav sampionu:pos2:
Другар и јас не посакувам зло на никој ама очигледно е дека и кај вас и кај нас има таков народ :toe:
Кој бе не помислувал да оде во Струмица?
Абе баце на два пати не лажеа дека ќе одиме,се собраме веќе и ни викат нема одење:tapp::tapp::tapp::tapp::drk::drk::drk:
Не трескај глупости дека сме ги терале АЦАБ да маваат по вас
Јас знам што значи навивачи да бидат тепани и треба сите заедно против Ацаб да одиме и да ни ги:pusk::pusk:
Кешки нека влезе :back::back:
Па после ако треба и ќе се тепаме:vozbud::vozbud:
Поздрав и до тебе

abe koj 3-4 ca bevme 20 dusi....pa ja ti zboram za tretata utakmica od finaleto ko povedovte 3-1..pominavme od kaj vas vo stab so ajduci dukseri i majci vie ne kanevte na pijacka:tapp::tapp:....prasaj go tvojot vodza kolku kredit imase istroseno javuvajki se na nas...ne se nikakvi filmovi ti kazuvam kako e,ne ocekuvam ja da si priznaes ti..eve neka kazat nekoj clenovi ako se sekavat deka poodamna sakavte primirje so nas...baravte da dojdete vo sr 10 dusi,i nie 10 dusi sostanok da odrzime ,no mu kazaa na vasiot vodza ako dojdat mnogu clenovi vi se najadeni pa ke go izedete....i na kraj vasiot vodza znaes sto rece,e sa ova sme se smeele mnogu...EPA AKO NE SAKATE,KE IMA VOJNA! lol lol lol lol lol lol :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Не лажи дека бевте со дуксери и маици Ајдуци бидејќи сите бевте во костуми јбг еднаш се оде град-држава па мора да се спастрите:pos2::pos2::baeh::baeh::baeh:
А човекот шо ве канеше на пијачка не му се годините за да се тепа и расправа со вас.....:toe:



А за ова последното ќе ти кажам

Како циган лажеш....:):):)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
eeeee abe fast fud milo ke mi e be eee zemete titula bidite srekni,ja ne sum kako vas da posakuvam samo zlo...seedno mi e koj ke e sampion,i lani mi bese seedno ko igravme finale,edinstveno mi e maka sto nikako da dojdeme vo kontakt so vas....neznam zosto ali posle ova finale vo kavadarci ne ni pomisluvavte da trgnete nakaj sr...vi se ispolni zelbata ni vrativte za transparentot molejki gi ACAB da mavaat po nas...ajde mozebi vo idnina ke se sretneme...eve tikves vleguva vo vtora liga fudbal,tamu sme i nie ve cekame!
pozdrav sampionu:pos2:
Нека влезе Тиквеш во 2ра,Беласица влегува во 1ва:helou::helou:
 
Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
GIS,vaka sea

na poslednite utakmici u strumica(finaleto)ne imase sobrano ama upravata na kk strumica ne sakase ni da dojdime tamu zosto vas cajkanite ve tepale. nie se imavme sobrano,ama ni kazaa deka uste pred da flezime u Strumica cajkanite ce ne zastanat i ce ne vratat nazad za Kavadarci. Zaradi toa ne nemase nas na poslednite utakmici,a veruvam deka od istata pricina ve nemase i vas tuka
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
GIS,vaka sea

na poslednite utakmici u strumica(finaleto)ne imase sobrano ama upravata na kk strumica ne sakase ni da dojdime tamu zosto vas cajkanite ve tepale. nie se imavme sobrano,ama ni kazaa deka uste pred da flezime u Strumica cajkanite ce ne zastanat i ce ne vratat nazad za Kavadarci. Zaradi toa ne nemase nas na poslednite utakmici,a veruvam deka od istata pricina ve nemase i vas tuka
Нема врска тоа:):)
Него беше забрането од федерацијата,ако воопшто ја има:drk::drk::drk:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Јас бев лично на последната уткамица со уште 4ца мои другари седевме на трибина и навиваме за фени па после кога си одевме воџата на ајдуци не молеше да се напиеме по едно пиво и да ја смириме топката хахаха еве и јас да направам една слична прикаска како типчево шо кажуе прикаски
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Другар тоа така беше нема шо да се лажиме а тоа го кажа З. :coffee:
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас бев лично на последната уткамица со уште 4ца мои другари седевме на трибина и навиваме за фени па после кога си одевме воџата на ајдуци не молеше да се напиеме по едно пиво и да ја смириме топката хахаха еве и јас да направам една слична прикаска како типчево шо кажуе прикаски

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ај заебете, помина оддамна тоа, си знаеме меѓу себе како беше. :helou:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
GIS,vaka sea

na poslednite utakmici u strumica(finaleto)ne imase sobrano ama upravata na kk strumica ne sakase ni da dojdime tamu zosto vas cajkanite ve tepale. nie se imavme sobrano,ama ni kazaa deka uste pred da flezime u Strumica cajkanite ce ne zastanat i ce ne vratat nazad za Kavadarci. Zaradi toa ne nemase nas na poslednite utakmici,a veruvam deka od istata pricina ve nemase i vas tuka
А имаше ли газ ти да дојдеш после се што се деси на последните натпревари во Струмица а? Да дојдеше сигурно немаше да поминеш без последици. Јас бев во Кавадарци кога беше 3-2 за вас и кога заводивме на крајот скокав од радост ама ја напуштив салата 1 мин порано поради безбедност... цела сала беше попиздена изгубија титула... тука ни полиција ни ништо не те спасува.
Гледавме што побрзо да си одиме пошто кога ќе видат СР табли кога се враќат од сала нема така да те остават :):):). Тогаш треба или да ги газиш со колата или да те тепат:). Е тогаш да дојдоа Лозари во Струмица кога беше 3-3 можеш ли да замислеш што ќе беше тоа... ептен беше напната ситуацијата вие мававте со шишиња по играчите и цела утакмица скандиравте Струмички пички итн... па да дојдете у Струмица па кој ќе се нафати да ве чува?:).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom