Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Браво за нашите кошаркари тешки селаци се:tapp::tapp::tapp:





Не ми замерујте браво е у прашање:uvo:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Тепаше Работнички.
69-67

Чековски гледам зашо се вратил дома од странство. Гола Вода.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Се еба тате коњот да му ебам тоа селаците даа ботови ботови :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ја се надевав на продложение дека ќе има. Али овај срам ми е да му спомнам името, промаши слободна ебаго папучарот. Чековски мисир не виден, треба 2 трактора да го теглат да се помрдне...
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
тоа е тоа изгубиме ке му вратиме у јасмин.али и рајковик претера малку со доналд не го извади човекот да здивне малку,и го заборави прековик на клупата.а ти енеџи што гледасе-гола вода бил чековски нели гледаш дека не му даде да прдне на говедото симиќ?:salut:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Неподвижна,непрецизна свиња:nesum:
ајде бе што ви е крив сега чековски:?човекот има над 100 кила ти бараш да биде подвижен? не го обвинувате наш рајковик што заборави да го внесе и преката а и гоцевски.нема малку играчи на клупата...
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе ајде што се разочарувате, прв натпревар а само 2 разлика. Мислам дека дефинитивно Работнички нема да може да ви парира понатаму.:wink:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Срамота ноа Чемата па виќе преку ваквоа ми е дојден да го ебам се него го пикат да решава оно јесте изигра ѕверски нема шо туа дади убаво ама на крајот неможеше да дише он воде топка он проиграва и се таа па таа ами Рајко нека а чукне таа главата малце од ѕидот и нека му се размрдат тиа бумбарите шо ги има унеа и нека се замисле зошто го зимаше Мекензи за да седе на клупата ли ако беше за така ете го Снупи го имаме да седе..:salut:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Dobro e be luge so se ustrucavate.Izgubime dva razlika vo derbi natprevar na gosti ne e taka loso za da gi vregame do tolku...Rajkovik e odvraten maksimalno.Po negovo baranje e donesen Mek kenzi a sega voa mu go prave...Lani taka so Radulovik.Epten e zanikade
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хаха.. "добар беше" да кажеме.. не му даде да претне на симик ама љуца го мелеше.
Во напад беше гола вода.. другар се гледе и офанзива и дефанзива не само едното.
Ај ке тепате следната ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom