Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ќе видиме дали ќе постои, инаку немав намера да провоцирам ама бев приморан така да не ја расипуваме темата нека продолжи од каде што застана, односно од подготовките на Фени.:smir:
Подготовките се веќе може да се каже некаде при крај од втората фаза вчера играчите се вратија од Маврово и од утре Понеделник ќе тренираат повторно во Кавадарци можно е понатаки пред првенството да се направе една така да ја наречам турнеја надвор од Македонија до Романија или до Бугарија ама сега за сега нема ништо конкретни инаку тимот е комплетен нема повредени играчи сите се чуствуваат добро.

Легендо не се глупирај не се знае дали ќе постое а јас би сакал да постое само да бидат малце послаби од нас:baeh::baeh:
:helou:
Не му цркај бе ти другарче ти е:pos2::pos2::pos2::salut:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
treta na spisokot mi e parodijata od : "Od gorce petrov do zeleznicka"


ubavo te prasa deckoto koja ti e po spisok: sakammmm titulaaaa ooooo oo o sakam titulaaaa???
odgovori mu... nema navivac koj ne posakuva negoviot klub da bide sampion i da peeee sampioniiiii... posto sepak celata sezona se naviva za na krajot da mu pomognes na svojot tim da stigne do edinstvenata cel TITULA??????
pozzz
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Остај ги..побркани се од тоа што неможат да видат трофеј веке 20 години...поматени им се главите..

Btw дали стигна меккензи во кавадарци ? и ако е стигнал како Е?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Остај ги..побркани се од тоа што неможат да видат трофеј веке 20 години...поматени им се главите..

Btw дали стигна меккензи во кавадарци ? и ако е стигнал како Е?
Многу е радосен шо а земаа Америка титулата:pipi:
А инаку дај не почнувате.....немате титулам......не постоите
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Многу е радосен шо а земаа Америка титулата:pipi:
А инаку дај не почнувате.....немате титулам......не постоите
Море остај ги веќе еднаш нека си ги решат маките и да не замарат.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
koj maki?? pozadi nas stoi bogata istorija... 4 kup tituli, 5 finalinja, najdobat klub od Makedonija sto se pokazal na evroscenata...
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
koj maki?? pozadi nas stoi bogata istorija... 4 kup tituli, 5 finalinja, najdobat klub od Makedonija sto se pokazal na evroscenata...
Епа тие маки цело време ќе почните не постите или 50 разлика сакаме титула е тоа е тоа.:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Остај ги..побркани се од тоа што неможат да видат трофеј веке 20 години...поматени им се главите..

Btw дали стигна меккензи во кавадарци ? и ако е стигнал како Е?
Мекензи дури и во Струмица ви дојди синоќа и вие не сте го виделе али ај нема врска тој е дојден точно на подготовките на почетокот кога заминаа во Маврово и моментално е во Кавадарци е сега едниствена енигма е Јусув Али незнам што бидна со тој човек беше во Кавадарци замина и на Маврово дали ќе го задржиме незнам ако и не е шитнат до сега.:salut:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
ubavo te prasa deckoto koja ti e po spisok: sakammmm titulaaaa ooooo oo o sakam titulaaaa???
odgovori mu... nema navivac koj ne posakuva negoviot klub da bide sampion i da peeee sampioniiiii... posto sepak celata sezona se naviva za na krajot da mu pomognes na svojot tim da stigne do edinstvenata cel TITULA??????
pozzz

ke odgovores ili ..... ce se skries i nema da dades odgovor, so sto ce kazes : sram mi e postojam 20 godini i nemam titula :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:?????????????????????
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
prasanjeto se odnesuva do zoki fa ili do nekoe negovo drugarce od aerodrom
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ke odgovores ili ..... ce se skries i nema da dades odgovor, so sto ce kazes : sram mi e postojam 20 godini i nemam titula :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:?????????????????????
Море друже го знаиш АјдеМиПопуши?:baeh:










Ај не ги разгорувај страстите:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
монко таман се смириии саа пак ке почнат
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ke odgovores ili ..... ce se skries i nema da dades odgovor, so sto ce kazes : sram mi e postojam 20 godini i nemam titula :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:?????????????????????

ne mi e sram od sto da mi e sram??? jas ne navivam za titula, ama za razlika od vas POSTOJAM, koga MZT e i na vrv i na dno, dodeka vie samo koga ima pari togas navivate.... kaj bevte lani, prehlani da navivate za polotrejd ??? aj sea tebe te cekam da mi odgovoris???
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ne mi e sram od sto da mi e sram??? jas ne navivam za titula, ama za razlika od vas POSTOJAM, koga MZT e i na vrv i na dno, dodeka vie samo koga ima pari togas navivate.... kaj bevte lani, prehlani da navivate za polotrejd ??? aj sea tebe te cekam da mi odgovoris???
Друже он мислам дека е од Кавадарци:nesum:
Ама очигледно има нешто против вас:toe:
А како сакаш да се навива кога клубот само што се формирал 2 сезони бил слаб имало просечна гледаност ама после бил појак и било шајка и после оп ќе го снема:jaj:и како сакаш да се навива:uvo:
Друго е Мтз вие имате историја од над 15 години и Струмица или Фени кога би постоеле толку време би имале солидна бројка на навивачи и кога би биле слаби
Позз:salut:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
kazi mi zosto lani ne navivate i nemase volkava fama??? go znam odgovorot nemora da mi odgovoris...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom