Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Хахаха, се плашат од Кол, пак ќе им дава по 37 поена :tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хахаха, се плашат од Кол, пак ќе им дава по 37 поена :tapp:
Не брате,Кол е играч за Чековски-Гоцевски и цела компанија тама,ама оваа година ако остане ќе ја нема доволната минутажа и нема да е тој што беше слушај ми го зборот.Кол ќе е многу послаб од лани.:helou:
П.С Не сакам да лудувате на мојот пост:pos2:,сепак тоа е само мое мислење.:wink:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
kolku pati treba da vi kazat deka kol potpisa za feni uste neknja,seto ova sto se zboruva po mediumite se spekulacii,od sigurni izvori e deka ostanuva,i ne me prasuvajte od kade znam.:salut:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Кол ќе немал минутажа, од каде ваков заклучок, не е воа Струмица со еден центар и еден крилен центар цела утакмица да игра, ќе има ротација, имаме ние повеќе 4-ки и 5-ки у ротацијата, плус тоа Кол може да игра и 3-ка
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
Кол ќе немал минутажа, од каде ваков заклучок, не е воа Струмица со еден центар и еден крилен центар цела утакмица да игра, ќе има ротација, имаме ние повеќе 4-ки и 5-ки у ротацијата, плус тоа Кол може да игра и 3-ка
ti pa na koj si nasol da mu objasnuvas.cekaj prven oni neka si najdat sponzor pa posle ke pravime muabet za KK STRUMICA,a ne samo da vika deka KOL ke nema minutaza,feni vaka,feni naka :toe::salut:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Не брате,Кол е играч за Чековски-Гоцевски и цела компанија тама,ама оваа година ако остане ќе ја нема доволната минутажа и нема да е тој што беше слушај ми го зборот.Кол ќе е многу послаб од лани.:helou:
П.С Не сакам да лудувате на мојот пост:pos2:,сепак тоа е само мое мислење.:wink:
Kако да не лудувам бе????Па гледаш ли што пишуваш.
Јас се прашувам дали Кол ако продолжи вака ќе добие и македонски пасош и ќе заигра за Македонија а ти ми кажуваш дека таков класа(за нас) играч би немал минутажа.Не знам што уште не ќе слушнам од тебе.

Можеби дека Хаџивасилев земал американски пасош и ќе игра за Америка на ЛОИ:tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Kако да не лудувам бе????Па гледаш ли што пишуваш.
Јас се прашувам дали Кол ако продолжи вака ќе добие и македонски пасош и ќе заигра за Македонија а ти ми кажуваш дека таков класа(за нас) играч би немал минутажа.Не знам што уште не ќе слушнам од тебе.

Можеби дека Хаџивасилев земал американски пасош и ќе игра за Америка на ЛОИ:tapp:
Па добро ако не разбираш доволно македонски извини...Реков дека ќе ја нема истата како што ја имаше лани...Сепак тоа е само мое мислење..Дека Кол нема да биде истиот тој што беше лани...

П.С Ти беше за Работнички така?
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Kако да не лудувам бе????Па гледаш ли што пишуваш.
Јас се прашувам дали Кол ако продолжи вака ќе добие и македонски пасош и ќе заигра за Македонија а ти ми кажуваш дека таков класа(за нас) играч би немал минутажа.Не знам што уште не ќе слушнам од тебе.

Можеби дека Хаџивасилев земал американски пасош и ќе игра за Америка на ЛОИ:tapp:
точно е тоа.се зборува дека ако Кол остане во фени и оваа година(а еве и остана)ќе добие македонски пасош и ке игра за репрезентацијата.нормално доколку тој прифати.ова не е од сега, за ова се зборува многу поодамна во градов! а за тоа што викаш христов и јас баш не мислам така затоа то чековски е земен во фени за напротив кол да биде поотворен за да мозе и да влегува во рекетот а и да биде послободен за позиција од 3 поени. позз
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
точно е тоа.се зборува дека ако Кол остане во фени и оваа година(а еве и остана)ќе добие македонски пасош и ке игра за репрезентацијата.нормално доколку тој прифати.ова не е од сега, за ова се зборува многу поодамна во градов! а за тоа што викаш христов и јас баш не мислам така затоа то чековски е земен во фени за напротив кол да биде поотворен за да мозе и да влегува во рекетот а и да биде послободен за позиција од 3 поени. позз
Ок бе брате тоа нека остане твое мислење,јас имам друго:wink:
 
V

Viktoranius

Гостин
Нема да биде лошо Кол да биде навлечен на репрезентацијата, јас за тоа оддамна зборував и во една друга тема не ми текнува само која.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Нема да биде лошо Кол да биде навлечен на репрезентацијата, јас за тоа оддамна зборував и во една друга тема не ми текнува само која.
Мислам дека нема шанса против Мејси...:toe:А овде е и Стак и Вилкинсон и Вашингтон кој се сепак класа за Кол.:toe:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
tesko kol da igre za reprezentacijata
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Мислам дека нема шанса против Мејси...:toe:А овде е и Стак и Вилкинсон и Вашингтон кој се сепак класа за Кол.:toe:

Жими ваквото класа за Кол, ај за Вашингтон да речам ама другите двајца не се ништо појаки од Кол.
А Мејси е ѕвериште, тука нема збор, дефинитивно заслужува да игра за репрезентација, мислам сепак игра у Реал. :pipi:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
zaboravete go stak covekot ima seriozna povreda na nogata zaebano e za nego ne se znae dali ke ja prodolzi karierata.toa bese posledno sto slusnav za nego.taka da zasto ste tolku skepticni?za donald mislam.zosto nema sansi u reprezentacijata?pa bidete po realni ama kol ako vleze vo sut tesko deka nekoj ke go sopre!taka da toj e covekot sto treba da zeme makedonski pasos!:vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Жими ваквото класа за Кол, ај за Вашингтон да речам ама другите двајца не се ништо појаки од Кол.
А Мејси е ѕвериште, тука нема збор, дефинитивно заслужува да игра за репрезентација, мислам сепак игра у Реал. :pipi:
Стак да ја нема повредата,Кол е подобар од него?:pos2:Вилкинсон?Па ти знаеш ли каде игра Вилкинсон?Те молам немој вакви муабети Кол по јак од Вилкинсон:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom