Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
9 април 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
ТИ да видиш интересна работа даа незнам од кај знаат другите ама мене така ми се сони друже право да ти кажам и онака од кутура лафам сурко еден.:tapp::baeh:
Se glede oti potenuvas od ne civiliziran svet.:tapp::helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Se glede oti potenuvas od ne civiliziran svet.:tapp::helou:
Море ја искрши тастатурата од пишење да му се сневиди одмори малку.Како прво поставуваш глупо прашање ај малку промотај и размисли што си напишал од кај ќе сме знаеле дека ќе останта Кол и Гоцевски ц ц ц де малку и после ти мене ќе ми кажеш не потекнувам од нецивилизиран свет ако имаш нешто салам да пишеш пиши ако не никој со сила не те тера да се глупираш гледам 10 мислиња имаш оставено а стана генерал на форумот полека малку ќе дојде и твојата.И ќе ти кажам уште нешто глеај си а Струмица и кулирај Фени остави го ако те интересираат информации ќе видиш самиот ќе постираме ние и немаш потреба од глупи прашања.:toe:
 
Член од
9 април 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Море ја искрши тастатурата од пишење да му се сневиди одмори малку.Како прво поставуваш глупо прашање ај малку промотај и размисли што си напишал од кај ќе сме знаеле дека ќе останта Кол и Гоцевски ц ц ц де малку и после ти мене ќе ми кажеш не потекнувам од нецивилизиран свет ако имаш нешто салам да пишеш пиши ако не никој со сила не те тера да се глупираш гледам 10 мислиња имаш оставено а стана генерал на форумот полека малку ќе дојде и твојата.И ќе ти кажам уште нешто глеај си а Струмица и кулирај Фени остави го ако те интересираат информации ќе видиш самиот ќе постираме ние и немаш потреба од глупи прашања.:toe:
Na mene znaas me zabole penkaloto za tvojo feni so postoo 2 nedeli.....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Na mene znaas me zabole penkaloto za tvojo feni so postoo 2 nedeli.....
А што велиш на двојна круна и лига освоена на сред Струмица а две недели а вие колку постоете бе 3 недели голема работа направивте сета а знаиш ти само неам намера да се расправам сотебе се гледа нешто не ти штима тебе терај како што знаиш само вака не тераш уште долго веруј ќе те преметнат одма Турулејко.:pos2::helou:
 
Член од
9 април 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
А што велиш на двојна круна и лига освоена на сред Струмица а две недели а вие колку постоете бе 3 недели голема работа направивте сета а знаиш ти само неам намера да се расправам сотебе се гледа нешто не ти штима тебе терај како што знаиш само вака не тераш уште долго веруј ќе те преметнат одма Турулејко.:pos2::helou:
NE krsi zabi gledi si ti tvojo feni a jas STRUMICA pa ke vidame koj ke izdrze poveke vreme so isto tempo na stabilnost vo odnost na kvalitetot i natprevaruvanjeto vo 1 liga-TE POZDRAVUVAM I NEJKAM POVEKE DA ME ZAMARAS:toe:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
А што велиш на двојна круна и лига освоена на сред Струмица а две недели а вие колку постоете бе 3 недели голема работа направивте сета а знаиш ти само неам намера да се расправам сотебе се гледа нешто не ти штима тебе терај како што знаиш само вака не тераш уште долго веруј ќе те преметнат одма Турулејко.:pos2::helou:
Ај доста се карафме веќе помина се знаеше оти ќе земете 2 круна на таков начин !:jaj:
 
Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
slusam strumica generalen sponzor bara,i dokolku ne go najde ke nema vlez vo bibl
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
A od deka ste tolko sigurni oti gocevski ke ostane ili kol?:toe:
Мало нешто наречено потпис на нов договор.

Na mene znaas me zabole penkaloto za tvojo feni so postoo 2 nedeli.....
Сепак доволно долго за твојата сакана Струмица да ја изгуби титулата од “новороденчето“.

Ај доста се карафме веќе помина се знаеше оти ќе земете 2 круна на таков начин !:jaj:
Едноставно нели... не заслужуваш одговор...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
A Prekovic jakiot igrajac-ako se sekavate na Silo so igraase u strumica isti kalibar se ako im trgne sutot arno ako ne ke pieme moda cel natprevar
Izgleda malce propativte od toj igrac.Sakate uste trojki od 9 metra.Ja sum siguren deka site vistinski fanovi na Feni nema da go zaboravat Prekovik a voedno znam deka ke ostane i vo sekavanjata na strumicani...
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Да Прекович ного не полнеше со 3ки, ко не требаше тогајска даваше се на крајте ќе не прееба ќе даа 2 тројки ...
 
Член од
9 април 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Мало нешто наречено потпис на нов договор.


Maloto taka nareceno potpis uste ne e "RODENO"-dali ti e jasno sto sakam da ti kazam.-odi na sport i ke vidis oti samo govorete na prazno i oti gocevski sloboden kosarkar uste ne se znae negovata idnina.:baeh::helou::toe:ОТВОРЕН ЛЕТНИОТ КОШАРКАРСКИ ПАЗАР
Богоев, Грнчаров, Гоцевски, Симиќ, Петровски...
Од вчера па до 30 јуни ќе трае летниот кошаркарски пазар
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Па сигурно оти ке го памтат посебно кавадарчани , как шо го памтаме нии Јоксимович .
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Па сигурно оти ке го памтат посебно кавадарчани , как шо го памтаме нии Јоксимович .
Кога веќе го спомена што се строи тој гледам по интернет последен тим му бил Струмица сега да не знаете каде игра или се пензионира.:salut:
 
Член од
9 април 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Кога веќе го спомена што се строи тој гледам по интернет последен тим му бил Струмица сега да не знаете каде игра или се пензионира.:salut:
Se gleda oti ja sledis kosarkata:salut:Cisto za tvoja informacija posle strumica joksimovic nastapuvase i za fersped pa go snajde edna teska povreda na preponite po sto i izgleda i objavi kraj na svojata kariera:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Se gleda oti ja sledis kosarkata:salut:Cisto za tvoja informacija posle strumica joksimovic nastapuvase i za fersped pa go snajde edna teska povreda na preponite po sto i izgleda i objavi kraj na svojata kariera:helou:
Море што се правиш ти толку дека сета ја разбираш а па убаво прашав јас каде е човекот го снема на еднаш иако на сите нет странци за кошарка пишува дека последен клуб му е Кк Струмица 2005.Јас не пратам кошарка многу долго еве си кажувам ама веќе кога збореме за ланските состави кога веќе многу знаеш каде игра сега еве на пример Радовам Драговиќ крилниот центар на Фени од пред две сезони чим толку пратеш сигурно ќе ми кажеш а.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom