Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
За натпреварот со Цедевита имаше продадено околу 3400 карти и плус околу 500-600 луѓе така влегоа ... шо значи МАХ може околу 4000 луѓе ... ама ќе нема воздух за дишење ...
Па и тогај немаше ... но ке се издржи ... ка аплаудираш ке стануваш ке рипаш хиих .. :))))
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Вака сеа..Парк нема столчиња туку има дрвени клупи и нормално дека повеке збира. Има капацитет од околу 2500-3000 мах гледачи. А со стоење може да се наполни некаде до 3500. Нека не се замислуват они дека ке ја полнеле 5000-6000 зошто не е Борис Трајковски оваа..
Од каде знаеш ти за нашата сала?Па знаеш ли колку луѓе стојат кај семафорот од другата страна секак ке има 1 000,1 200-300 што ке стојат...И 4 000 Илјади седење т.е стоење кај клупите и ке видиш...:pos2:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Од каде знаеш ти за нашата сала?Па знаеш ли колку луѓе стојат кај семафорот од другата страна секак ке има 1 000,1 200-300 што ке стојат...И 4 000 Илјади седење т.е стоење кај клупите и ке видиш...:pos2:
Они не се ја погледнале салава непа да коментират. .. дојдете видете колку место има од страната па ке праиме муабет .... :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
[ quote=sladurce;1410453]Ak sakate elajte,,...:angry3:[/quote]
ma mnogu jako nema so!neznam dali ke mozete da go pravite toa oti izgleda sega ke ima mnogu poveke obezbeduvanje.ako sakate da si imate rabota so obezbeduvanje slobodno mavajte!! :wink:
 
Член од
1 април 2007
Мислења
132
Поени од реакции
3
Na vas li da mavame pffffffffffffff......nema da stapnate vo sporskata sala ne pa da stignate do kotek.....nie ne sme takvi nasilnici kako vas :baeh::baeh::baeh:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Преги некој беше ми кажал оти ќе идале 2 автобуса од Кавадарци и 1 од Битола со чкембари, точно е ил... ?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Преги некој беше ми кажал оти ќе идале 2 автобуса од Кавадарци и 1 од Битола со чкембари, точно е ил... ?

Ne veruvam.Bez navivaci ke ima fiksni incidenti apa soniv ke bide lom.Takada recisi toa e teorija bidejci do vcera se diskutirase dali da ima i domasna publika a ne pa gostinska.pozz
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Преги некој беше ми кажал оти ќе идале 2 автобуса од Кавадарци и 1 од Битола со чкембари, точно е ил... ?
Така се лафеше ај утре ќе ви кажам вечер ќе одам у штабот а мислам дека сеа џандарите нема да а ебат пак работата како минатиот пат да стојат на Неготино и да враќат се живо и диво.
 
Член од
1 април 2007
Мислења
132
Поени од реакции
3
Jas bas sakam da dojdate iskreno ke bide pointeresno vie od edna strana nie od drugata...samo cisto sumnjam da se slusate :helou:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Преги некој беше ми кажал оти ќе идале 2 автобуса од Кавадарци и 1 од Битола со чкембари, точно е ил... ?
Аа да.. и 10 автобуси гробари ќе дојделе :pos::pos::pos:,нема шанси не верувам.. кој ќе се нафате да ги чува кавадарчани?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Така се лафеше ај утре ќе ви кажам вечер ќе одам у штабот а мислам дека сеа џандарите нема да а ебат пак работата како минатиот пат да стојат на Неготино и да враќат се живо и диво.
Шо се лафеше бе.. на последните 6 натпревара не е имало гостување.. саа ќе има :Pff:.Дојдејте вии па мош ќе извадате нерешено:helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе каде ќе дојдат ако дојдат ке дојдат 100 души а од за тии 100 тама ке седат 500 ...Нема шанси...


П.С Еј Линк сори шо ти го открадех тава од доле,јас те питах ти не ми одговори епа саа:pos2: :pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Хахахахаха, ќе дојдат нема шанси. Веќе се игра 6 утакмици и не свативте дека ГОСТИНСКИ НАВИВАЧИ НЕМА !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom