Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Се заебаваш или???:tapp:
знам бе .. не сум до толку ме мрзе да читам треба речник да употребувам малко еххх многу е за мене од колку можам да питам и да ми кажите ... нели е таака .:

оф-топик .. боро не ми предава таа професорка јаката .. хахахаххахахахаха :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: еххх да предаваше
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Ова се два цитати извадени директно од skype chat со MILAN4EVER, детето сака да ви појасне неколку работи од лозарска перспектива :)


Па шо не дојде тука да ни разјасне убаво и "културно" как шо расправаше на нашата тема колку културни биле кавадарчани ??И да ми одговоре на некој пост поназад?Не е никаква провокација само ме интересире дека го снема?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па шо не дојде тука да ни разјасне убаво и "културно" как шо расправаше на нашата тема колку културни биле кавадарчани ??И да ми одговоре на некој пост поназад?Не е никаква провокација само ме интересире дека го снема?
Има перманент бан дечкото, не е да не сака да дојде.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
stvarno dek e vasiot lozar MILAN4EVER go snema od ka izgubii feni .... go nema i amerikance ti dr samo od kavadarcani pisa MADRI I ATANASE...

ajde dosta off-topik ojdeeme nogo dalekoo

kazejte nesto za sabota ...... ke ima li nekoo koreografija od AJDUCITE .
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
stvarno dek e vasiot lozar MILAN4EVER go snema od ka izgubii feni .... go nema i amerikance ti dr samo od kavadarcani pisa MADRI I ATANASE...

ajde dosta off-topik ojdeeme nogo dalekoo

kazejte nesto za sabota ...... ke ima li nekoo koreografija od AJDUCITE .
Мора да има последна утакмица финале.. очекувам дупло појака атмосфера од минатиот пат! И пак ќе кажам со господ напред да га одбранеме титулата :).
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ви кажав дека Милан4евер доби перманент бан, за послабо упатените перманент значи траен... јасно ли ви е сега?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ви кажав дека Милан4евер доби перманент бан, за послабо упатените перманент значи траен... јасно ли ви е сега?
Лол аман бе ај нека му е честито :pos2:,пс стварно ли Самарџиев заплачал на крајта на утакмицата?:)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Да, плачеше Чемата, ногу беше жално, цела негова фамилија беше на утакмицата, после каа погреб беше у салата, само сељаците укаа нив интересно му беше :tapp:
И тоа детето на чемата не знаеше шо се случи, го гледа татко му тажен и оно почна да плаче... а бебе е околи 2 години е...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Да, плачеше Чемата, ногу беше жално, цела негова фамилија беше на утакмицата, после каа погреб беше у салата, само сељаците укаа нив интересно му беше :tapp:
И тоа детето на чемата не знаеше шо се случи, го гледа татко му тажен и оно почна да плаче... а бебе е околи 2 години е...
Сега кој ви е крив што имаше бесплатен влез и сите сељаци дојдеа за да биде појака атмосферата :pos2::pos2::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еве ти кажувам дека Милан4евер го пиша тоа кога кажуваше дека тие двајца + уште двајца биле паметни, јаки и незнам си што. Од кога ви кажав што професии имаат нашите воџи, не врати на таа тема. Побарај назад некои 10 страни и ќе го шпрочиташ муабетот
Ниту клемата ниту фоката не се никакви воџи туку они се едни од најватрените навивачи од запдот кога не а знаиш работата не се мешај оти у секоа манџа не се тура сол.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не велам за мавањето на шишињата,да не ме сфатиш погрешно. Зборам за навивање.. добивте срам со тоа што ги исвиркавте вашите,ги мавале со шишиња и нив и на шо личи тоа? колко и да беше добро навивањето ова шо го напраија на крајот беше невиден СРАМ!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
У сабота ако ме изнервират Гоцевски или Михајловски може да и извршам атентат!:):):)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да, плачеше Чемата, ногу беше жално, цела негова фамилија беше на утакмицата, после каа погреб беше у салата, само сељаците укаа нив интересно му беше :tapp:
И тоа детето на чемата не знаеше шо се случи, го гледа татко му тажен и оно почна да плаче... а бебе е околи 2 години е...
Чемата денеска бегаше од народот по чаршијата го видов јас човекот буквално во земја пропаѓаше и ги избегнуваше сите а тоа дека плачеше можете да го видите на насловната на Македонски спорт сите иако Чемата и Рајковиќ ја зафркнаа целата работа сепак ја имаат целата подршка од мене не можиме да му судиме на некој само за една утакмица ако изиграле лошо или загубиле сепак тие момцо остануваат наши херои засекогаш и никогаш нема Кавадарци нема да му го заборави тоа што го направија за градот пред се па и за сите ВИСТИНСКИ симпатизери на клубот.:salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не велам за мавањето на шишињата,да не ме сфатиш погрешно. Зборам за навивање.. добивте срам со тоа што ги исвиркавте вашите,ги мавале со шишиња и нив и на шо личи тоа? колко и да беше добро навивањето ова шо го напраија на крајот беше невиден СРАМ!
Нашите играчи не беа мавани со шишиња тој што ти го кажал тоа земја да нема да го закопат така да му кажиш само беа исвиркани од некои поединци што мислат дека сета му е јасна ај повеќе не пишам барем оваа вечер да спијам некој саат пошто синоќа не спиеав ама баш ич.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom