Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 јуни 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ајде утре ке гледам па ке видам дали ке маате столове па после ке прааме мабет
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Баш ке видам дали маете со столчиња...Па Амир денеска во Спорт плаче ли си плаче...Дали Струмица после 100 мавнати шишиња ке била казнета 100 000 евра..Зошто нив ги казниле 1 000 евра за едно шише...Ама сликата е друга,ни едно официјално лице не беше погодено ни играч ни тренер ни делегат...Па затоа да не плаче ного...А некни има среќа што победивте иначе човекот сврано незнаеше што го чека надвор,т.е со неговите пичкички на чело со Носот...Еве во изјавата на Струмица го има токму тоа јас што ви го велам цело време,верувајте ГОСПОД има и ке ви врати за сите неправди:helou: :smir: :smir: :smir:
Е бравос, бравос, бравос. Значи уште тоа било кусо да погоделе некој? Чим е така ја утре ке си го земам пиштолот и ке пукам по играчите и се додека не погодам некој, нема да смее да ме гибне никој:toe:....
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Земи го пиштоло и пуки само ако од струмица го направа некој истото со го направи Браун а судиита се праваа на 3 ипол демек ништо не гледе а Струмица у контра
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Е бравос, бравос, бравос. Значи уште тоа било кусо да погоделе некој? Чим е така ја утре ке си го земам пиштолот и ке пукам по играчите и се додека не погодам некој, нема да смее да ме гибне никој:toe:....
Де бе кој ќе ти рече нешто башка од Тексас сне ни никој не ни вика ништо мање важно дали ќе живеат или ќе умрат.:pos::pos::pos: Ја му кажа ни мирни мирни ама ако а гтниме срчката се еба се тогаш ништо не му помага.:pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Е бравос, бравос, бравос. Значи уште тоа било кусо да погоделе некој? Чим е така ја утре ке си го земам пиштолот и ке пукам по играчите и се додека не погодам некој, нема да смее да ме гибне никој:toe:....
Не сваќаш што сакам да ти казам финтата е што АМИР плаче во Македонски спорт и објаснува дека КОМЕСАРОТ,т.е Томчето кој цела сезона ви помога,дека на нас ни помагал веќе цел месец...Тоа е тоа кога губи е најголем плачко на светот и виновници за поразот секогаш бара на друго место а не кај неговиот ГЛУПАК Емил,и кај неговите исфрустрирани играчи на чело со Нослото.:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Не сваќаш што сакам да ти казам финтата е што АМИР плаче во Македонски спорт и објаснува дека КОМЕСАРОТ,т.е Томчето кој цела сезона ви помога,дека на нас ни помагал веќе цел месец...Тоа е тоа кога губи е најголем плачко на светот и виновници за поразот секогаш бара на друго место а не кај неговиот ГЛУПАК Емил,и кај неговите исфрустрирани играчи на чело со Нослото.:helou:
Носло!! кој носло бе може да кажиш оти не знам на кој мислиш бтв од ваш Богоев поголем носло здравје нема никогаш да се роди како шпакла за бурек му е.:pos::pos::pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Носло!! кој носло бе може да кажиш оти не знам на кој мислиш бтв од ваш Богоев поголем носло здравје нема никогаш да се роди како шпакла за бурек му е.:pos::pos::pos:
Очигледно го немаш видено продадениот што се продава за 200 евра...Па ке имаш до знење кој е најголемиот НОСЛО....
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Не сваќаш што сакам да ти казам финтата е што АМИР плаче во Македонски спорт и објаснува дека КОМЕСАРОТ,т.е Томчето кој цела сезона ви помога,дека на нас ни помагал веќе цел месец...Тоа е тоа кога губи е најголем плачко на светот и виновници за поразот секогаш бара на друго место а не кај неговиот ГЛУПАК Емил,и кај неговите исфрустрирани играчи на чело со Нослото.:helou:
Јас колку што памтам ова е прв пат Амир да се обрате преку медиуми, додека вие бевте тие кои цимолеа, плачеа, се молеа, сакавте да го растурате клубот, па неќете, па Панајотис ке давал оставка , па не давал, и триста плачки судии биле за вас ова она. А Амир еднаш се изјаснал јавно и на глава му се качивте човекот нема да може да спие:pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јас колку што памтам ова е прв пат Амир да се обрате преку медиуми, додека вие бевте тие кои цимолеа, плачеа, се молеа, сакавте да го растурате клубот, па неќете, па Панајотис ке давал оставка , па не давал, и триста плачки судии биле за вас ова она. А Амир еднаш се изјаснал јавно и на глава му се качивте човекот нема да може да спие:pos:
Целата работа беше тоа околу казнувањето на Дамир и Грне...Можеби да Грне заслужено но работата беше околу Дамир раководството беше крајно разочарано од КОМЕСАРОТ,т.е Амир што вика дека на нас ни помагал а не осакати и игравме минус Грне кој значи многу во нашата ротација...И да го имавме Грне сега сликата можеби ќе беше многу друга...Поздрав и се надевам на фер и коректно судење на судиите утре па нека победи подобриот.:helou: :helou:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не сваќаш што сакам да ти казам финтата е што АМИР плаче во Македонски спорт и објаснува дека КОМЕСАРОТ,т.е Томчето кој цела сезона ви помога,дека на нас ни помагал веќе цел месец...Тоа е тоа кога губи е најголем плачко на светот и виновници за поразот секогаш бара на друго место а не кај неговиот ГЛУПАК Емил,и кај неговите исфрустрирани играчи на чело со Нослото.:helou:

Ти сам не знаиш шо лафиш бре, ти ли најде од сите за плачки да зборуваш, па ти си најголем женски полов орган од сите тука бре...
Само јадиш гомна против Фени па и смајлиња става на крајот, оди гони се на твојта тема ајде не ни требат твоите експертски анализи тука, па и со големи букви нагласил глупак за Емил, за вашите тренери треба ли да почнам да зборуам.... а тој нослото шо го викаш титула ви освои лани бе копиљаку ни еден, доста дроби ајде врска немаш животот, оди играј си камај камај надвор ајде, најпаметен од сите се курдисал он тука:tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ти сам не знаиш шо лафиш бре, ти ли најде од сите за плачки да зборуваш, па ти си најголем женски полов орган од сите тука бре...
Само јадиш гомна против Фени па и смајлиња става на крајот, оди гони се на твојта тема ајде не ни требат твоите експертски анализи тука, па и со големи букви нагласил глупак за Емил, за вашите тренери треба ли да почнам да зборуам.... а тој нослото шо го викаш титула ви освои лани бе копиљаку ни еден, доста дроби ајде врска немаш животот, оди играј си камај камај надвор ајде, најпаметен од сите се курдисал он тука:tapp:
Ни сум,ни пак сакам да се правам најпаметен и само си правам муабет а на кој не ми одговара да ги чита моите постови оК...Тоа е негов проблем...За болидираното ни пак навредувам некого од вас ни пак сакам да бидам навердувам дали ти е јасно?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ни сум,ни пак сакам да се правам најпаметен и само си правам муабет а на кој не ми одговара да ги чита моите постови оК...Тоа е негов проблем...За болидираното ни пак навредувам некого од вас ни пак сакам да бидам навердувам дали ти е јасно?
НЕ Е ЈАСНО!
Ти кога јадиш гомна очекуј одговор од мене, а дали ќе те навредам право да ти кажам к*р ме боле иако тоа воопшто не ми е намера ама стварно ми го пукате филмот, како сакаш свати ме, ако мислиш дека со тоа шо ставаш некои безвезални иконички на крајот од постот си ја направил работата ОК се лажеш.

Пишуваш на јавен форум и на тема кај шо не припаѓаш затоа малку повеќе ќе припазиш на устата.
Сеа јасно ли ти е зошто доби одговор?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
НЕ Е ЈАСНО!
Ти кога јадиш гомна очекуј одговор од мене, а дали ќе те навредам право да ти кажам к*р ме боле иако тоа воопшто не ми е намера ама стварно ми го пукате филмот, како сакаш свати ме, ако мислиш дека со тоа шо ставаш некои безвезални иконички на крајот од постот си ја направил работата ОК се лажеш.

Пишуваш на јавен форум и на тема кај шо не припаѓаш затоа малку повеќе ќе припазиш на устата.
Сеа јасно ли ти е зошто доби одговор?
Се оК те разбирам некогаш така ми е и на мене на нашиот Фан Клуб но секако дека не реагирам со навреди...Ни пак навердувам ни пак сакам да бидам навредувам да знаеш...А ти не ми се прави ного џек тука...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хаха...амир фати да плаче по медиуми оти цела утакмица се смееше се спремаше за титулата дури 3 четвртини ги изазиваше навивачето и публиката.. но на крајот се покажа спортивното.Мајнале нашите 100 шишиња а? и сега 100 000 евра? беше погоден некој? ке има санкција ама не до толко.кај вас беше погодено официјално лице.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Ти сам не знаиш шо лафиш бре, ти ли најде од сите за плачки да зборуваш, па ти си најголем женски полов орган од сите тука бре...
Само јадиш гомна против Фени па и смајлиња става на крајот, оди гони се на твојта тема ајде не ни требат твоите експертски анализи тука, па и со големи букви нагласил глупак за Емил, за вашите тренери треба ли да почнам да зборуам.... а тој нослото шо го викаш титула ви освои лани бе копиљаку ни еден, доста дроби ајде врска немаш животот, оди играј си камај камај надвор ајде, најпаметен од сите се курдисал он тука:tapp:
Криво ви е што немате сеуште титула освоено со Фени. И без навреди, сепак форумов е за дискусии. Силата измерете си ја на друго место! А не преку форумиве. И ја можам да кажам дека утре ќе дојдам со калаш у Јасмин ќе ги изубијам сите од Фени и че си одам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom