Фан Клуб : Фени Индустри

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хаха... пак вие е од друг не е од вас
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Пу бре "мајдуци" нас најдиле да ни се смеат тука, не ве страмело. Абе радувајте се вас да ве викнат таму да ви измисле Игор некоа песна, а не само да крадите туѓи..зелкари. Ние колку толку си имаме песни, а тоа ени мени ку*ци палци му текнало на Игор и ај ке се смејме тука....
 
V

Viktoranius

Гостин
Пу бре "мајдуци" нас најдиле да ни се смеат тука, не ве страмело. Абе радувајте се вас да ве викнат таму да ви измисле Игор некоа песна, а не само да крадите туѓи..зелкари. Ние колку толку си имаме песни, а тоа ени мени ку*ци палци му текнало на Игор и ај ке се смејме тука....

Игор нас и да не викне, ние нема да одаме во кец у кец.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Игор нас и да не викне, ние нема да одаме во кец у кец.

i ranite od porazot sred strumica lecete si gi na drugo mesto...ova e Fan K Feni...mislam deka ti ne si adekvaten da kazuis za cela grupa ajduci dali ke odite ili nema da odite...osven ako so tvoite 16 god ne si staven za vodza na vasata gradinka
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ама ти слеп си, или тренираш?
Кога пуштив дадоа деца и таа ми беше реакцијата, ма да ени-мени-сени...поарно да беа децата, нив дозволено им е да паднат на провокација, ке ги сватев, ама т.н навивачи со знаме Chaos

Игор: Ени-мени-сени, навивам за Фени
Ухо од Козари: Навивам за Фени

аааааааааааа неможам да опишам колку траги-комично беше, од 21:00 до еве 3:30 не прекинав да се смеам како ве изработи Игорче. Ах бре Лозари-Козари, нели ви е доволно да се бламирате на утакмици, па уште и на телевизија сакавте да се покажете за да се избламирате и пред цела јавност не само оние што пратат кошарка.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Кога пуштив дадоа деца и таа ми беше реакцијата, ма да ени-мени-сени...поарно да беа децата, нив дозволено им е да паднат на провокација, ке ги сватев, ама т.н навивачи со знаме Chaos

Игор: Ени-мени-сени, навивам за Фени
Ухо од Лозари: Навивам за Фени

аааааааааааа неможам да опишам колку траги-комично беше, од 21:00 до еве 3:30 не прекинав да се смеам како ве изработи Игорче. Ах бре Лозари-Козари, нели ви е доволно да се бламирате на утакмици, па уште и на телевизија сакавте да се покажете за да се избламирате и пред цела јавност не само оние што пратат кошарка.
Па нормално, не навивам за МЗТ:toe: што ако сме повториле, едноставно нели сето тоа претставува забава не е нешто којзнае што...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Имам еден апел до сите навивачи , Пошто во Македонија многу се крадат песни , па ке ве молам никој да не ја краде новата песна на ЛОЗАРИ ---

ЕНИ МЕНИ СЕНИ - НАВИВАМ ЗА ФЕНИ ...

поздрав и благодарам ... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Имам еден апел до сите навивачи , Пошто во Македонија многу се крадат песни , па ке ве молам никој да не ја краде новата песна на ЛОЗАРИ ---

ЕНИ МЕНИ СЕНИ - НАВИВАМ ЗА ФЕНИ ...

поздрав и благодарам ... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Ние се спремавме да ја пееме утре... и сега што да правиме, немаме друга песна за пеење. :(

:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
decki dovolno problemi imate vo vazite timovi...aj molimte olabavite malku...koga ke gi resite vasite togas za nasite kolku sakate zboruvaj te
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
decki dovolno problemi imate vo vazite timovi...aj molimte olabavite malku...koga ke gi resite vasite togas za nasite kolku sakate zboruvaj te
Од каде дека имаме проблеми во тимот? Тоа сме, не не бива, јебига, ќе дојдат подбри времиња, а додека дојдат ќе си пееме, ени-мени-сени....
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Мала дигресија, Елтон Бренд има иста повреда како и Димитровски и нема играно скоро една година. Кога ке се споредат нашите и физотерапефтите во НБА, паузата од една година што ја има, кај нас се мултиплицира со 3
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
Имам еден апел до сите навивачи , Пошто во Македонија многу се крадат песни , па ке ве молам никој да не ја краде новата песна на ЛОЗАРИ ---

ЕНИ МЕНИ СЕНИ - НАВИВАМ ЗА ФЕНИ ...

поздрав и благодарам ... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

:pos2::pos2::pos2: НАЈДОБАР ПОСТ ДО СЕА!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom