Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
19 февруари 2007
Мислења
30
Поени од реакции
0
normalno toj so e zadovolen nikogas ne gleda od druga gledna tocka
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Си биле двајца лозари.. и се карале кој да биде во средина :vozbud::vozbud:.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ова е половина клип, другата половина ке ја постирам утре...поради големината на клипот мораше да биде поделен на 2 дела...иначе содржи дел од играта на Фени во купот...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Ова е половина клип, другата половина ке ја постирам утре...поради големината на клипот мораше да биде поделен на 2 дела...иначе содржи дел од играта на Фени во купот...
Ме интересира дали ја има последната тројка од блиску ?
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ме интересира дали ја има последната тројка од блиску ?
Во другиот дел од клипот а има, а овој е првата половина и а нема мислам. Ако ја имам ке постирам да пребарам само...
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
може би е само малце попрегледна, но не и од поодблиску...
 
Член од
12 март 2008
Мислења
13
Поени од реакции
2
TUKA NEMA DILEMI
FENI IS THE BEST
WE ARE THE NEXT CHAMPIONS:pehar::pehar::pehar::pehar:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Сам процени нема што да коментирам ...
Што да процене бе другар ти од оваа снимка да не виде случајно дали се чекори а или само да се каже нешто кога ќе ми покажеш материјал кој стварно покажува дека се чекори а вака до утре можеме да си пишуваме што и како било убедиме дека си во право..:salut:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
циндарела може слободно да ти нацртам точак и да се возаш на него.. има уште до крај а крајната тројка на самарџиев сигурно е дека имаше чекори но тоа е тоа..судиите педери
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
циндарела може слободно да ти нацртам точак и да се возаш на него.. има уште до крај а крајната тројка на самарџиев сигурно е дека имаше чекори но тоа е тоа..судиите педери
И сега кога констатиравме дека се чекори што можете да сторите а ништо па се ќе ди остане како што си е и нико му ништо само ај да не дискутираме повеќе за тоа прашање и да си гледаме патот еве дојде и првото коло после купот ние уште тоа го расправаме.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ти велам оти тепаа на срека и оти судиите беа на нивна страна не ме нервири саа... одречувате оти не тепаате со помош на судиите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom