Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Поздрав до сите од центар со една порака НЕ СОНУВАЈТЕ, и не живејте во минатото!!
П.С. и една песнаЧ Од Ѓорџе Петров до железницка, цудна фамилијарна состојба, место синови, деца.... и мајки.... за 100 денари!!! А знаат они цела како е ХАХАХАХА
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Опа фан на Фершпед на форумот! Ајде лозари покажите му шо знајте, посипите го да не пише уште еднаш !!!!!!!!!!
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
не провоцирај ке те молам!!!! И да не се вреѓаме. Ако имаш нешто да кажиш кажи за тоа е форумот ХАХАХАХАХА
 
V

Viktoranius

Гостин
не провоцирај ке те молам!!!! И да не се вреѓаме. Ако имаш нешто да кажиш кажи за тоа е форумот ХАХАХАХАХА

Е незнам кој провоцире, од преги само јадаш гом*а по фан клубовите.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
pance_hc напиша:
KUPOT NAS KUROT VAS -POZZ DO SITE KAVADARCANI KOI MISLAT DEKA KE GO ZEMAT KUPOT USTVARI SAMO KE GO ZEMAT KUROT CENTARSKI SE GLEAME U KAVADARCI
Кога се зачлени, кога почна да кршиш правила на форум.

Ај одмори недела дена.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Кога се зачлени, кога почна да кршиш правила на форум.

Ај одмори недела дена.
Аман бре се испобаниравте ќе нема кој да пишува:pos2:само така другар тиа што си заслужуваат нека ги банираат ја подржувам оваа акција чисти ги сите они што незнаат да се понашаат поздрав.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
c c c ... na nisto ne lice ova ama i na taj da mu kazam 298049... kak e tama oti feni ke pokaze na karpos sokoli oti moze da gi tepa so golema razlika a nemoze na drugi na primer se vlece so po 2-3 kosa so pelister 2 so amak isto taka.. pozz
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
c c c ... na nisto ne lice ova ama i na taj da mu kazam 298049... kak e tama oti feni ke pokaze na karpos sokoli oti moze da gi tepa so golema razlika a nemoze na drugi na primer se vlece so po 2-3 kosa so pelister 2 so amak isto taka.. pozz
Хехехехеххе не коментирам ништо сам процени што си напишал дали е така тоа или само да се каже нешто..:pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Инаку победивме 104-77 една утакмица што не беше добра за око има неколку клипови од играта овие денови ќе ги презентираме ама не е тоа што се очекуваше нели од Карпош да даде поголем отпор сепак Рајковиќ си правеше ротации во составот а и солидна минутажа имаа и младиде играчи Манев Атанас познат како Scania и Крстев игор секако тука да не го заборавам и Снупи Ангелов добра игра на Владо Поповиќ кој во првата ќетвртина имаше 17 поени и 100% за три поени а после со неколку шута непотребни би рекол си го расипа процентот инаку од странците одмараше Милан Прековиќ а и Марјан Ѓуров беше на трибините кој го одмараат за купот во среда..
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ke vidame vo kupot koj ke pobedi :D:D:D
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Ке видиме де кој ке тепа у купот ХАХАХА
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
КЕ видиме се наближувааа
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
КЕ видиме се наближувааа
Според мене,купот ке го освои Струмица,реално гледано во најдобра форма сме го победивме Фени а тие играа со 8 а не со 5,игравме без Пупович,според мене ние ке го освоиме купот...:toe: Според мене,нема потреба за провокации.:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Секој си има свое мислење кој и како ќе освое и јас си имам свое мислење и мислам дека нема ни еде фаворит во купот сите се еднакви секој би можел да биде победник иако Фени и Струмица за нијанса се издвојуваат од другите екипи и тоа не е предуслов предвремено да кажеме кој ќе биде победник и Столе не биди толку сигурен дека ќе го освоите купот можеби сте во добра форма ама тоа немора да значи дека ќе победите:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom