Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Дај боже да е така, ќе видиме тежок натпревар ќе бидит.

Ќе ве молам за резултат по завршување на утакмицата.
Далеку од тежок натпревар ќе биде оти не сте доволно силни да ни спротиставите а какви екипи посилни не победиле во Кавадарци па вие ке победите ако треба со сила ќе ве тепаме капираш...Освен Фрај никој друг нема доволен квалитет за да се спротиставе на Фени..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Далеку од тежок натпревар ќе биде оти не сте доволно силни да ни спротиставите а какви екипи посилни не победиле во Кавадарци па вие ке победите ако треба со сила ќе ве тепаме капираш...Освен Фрај никој друг нема доволен квалитет за да се спротиставе на Фени..
Abe i jas mislev taka i koga igraa protiv nas,ama izleze sosema sprotivnoto...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Abe i jas mislev taka i koga igraa protiv nas,ama izleze sosema sprotivnoto...
Струмица и Фени два различни поими ние сме појаки од вас годинава тоа е реалност ама на Амак не му се даваме бре мора да падне а и ќе падне вечер..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Струмица и Фени два различни поими ние сме појаки од вас годинава тоа е реалност ама на Амак не му се даваме бре мора да падне а и ќе падне вечер..
P.S Ke se vidi,koj se pojaki...
Samo ne pocnuvaj deka ste pojaki,bidejki ste ne pobedile 2 pati.:smir::nenene::nenene:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
P.S Ke se vidi,koj se pojaki...
Samo ne pocnuvaj deka ste pojaki,bidejki ste ne pobedile 2 pati.:smir::nenene::nenene:
Тие две победи што ти укажуваат дека сме подобри во моментот сега биди маж и признај дека е така џабе ќе се фолираме кога реалноста е тааа..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Тие две победи што ти укажуваат дека сме подобри во моментот сега биди маж и признај дека е така џабе ќе се фолираме кога реалноста е тааа..
oK,Realnosta e taa zagubivme dvapati!!No toa na mene ne mi kazuva deka vie ste podobri od nas...Toa doprvo treba da go dokazete,prvenstvoto e dolgo.A inace ke vidite koj e podobar,vremeto ke pokaze.:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
oK,Realnosta e taa zagubivme dvapati!!No toa na mene ne mi kazuva deka vie ste podobri od nas...Toa doprvo treba da go dokazete,prvenstvoto e dolgo.A inace ke vidite koj e podobar,vremeto ke pokaze.:helou:
ОК ок ај одам сеа у салата да гледам кошарка и да уживам барем еднаш у неделата ти гледај го вечното дерби да видиме кој е подобар јас ќе не можад да гледам зошто се поклопува терминот со нашиот натпревар..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ОК ок ај одам сеа у салата да гледам кошарка и да уживам барем еднаш у неделата ти гледај го вечното дерби да видиме кој е подобар јас ќе не можад да гледам зошто се поклопува терминот со нашиот натпревар..
Casot e,18:00...Zar ke se smrznuvas tamu?:nesvest:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Ej ajde neka pise nekoj ako znae sto napravi FENI .... ???? :smir:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Fala na INFOMACIJATA HRISTOV .. a znaes li kolko mu e namalena na PUPOVIC kaznata ... ? slusnav deka i bosnjak go isklucile deneska vo skopje :smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Катастрофа игра, ама победивме на крајот благодарение на Кол. Секоја чест за Кол сам ги победи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom