Фан Клуб : Фени Индустри

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Abe se slucuva,i sto sega?Ja gledase pred edna nedela,Cska:Lotomatika,znaes koj e trener na Lotomatika?Pa mu se sluci toa na 1 minuta do kraj vodea 11 razlika pa izgubija..Razbiram sto Joco bese dezurniot vinovnik,no Joco ke dokaze deka znae...Ke vidite!Site!
abe sega ne mi go kazuvaj majmunot on go sega ne se dokazal pa sega ke se dokazuva, ti ako gledas kosarka od zavcera jas pratam so godini ne mi kazuvaj joco
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
najgolema tragedija sega bi bilo strumica da si go smene trenerot. majmunco nema vrska,a ako donesat nekoj so stvarno znae kosarka ce ne sokrsat site :D
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Вечер одиме на победа сигурна Владо Поповиќ ќе биде најверојатно еден од странците кој ќр паузира за да не се загрози неговата повреда и најверијатно ќе се врати во сабота за дуелот со Пелистер ај бидете поздравени и се гледаме вечер ви Јасмин..
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа сеа би требало да тепаме, да им се реваншираме за поразот у Охрид. Ама сепак да не зборуваме пред време, ќе биде сепак тешка утакмица, секој има дополнителен мотив кога игра против лидерот на табелата. Значи у 19.00 сите на утакмица, а за верните Лозари си знајте шо и како треба.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aj so sreka.No mislam deka ke vi bide mnogu tezok duel,so dramaticna zavrsnica...
P.S Iskreno ocekuvam da kiksnete na ovoj natprevar.:smir:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Кој те прашал тебе шо очекуиш.. Најмалку ме интересира твоето мислење:toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кој те прашал тебе шо очекуиш.. Најмалку ме интересира твоето мислење:toe:
Zar,ti mozes da mi naredis jas sto da pravam?Koj me prasal,nikoj ne me prasal,jas samo go kazuvam moeto mislenje..T.E ocekuvanje.A za takvi sto trenerot ne e vazen vo ekipata ne vazi:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Очекуел дека ќе кикснеме.., оо божее, па нормално дека тоа очекуваат сите не само ти и Пелистер очекуе и Мзт и Работнички, нема потреба такви глупости да пишуиш.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Aj so sreka.No mislam deka ke vi bide mnogu tezok duel,so dramaticna zavrsnica...
P.S Iskreno ocekuvam da kiksnete na ovoj natprevar.:smir:

Дај боже да е така, ќе видиме тежок натпревар ќе бидит.

Ќе ве молам за резултат по завршување на утакмицата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom