Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Епа вие избувнавте без причина Ф.А само му предложи на Христов да го шетне пиќето до Кавдарци на кошарка и комбиниран од Лозари,и одма Виктор,анус почна да пцуе шо има лошо ако некој му дава предлог на друг за да се внесе малце романтика и емоции брејјјј ама се погани:bil:
Џабе е бре со вас нема разбирачка туку ајде тааа ка шо викат старите ти го крстиш оно прде треба малце да се свестите шо муабет е тиа шо го правите ако сакате некој форум да се карате отворете си и таму салата прајте се а не вака 20 страни се изнпишаа за безвезални муабети:nesum::nenene::kesa:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Епа вие избувнавте без причина Ф.А само му предложи на Христов да го шетне пиќето до Кавдарци на кошарка и комбиниран од Лозари,и одма Виктор,анус почна да пцуе шо има лошо ако некој му дава предлог на друг за да се внесе малце романтика и емоции брејјјј ама се погани:bil:
Romantika da si vnesuvas na temata Lubov i Seks takvo nesto e.
Tamu pisuvaj za ramonatika ova ovde e za kosarka.:tapp::tapp:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
ЉоЉ ! ! ! ! !

Колку само време ти требаше да го смислиш тоа.
Ти стварно си бил глуп бе да му ебам мајката. Јас не сум должен овде да чекам кога ти ќе напишеш пост за одма да ти одговорам. Кога ќе се логираш и ќе ја стиснеш опцијата "запамти ме" (да да има и таква) ти автоматски си онлине цело време. Јас вчера колку работи ти пишав на кои немаше одговор и уште немаш (не ми одговори) значи тебе уште време ти треба или никад нема да ти стигне. И сега незнаеш што да пишеш па се што можеше да смислиш беше тоа погоре цитираното. Гледам Христов не го пуштаат да иде на утакмица, ако синко ајде ќе пораснеш и ти па нема да мора дозвола да бараш пази што правиш со пиќето.
Кога ќе доаѓате со сендвичите за мене стек земете. Фала однапред.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ти стварно си бил глуп бе да му ебам мајката. Јас не сум должен овде да чекам кога ти ќе напишеш пост за одма да ти одговорам. Кога ќе се логираш и ќе ја стиснеш опцијата "запамти ме" (да да има и таква) ти автоматски си онлине цело време. Јас вчера колку работи ти пишав на кои немаше одговор и уште немаш (не ми одговори) значи тебе уште време ти треба или никад нема да ти стигне. И сега незнаеш што да пишеш па се што можеше да смислиш беше тоа погоре цитираното. Гледам Христов не го пуштаат да иде на утакмица, ако синко ајде ќе пораснеш и ти па нема да мора дозвола да бараш пази што правиш со пиќето.
Кога ќе доаѓате со сендвичите за мене стек земете. Фала однапред.
i sto ako porasne do togas strumica neam da postoi ne zaebavaj
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
i sto ako porasne do togas strumica neam da postoi ne zaebavaj
Има време додека он порасне 12-13 пати ќе се сменат спонзори, ќе се вратат у втора лига, ќе снемаат навивачи, па ќе дојдат спонзори, па ќе сменат име, па оп ете ги тука и навивачите.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ти стварно си бил глуп бе да му ебам мајката. Јас не сум должен овде да чекам кога ти ќе напишеш пост за одма да ти одговорам. Кога ќе се логираш и ќе ја стиснеш опцијата "запамти ме" (да да има и таква) ти автоматски си онлине цело време. Јас вчера колку работи ти пишав на кои немаше одговор и уште немаш (не ми одговори) значи тебе уште време ти треба или никад нема да ти стигне. И сега незнаеш што да пишеш па се што можеше да смислиш беше тоа погоре цитираното. Гледам Христов не го пуштаат да иде на утакмица, ако синко ајде ќе пораснеш и ти па нема да мора дозвола да бараш пази што правиш со пиќето.
Кога ќе доаѓате со сендвичите за мене стек земете. Фала однапред.
Mоре ти глуп ли си или така се правиш ти кажав уште вчера нема стек ако сакаш една коњска виршла нема проблем наредена е работата.
А ка шо гледам тебе една виршла малку ти е па ќе донесиме 5до6 за задоволството да биде подобро нели со мајонез беше нели???:tapp:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Mоре ти глуп ли си или така се правиш ти кажав уште вчера нема стек ако сакаш една коњска виршла нема проблем наредена е работата.
А ка шо гледам тебе една виршла малку ти е па ќе донесиме 5до6 за задоволството да биде подобро нели со мајонез беше нели???:tapp:
Каде прочита дека јас сум кажал да е со мајонез или дека сакам виршла? Не си ги извртувај работите. Коњските виршли за вас чувајте си ги и така до сега тоа си правите, дај ми на ти, а инаку донесете го добитокот и како што кажавме јас и вепар пред некој ден можете тука на сточен пазар фино лепо. Ништо не прочита од вчера?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Каде прочита дека јас сум кажал да е со мајонез или дека сакам виршла? Не си ги извртувај работите. Коњските виршли за вас чувајте си ги и така до сега тоа си правите, дај ми на ти, а инаку донесете го добитокот и како што кажавме јас и вепар пред некој ден можете тука на сточен пазар фино лепо. Ништо не прочита од вчера?

Да го донесиме добитокот за да ве расцепе малце тоа мазните газеви да ви ги отрзат ја ти кажав дека нема стек останаа само коњски виршли ако сакаш арно ако не нема друго:tapp:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Да го донесиме добитокот за да ве расцепе малце тоа мазните газеви да ви ги отрзат ја ти кажав дека нема стек останаа само коњски виршли ако сакаш арно ако не нема друго:tapp:
Момче мочи си мудро, знаеш вчера како ти заврши денот, денес пак ке измилиш некоја таква језива лажга кога ке почнеш да тонеш. Не се расправај со поспремни момци од тебе.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
I da vi kazam us nesto nikogas bovece nema da napraite nis od toa vase 5 to mesto i toa vase tapkanje i pisenje gluposti po forumive a nie vo rok od 4 god napravivme mnogu i ocekuvame odgodina da igrame vo evropa ne vikam oti imame nes povece napraveno od vas ama vo idnina ce imame napraveno mnogu raboti povece od vas za se ima vreme pa ce pocekame i samite ce se uverite a za toa vreme vie ce si se tapkate na 5 to to mesto vo ligata pozzz do vas F.A :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom