Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Сине разликата е во тоа што МЗТ гиу ташлаше екипите од Европскиот врв и тоа не беа пријателски капраш ти тогаш не знаеше обрач што е према тоа и не гледам разлог да ти се расправам пишав да се заебавам чисто не дека ме боли пенчо за таа утакмица


п.с во комбинираниот без мајонез и поише љуто стави
а ако ви се каснува по пат каснете си по еден со вирша цел автобус од мене:bil:
Јас еве одма помислив дека ќе се браните со тие натпревари намерно и се исфалив толку пошто ме интересираше како ќе реагирате.А да ве прашам нешто со кои играчи игравте тогаш со предавниците Врба,Мирза,мислам и СИМИЌ уши дека деше со вас.Абе не вика јас игравте со Реал велесила Порто и други екипи јас сум мал и недоволно информиран за тие настани ама суштината е дали имате воопшто закажано дуел со некој европски гигант тоа ме интересира????
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Јас еве одма помислив дека ќе се браните со тие натпревари намерно и се исфалив толку пошто ме интересираше како ќе реагирате.А да ве прашам нешто со кои играчи игравте тогаш со предавниците Врба,Мирза,мислам и СИМИЌ уши дека деше со вас.Абе не вика јас игравте со Реал велесила Порто и други екипи јас сум мал и недоволно информиран за тие настани ама суштината е дали имате воопшто закажано дуел со некој европски гигант тоа ме интересира????
lukoil evropski gigant hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahahah e ova e mislam kraj na se!!!!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.589
Јас еве одма помислив дека ќе се браните со тие натпревари намерно и се исфалив толку пошто ме интересираше како ќе реагирате.А да ве прашам нешто со кои играчи игравте тогаш со предавниците Врба,Мирза,мислам и СИМИЌ уши дека деше со вас.Абе не вика јас игравте со Реал велесила Порто и други екипи јас сум мал и недоволно информиран за тие настани ама суштината е дали имате воопшто закажано дуел со некој европски гигант тоа ме интересира????
Види конобар како прво нема што да ти се бранам на тебе кога ке можеш да го сватиш тоа ке праиме асален муабет..
Ако е за тебе Лукоил светска велесила и пријателска со нив кошаркарски настан тогаш тебе немам ништо да ти кажам

биди така уживај си во раниот пубертет тоа е кревка фаза не пребацувај многу-многу ке летаат тешки зборови и на крај ке искочиш со комплекс дека си помалце паметен ....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
lukoil evropski gigant hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahahah e ova e mislam kraj na se!!!!
Абе колку што е европски гигант порто толку е и Лукоил за мене е играа Улеб Куп и се европски гиганти не како Цска и Панатинаикос ама се голема екипа доволна за да има права атракција..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Da imaah vreme ke vi pisaah:pos2:
Ama po sto imam popametna rabota Clevland-:-Lakers,Kobe-Lebron.
Dosta e za denes,i ej ostavete gi na glupite aerodromci neka si se falat,falat,falat.Igrale,igrale abe ostajte sto ste igrale,ednas rece ke igrame.A znam deka se igrale.
Pozz Mzt Fon Skopje:pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Види конобар како прво нема што да ти се бранам на тебе кога ке можеш да го сватиш тоа ке праиме асален муабет..
Ако е за тебе Лукоил светска велесила и пријателска со нив кошаркарски настан тогаш тебе немам ништо да ти кажам

биди така уживај си во раниот пубертет тоа е кревка фаза не пребацувај многу-многу ке летаат тешки зборови и на крај ке искочиш со комплекс дека си помалце паметен ....
Види бе пејо за мене е атракција ја сум мал и немам доживеано такви големи натпревари како вие па затоа сум импресиониран од ваквата информација и ми е многу драго сепак нашиот клуб постои само 4 години па има време можеби ќе има такви добри моменти во Кавадарци како што имало кај вас.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
pa i strumica gi imase u evropa ne ne se evropski giganti taka i lukoil!!! real,barsa,siena,telaviv,cska,panatinajkos,parizan.... tie se giganti a ne lukoil ne moze da vleze duri ni vo jadranska liga!!! kolku za informacija lani lukoil nudese 3 milioni za da vlezat vo jadranska a rabotnicki nudese 1 milion i pak celnicite na jadranska go izbraa rabotnicki!!! zaprasaj se zasto
 
V

Viktoranius

Гостин
pa i strumica gi imase u evropa ne ne se evropski giganti taka i lukoil!!! real,barsa,siena,telaviv,cska,panatinajkos,parizan.... tie se giganti a ne lukoil ne moze da vleze duri ni vo jadranska liga!!! kolku za informacija lani lukoil nudese 3 milioni za da vlezat vo jadranska a rabotnicki nudese 1 milion i pak celnicite na jadranska go izbraa rabotnicki!!! zaprasaj se zasto

Зошто се ПЕДЕРИ !
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Viktor I Anus , ke ti kazam tebe pederi . Bas pred nekoj den klecav nekoja od kavadarci , mozebi rodnina ti bila
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Викторaниус е од струмицa..не си грешкa многу 50 км ...ке те биде
 
V

Viktoranius

Гостин
Viktor I Anus , ke ti kazam tebe pederi . Bas pred nekoj den klecav nekoja od kavadarci , mozebi rodnina ti bila

ЉООЉ брате, сигурно е била вујна ми бидејки само она е од Кавадарци, иначе јас сум од Струмица и сум голем обожавател на скопските шмизлички кои всушност се твои роднини.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Epa nisto , ke pobaram nekoja i od Strumica i onaka gi ima mnogu u Skopjevo. Mislat deka sakame vrska so niv , a ustvari gi tintrame maksimum 5-6 dena :) . Radical da ti frlam i tebe nekoja STUDENTKA ? :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom