Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ако не можете и вие да издржите... поарно идете, што да ви кажам:smir:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
neznam za drugite ama jas nemozam da izdrzam odvaj cekam da pocnat veke utakmicite
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа фаќа криза сеа, како наркомани станавме тука еј, ни ја нема дрогата и полудуваме тука се глупираме ко мали деца. Али секое чудо за три дена, така и ова, ќе помине оваа еуфорија се ќе си дојде на свое место. Тие што стварно ја сакаат кошарката и понатаму ќе си ја сакаат а ти шо прателе мода ќе си најдат друга занимација.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
И сеуште чекам одговор, ајдеееееееееееее.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе копуче, па кој фактор си ти тебе да ти покажувам сурат. Тие што треба да ме знаат ме знаат, не ми треба никој друг да ме знае. Не сум Џејсон Маринер тоа сигурно, а и никаде не кажав дека сум хулиган. Најди пост каде што јас или било кој навивач на Мзт кажал дека е хулиган!!! Само си измислувате глупости пошто не знаете да вратите на кажаното.

А тоа што вие незнаете да ги сфатите советите кои ги дававме (ма да тогаш не ни ве имаше вас ФАСТ ФУД тука на форумот, сега никнавте како печурка после дожд) и ги сфаќавте како провокации, не е воопшто мој проблем.
Абе немој ти мене копуче клошар еден ти најде да даваш совети тука а тоа дека се понашаш како хулиган еве ги поканувам сите членови нека кажат дали е така или не и со тоа Фаст Фуд ми се качи на К**от
да ти кажам како ти што се фолираш на форумиве мислам дека ти нема рамен а за твојот сурат што да не се плашиш да те видиме кој и што си или сила само на копјутер покажуваш и јас ти велам дека недоволно те познаваат затоа покажи го твојот градски талент пред нас сељаците да видиме што ѕверка си:tapp:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Абе немој ти мене копуче клошар еден ти најде да даваш совети тука а тоа дека се понашаш како хулиган еве ги поканувам сите членови нека кажат дали е така или не и со тоа Фаст Фуд ми се качи на К**от
да ти кажам како ти што се фолираш на форумиве мислам дека ти нема рамен а за твојот сурат што да не се плашиш да те видиме кој и што си или сила само на копјутер покажуваш и јас ти велам дека недоволно те познаваат затоа покажи го твојот градски талент пред нас сељаците да видиме што ѕверка си:tapp:
a zsto i bi se pokazal be,ne svakjam.da ne go barate po skopjevo.hehehehehehhehe ne mozam i ne mozam da ve razberam be.momci vo motikata i kopacot e spasot,kumpjuteristikava e slozena rabota,ne e za vas toa:pos2: :pos2: :pos2: .znam deka sega vi e tesko,go obravte grozjeto i nemate kako da go popolnuvate vremeto pa ste sednale na kompjuter i pisuvate gluposti ali nema vrska.eve ke fati prolet uste malce pa ke pocnete da se zamarate so odgleduvanje na ranogradinarski proizvodi i se nadevam deka ke ve ima sto pomalku ovde i nema da pisuvate gluposti kako do sega.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе Тони денеска кажа дека у вторник ќе сме играеле со Лук Оил Академик у Кавадарци. Не знам дали е вистина или шо е работата.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Де постави го убаво прашањето на кое бараш одговор. Може?
Го поставив 1-2 страни уназад, ама еве пак.
Каква врска имаме ние со Бојан 13 што толку го спомнувате?
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Абе Тони денеска кажа дека у вторник ќе сме играеле со Лук Оил Академик у Кавадарци. Не знам дали е вистина или шо е работата.
a u cetvrtok so sarlot hornets,u sabota so denver nagets ...
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
a zsto i bi se pokazal be,ne svakjam.da ne go barate po skopjevo.hehehehehehhehe ne mozam i ne mozam da ve razberam be.momci vo motikata i kopacot e spasot,kumpjuteristikava e slozena rabota,ne e za vas toa:pos2: :pos2: :pos2: .znam deka sega vi e tesko,go obravte grozjeto i nemate kako da go popolnuvate vremeto pa ste sednale na kompjuter i pisuvate gluposti ali nema vrska.eve ke fati prolet uste malce pa ke pocnete da se zamarate so odgleduvanje na ranogradinarski proizvodi i se nadevam deka ke ve ima sto pomalku ovde i nema da pisuvate gluposti kako do sega.
Тебе ич да не ти е гајле ја што пишувам кога ќе зборам со тебе тогаш можеме да ми префрлаш а за мотиката и копачот ти ич не му се секирај да ти кажам дека тие алати ги користат и гробарите па така може да се засипе некој а усвари шо го браниш ти да не си го имате меракот со другар ти или ништо лично а :pos2: :pos2: :pos2:и да те прашам нешто ти од што живееш ме интересира оти гледам многу господарски се обраќаш спрема нас сељаците од што јадеш ти леб а или ви врнат пари во тоа вашето мило и драго скопје.:tapp:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Тебе ич да не ти е гајле ја што пишувам кога ќе зборам со тебе тогаш можеме да ми префрлаш а за мотиката и копачот ти ич не му се секирај да ти кажам дека тие алати ги користат и гробарите па така може да се засипе некој а усвари шо го браниш ти да не си го имате меракот со другар ти или ништо лично а :pos2: :pos2: :pos2:и да те прашам нешто ти од што живееш ме интересира оти гледам многу господарски се обраќаш спрема нас сељаците од што јадеш ти леб а или ви врнат пари во тоа вашето мило и драго скопје.:tapp:
abe drugarce ne se nerviraj,sto e bitno od kaj mi se parite,bitno e deka gi imam vo izobilstvo.a dokolku ti ili nekoj od tvojata familija ima finansiski problem,kazi,ke najdeme care,posebno ako e zensko,za nisto nema da se sekiras,ke gi tretirame tuka kako kineski kraljici

a inace toa so grobarite sto si go napisal epten me uplasi,kazi im neka pominat da im dadam po edna rakija da se napijat:pos2: :pos2: :pos2:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.592
a u cetvrtok so sarlot hornets,u sabota so denver nagets ...
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Не бе бе како што знам имаат и со Тау Керамика и Макаби и тоа на на нивно барање ќути па едвај се вметнале во распоред меѓу Денвер и Бостон контролната.Исто разбрав и дека Гарнет веќе е во Кавадарци пробува да дешифрира што значи тоа Фаст Фуд на знамето.:bil:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom