Фан Клуб : Фени Индустри

V

Viktoranius

Гостин
abe prijatel selanec,navistina mi e zal sto uste nemam rabrano za tebe(deka se deklariras kako opasen jebac),ama stom studiras vo sk znaci ti si seljak so diploma!!:) Pa prijatele od okolnite kavadarecki sela treba uste mn grozje da naberes za da go stavis svetoto ime MZT vo usta... p.s.lozari?? ne be zaebavaj!

Еве го наследникот на Бојан 13, незнам што да кажам, секоја чест, ВИЕ СТЕ РОДЕНИ ЗА ДА БИДЕТЕ КАКО БОЈАН.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Еве го наследникот на Бојан 13, незнам што да кажам, секоја чест, ВИЕ СТЕ РОДЕНИ ЗА ДА БИДЕТЕ КАКО БОЈАН.
Што кур има Бојан врска, ајде жити се образложи ми.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
abe prijatel selanec,navistina mi e zal sto uste nemam rabrano za tebe(deka se deklariras kako opasen jebac),ama stom studiras vo sk znaci ti si seljak so diploma!!:) Pa prijatele od okolnite kavadarecki sela treba uste mn grozje da naberes za da go stavis svetoto ime MZT vo usta... p.s.lozari?? ne be zaebavaj!
Абе требало Бојан13 да се потпишиш а не Бојан10 така е пореално не се прикривај:pos2:, и прочитај што му цитирав јас него и каков одговор му дадив за тој цитат и после тропај глупости (глупчо).
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Абе требало Бојан13 да се потпишиш а не Бојан10 така е пореално не се прикривај:pos2:, и прочитај што му цитирав јас него и каков одговор му дадив за тој цитат и после тропај глупости (глупчо).
Ај ти прво научи англиски. среди си го потписот, па после збори на други.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ај ти прво научи англиски. среди си го потписот, па после збори на други.
А шо тоа одма мењаш тема а? Е ај чим ти си толку англичанец научине и нас а ако знајме. Еве сакав само Next да биде на англиски ама ај по твоја желба и champion ке го направам :pos2:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
А шо тоа одма мењаш тема а? Е ај чим ти си толку англичанец научине и нас а ако знајме. Еве сакав само Next да биде на англиски ама ај по твоја желба и champion ке го направам :pos2:
Не се обратив на сите па сите да ги учам, туку на тебе ти се обратив. :aplauz: за потписот. :tapp:
И нема што да мењам теми тоа не се однесуваше за мене. А прашав и не добив одговор, ајде ти можеби ќе можеш да ми обрзложиш каква врска има Бојан 13 со нас. Овој дечково неможеше изгледа шета по тие местата каде што Париз е село за нив.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
aaaaaaaaaaaaa takva li e rabotataaaaaaa.pa sto ne kazavte porano be.znaci zeni trebaloooooooo hmmmmmmm opasna rabota
Јас уште вчера ти пишав ама ми го избришале. ТИ реков да одиш да си најдеш жена, да се ожениш и да не се правиш дека си упатен во кошарката и навивањето. Јас да сум на твое место уште сега би дал оглас дека барам жена за женачка и би се препуштил на лекциите од Нежните Билки алијас Фаст Фуд кои навиваат од Декември 2007 и кои гледаат кошарка од Октомври 2007. Да знаеш, можат на многу работи да те научат од областа на навивањето и кошарката :pos2::pos2::pos2:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Јас уште вчера ти пишав ама ми го избришале. ТИ реков да одиш да си најдеш жена, да се ожениш и да не се правиш дека си упатен во кошарката и навивањето. Јас да сум на твое место уште сега би дал оглас дека барам жена за женачка и би се препуштил на лекциите од Нежните Билки алијас Фаст Фуд кои навиваат од Декември 2007 и кои гледаат кошарка од Октомври 2007. Да знаеш, можат на многу работи да те научат од областа на навивањето и кошарката :pos2::pos2::pos2:
Ама се разбираат и во љубовта плус може и таму некој совет да дадат, на пример Викторанус или како и да се вика и Христов, они се доста искусни.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас уште вчера ти пишав ама ми го избришале. ТИ реков да одиш да си најдеш жена, да се ожениш и да не се правиш дека си упатен во кошарката и навивањето. Јас да сум на твое место уште сега би дал оглас дека барам жена за женачка и би се препуштил на лекциите од Нежните Билки алијас Фаст Фуд кои навиваат од Декември 2007 и кои гледаат кошарка од Октомври 2007. Да знаеш, можат на многу работи да те научат од областа на навивањето и кошарката :pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2: Еј еј еј видиго бе ти филозофот од аеродром абе теглар еден мутав оди бе крши глава барај некоја работа а не да му продаваш на децата ум тука волкав сумустрак седнал на копјутер и изиграва хулиган на интернет дај кажисиго суратот па да те видиме во Кавадарци каков хулиган ќе бидеш пред народот ако сето ова што се фалиш е вистина првен да покажиш никогаш ама баш никогаш нема да те чепкам:tapp:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2::pos2: Еј еј еј видиго бе ти филозофот од аеродром абе теглар еден мутав оди бе крши глава барај некоја работа а не да му продаваш на децата ум тука волкав сумустрак седнал на копјутер и изиграва хулиган на интернет дај кажисиго суратот па да те видиме во Кавадарци каков хулиган ќе бидеш пред народот ако сето ова што се фалиш е вистина првен да покажиш никогаш ама баш никогаш нема да те чепкам:tapp:
Абе копуче, па кој фактор си ти тебе да ти покажувам сурат. Тие што треба да ме знаат ме знаат, не ми треба никој друг да ме знае. Не сум Џејсон Маринер тоа сигурно, а и никаде не кажав дека сум хулиган. Најди пост каде што јас или било кој навивач на Мзт кажал дека е хулиган!!! Само си измислувате глупости пошто не знаете да вратите на кажаното.

А тоа што вие незнаете да ги сфатите советите кои ги дававме (ма да тогаш не ни ве имаше вас ФАСТ ФУД тука на форумот, сега никнавте како печурка после дожд) и ги сфаќавте како провокации, не е воопшто мој проблем.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Уште не добив одговор во врска со Бојан....
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ај издржете уште 5 дена и ќе имате прилика да се изнапцуете колку што сакате, знам дека не можете да издржите ама барем потрудете се, а за нас тоа ќе биде уште потешко оти ќе треба да чекаме за разлика од другите уште две недели оти првата ни е у гости со Карпош.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
nas prvite dve ni se u gosti taka da .............ama se nadevame deka bar ne edna ke ideme
 

Kajgana Shop

На врв Bottom