Фан Клуб : Фени Индустри

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Koj poln sostav go imate vie be,sose redari vo kavadarci ste 30 dusi,alooooooo sramota ste vie lozari za navivackite grupi vo Makedonija,nie dalecinsko digame ama vie so kopacite opasni ste:).Citaj te po drugite forumi da vidite kaj e najopasno da se naviva.
deka e be najopasno da se naviva....u selodrom li..hahaha:pos2::pos2:....lani vi dojdovme 4 pati i sto...sto ni napravivte ...mavnavte eden kamen na avtobus od 200 metri i tolko....a be ne se zanesuvajte famyli ovo,ono....nekni lozari ve poseraa..i stiga so tie maabete strumica selo,kavadarci selo....znaci za vas site se sela samo ne vaseto zasmrdeno albansko skopje taka li...pozz od strumica
AJDUCI DO SMRT
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
deka e be najopasno da se naviva....u selodrom li..hahaha:pos2::pos2:....lani vi dojdovme 4 pati i sto...sto ni napravivte ...mavnavte eden kamen na avtobus od 200 metri i tolko....a be ne se zanesuvajte famyli ovo,ono....nekni lozari ve poseraa..i stiga so tie maabete strumica selo,kavadarci selo....znaci za vas site se sela samo ne vaseto zasmrdeno albansko skopje taka li...pozz od strumica
AJDUCI DO SMRT
Abe vol eden vie sami si gi pravite gradovite sela so toa sto si imate nabieno nekakov kompleks narecen Skopje.A da sakavme da im napravime na lozarite nesto ke uspeevme vo toa zasto oni bea 20 a nie 600,samo sramota ke bese da gi udris niv.A se gleda kolku si ti patriot koga Skopje go vikas albansko,alal da ti e...Samo dojdi vo Aerdorom i najdimi Albanec pa ja ke se preselam vo Strumica!!!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
kakov kompleks bre..skopje...pff....a bre koga idevme nakaj aredrom minatata sezona eden na semafor zastana Albanec...koga mu izleze pola avtobus se razbega...ne mi zbori aredrom nemalo Albanci....i aj sega preseli se vo strumica.....ili seloto kako sto vikate vie:pos2:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
STO ???? Eden Albanec da najdam vo AJRODROM pa vie SITE STE Albanci BE !!! :pos2::pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Brat ja rado bi se preselil vo strumica za da gi eb*m toa strumicankite,ama za zal nema da mozam zasto ako se rasprasas ke doznaes deka stvarno nema Albanci u Aerodrom,dzabe je te ubeduvam mozes da si prasas nekoj drug.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Brat ja rado bi se preselil vo strumica za da gi eb*m toa strumicankite,ama za zal nema da mozam zasto ako se rasprasas ke doznaes deka stvarno nema Albanci u Aerodrom,dzabe je te ubeduvam mozes da si prasas nekoj drug.
nema sto da se rasprasam..sam se uveriv posto bev tamu...ve ebat kako sakat smrdlivite Albanci....se vi zedoa zato majkite i sestrite se klecat so niv....zatoa sto nema so koj da se du..t site ste pederi.....ovde vo strumica da dojde eden ziv ke go zapalat...more ednas imalo eden...si imal dukan vo sr.....mu go zapalile i dukanot i stanot i go proterale kako kuce....taka treba i vie..ama picki ste
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Do lazarov:Ova e AERODROM,a ne AJRODROM nepismen ,a
GIs kaj si videl ti semafori u zivot be decko.Inace vas vi e krivo so sestrite i zenskite vi doagaat u Skopje da ucat pa nie vi gi ebeme,i oni se klecaat po internatite so sipteri a ne nasite majki i sestri.Ama neka vi kazat sestrite deka Aerodromecot najbolji e*e.I pak ke ti kazam prasaj nekoj drug od Skopje da ti kaze dali ima Albanci vo Aerodrom!!!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
eee zatoa ve mrzam...ne priznavate nisto...a bre budalo neli ti e sram da zivees vo skopje...da ziveam so Albanci..da jdam so niv...da spijam...bozeee i posle ke mi se pravite patrioti...vi go zedoa skopje samo radi vas oti ste picki...ne znaete kako so Albancite...eden ke begate od toa skopje...ke se molite da ve primame..hahahahaha
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
i stiga veke ne se glupiri...ova tema e na kavadarcani ako sakas da pisas nesto pisi na strumica fans..ili mzt.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
3............2..............1...............KOPACCCCCCCCCCCC.Ne mislam da se karam so neartikulirani goveda zatoa ajde...A ja ni jadam so Albanci ni spijam ako sestrati ti kazuvala deka ona prai taka dobro!!!
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Abe jas ne se zamaram kako sum napisal ama znam deka u AERODROM site ste Albanci a gledam posto imate dobri naviva4i ekipata vi e na "PRVO MESTO":pos2:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
so ke mi e kultura za Albanec eban..kako tebe...na vas samo taka...ZA Albanci GASNA KOMORA..
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
472
Поени од реакции
27
Pa vikni nesto zensko od familija da ti kaze deka sum Makedonec i prasaj deka Aerodromecot najubavo kleca od site.:drk:



можеби си македонец ама под влијание на шиптариве кој го зедоа скопје и владеат со истиот!!! тоа го знае секој македонец!!!Албанците го збогатија скопје и тоа е очигледно а ако си тој клецач алал да ти е ама ако ебеш мора и да те ебат па затоа пази се кога одис по улиците на скопје да не примаш некој суџук!!! сори за офтопикот но овај от такт ме вади:tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom