Најдобро гејминг глувче и гејминг пад

Член од
30 ноември 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
e imas pravo
Microsoft SideWinder sea e nov videte go mislam deka i 518 mozee da mu se fati:tapp::tapp::tapp::tapp:


btw ako sakate dobar maus a ne vi se dava mn pari odete vo amc i kazeteim od A4 Tech x-750F odlicen e imas i kopce za tri kursumi odednas i moozes da menjas dpi top si e a e okolu 1000 den
da da mausov e mn mn jak...ja go iam top e,a i ne e skap....
 
Член од
3 април 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Не 80, и 800 евра да е подобар рефлекс ке имаш на некој од 300 ден. ако си го користел .. пример година.

Е сеа.. штом го навикнеш некој од овие ѕверските.. нормално ке има подобрување у твоите скилз.

бтв, глупа тема.. да беше најдобар гејмерски маус ке сфатев, ама најдобар цс маус. =|

Сеа ке отворам тема најдобра цс тастатура. Има една.. обоена војничко зелено.. со додаткни копчиња. закон4е е :vozbud:
Da da mislam deka ja iam videno...:D:D:D
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Ја имам најдобар :baeh:


Mitsumi ecm-s6702

:pos:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Имам еден од AMC го купив специјално за ЦС само да најдам како се викаше има копче коа ќе стиснеш пука по 3 куршуми.. Али не можам да најдам како се викаше, ќе најдам и ќе постирам..
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
Имам еден од AMC го купив специјално за ЦС само да најдам како се викаше има копче коа ќе стиснеш пука по 3 куршуми.. Али не можам да најдам како се викаше, ќе најдам и ќе постирам..
Хмм...нема врска тоа можам и јас да си направам да ми пука 3 пати од едно копче:helou:
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Имам еден од AMC го купив специјално за ЦС само да најдам како се викаше има копче коа ќе стиснеш пука по 3 куршуми.. Али не можам да најдам како се викаше, ќе најдам и ќе постирам..

hahaha:pos2: ja da vi kazam pravo iam eden asus mal za kur ne go biva nemozam ubavo da go drzam od so mi e mal i cs ko pijanica sum precizen...ne se razbiram u mausovi ali znam deka ovoj za gejming ima zasluzuva samo eden rejting-sranje u koloru :coffee::toe:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.909
Поени од реакции
1.552
Имам еден од AMC го купив специјално за ЦС само да најдам како се викаше има копче коа ќе стиснеш пука по 3 куршуми.. Али не можам да најдам како се викаше, ќе најдам и ќе постирам..
со е финтата со тоа копце бе не битно тоа финтата е дали лези на рука и не разбирам копце за да пука три курсими и ја на десен клик си стискам и пука 3 курсуми...тоа е или.. :tapp:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Уште од кога ке видаш дека напишал АМЦ се знае што купил. :smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас на мојот маус,коа ќе стиснам прво b -4-3 ,и стиснам на лев клик после,пука дури 30 куршуми.
Ако стиснам b -5-1,ќе пука 100 куршуми со стискање на лев клик.

Ама морам да држам цело време:kesa:


Ајде,доста забегувања,темата е најдобар маус,а не што маус имате :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom