Мис на Македонија 2007

Статус
Затворена за нови мислења.

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111

Miss Reklamiram gakicki?

Miss plasam luge?

Miss Se palam samo sama sebe?

Miss vidi gz i podaj nesto vnatre?
A za ovaa Bitolcankava bas i decko mi rece: Kurviste niz Bt bila :tapp:
Zasto ne soberat kandidatki pred Makedonska?

Misicata - Daj da ti go popusam..

Bedni mi se site mene iskreno.. :tapp:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Каде реденка, сакам и јас :pos:
Ај прво ќе почнам со водителките.
Катастрофа, со еден збор. Од неписмените водителки до глупите девојчиња.
Како ти неписмена за Натали, па таа е преведувачка во некое од министерствава или владините агенции, не ми ткенува во моментов. Сестра и беше симултан преведувач на средбата помеѓу македонските и црногорските власти, шљапнула сам у ѓолу :pos:


Леле оваа мислам дека беше... бубуљициии, ни 3 кила креч не можеа да покријат.
На прв поглед си реков, ех оваа е ко грда верзија од Ива Скорпија, кога ја видоф одблизу си реков ОМG, ugleyyy


Оваа да не е од некое село на Шара, овчарка некоја :) и на избор офчарка да се пријави нема да победи.

И за крај...
missm.com.mk напиша:
President: Ms. Lidija Velkovska, e-mail: lidija.velkovska@mt.net.mk
Me мрзеше да барам по старите теми на форумов, но на постарите форумџии ќе им текне на темата за споредување на Мики Црнкокрак и дотичнафа госпожа Лидија Велковска.
Бај д веј ви текнува ли како на ланскиот избор во Хотел Фламинго во Гевгелија настапија голем број пејачи и пејачки и никој од нив не го доби својот хонорар.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
О Боже ..:nesvest: ...Го немам гледано изборот , ама ко шо глеам на сликиве , подобро шо не сум гледала...срамота бре еј...:pos:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Од толку убави девојки во Македонија...абе не ми се збори ебате...какви убави девојки има, а види што се пријавува за мис, ги лажат од дома дека се најубави и го пунат егото, па после се брукаат пред цела Македонија...
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Аууууууууу.. Ова бил избор за бугарска пејачка изгледа. Среќа не го гледав јас не знам што е ова, ама ниедна не личи за мис.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Јап.... според Идивиди оваа е... мене ми е слатка... еден брз поглед им мавнав на сите пред да излезам... и Јана ми се виде најслатка...

На вчерашниот избор на Мис на Македонија 2007, кој се одржи во клубот Хард Рок, победи Јана Стојановска.
Таа е од Скопје, има 22 години, висока е 170 см, а пропорциите се пропорции: 80-62-86.
Покрај убавината ја красат и повеќе таленти: клавир, пишување поезија, скокање со коњ, пливање.


Јана ќе не претставува на изборот за Мис на Светот во Кина.




 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Ми се чини сум ја ебел ....супер е девојчето
 
Член од
23 септември 2007
Мислења
61
Поени од реакции
0
e gi izbraja najgrdite nakraj...i dodeka kazuvaa...i voditelkite i devojkite...mi licese deka citet ili napamet imaat nauceno sto da kazat od bukva do bukva....poglupo nesto od ona ne sum videla...
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
абе ако дадат ја на ниедна од тука не би и простил

што сеа грди негрди

Поради вакви малограгански муабети во кои провокативно се вклопив и јас поубавите девојки не се пријавуваат ...мада за меен избор за мис е деградација на жената и треба да се укине
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom