Помош и совети

H

-HRO

Гостин
браќа
ја играм bully scolarship edition
ама од пред малце почна да ми се појавува dont'send такви срања и ми се укочува компјутерот треба рестарт чаре???
Ne e do pc-to ne se sekiraj!Do igrata e!Toa e verzija od PROCYON kade sto igrata crashuva so dont send!Mene mi ja dadoa,ne bese od procyon i si rabotese!Care ne sum videl za taa!Probaj da ne ima crack izdaden nov-pobaraj na net!
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Оти Cod 4 на Vista оперативен систем ми појавува некоја греска и ми бара DX9.
Кога ке му доставам на Vista-та усте DX9 игра ??? А другиве игри се таман.
Некоја тактика за ова.
 

^рЕтАрДиРаН

error: Invalid Title
Член од
14 август 2007
Мислења
292
Поени од реакции
0
Епа вака...
Имам xbox од старите. Мојот проблем е: По грешка во игра стартував xbox live и evoX ми се сј**а. Стартува оригиналниот дашбоард. Дали ке се најде некоја паметна глава да ми помогне како да го вратам evoX-от?
 
Член од
18 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
215
Луѓе ај помош ве молааам, ја инсталирав Still Life ама нејке да ми ја пушти ми се појавува некаков protection sistem и ми вика insert the Still life disc into another drive and press retry. Што е финтата :toe:а у торентот пишува дека нема крак ,пробав се нејке никако :uvo: Pls heeelp :pipi:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Еј вака симнав торент за пес 2009 ама пакуван е фолдерот и кога го екстрактирав и да влезам во фолдерот ми се појавува како некој вирус ама незнам дали е вирусот во торентот или во мојот компјутер ми пишува вака:
Threat detected!
File name: C:\Documents and Settings\WS\My Documents\Downloads\PC_Pro.Evolution.Soccer.2009-.direct.play-ToeD\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\pes-WinXP.exe

Threat name:Trojan horse Generic11.AJFO
И потоа имам неколку опции
Heal Move to Vault Ignore

И потоа да ја вклучам ми се појавува
Windows cannot access the specified device,path,or file.You may not have the appropriate premissions to acces the item
Ај ве молам нека помотне некој ако знае
 
H

-HRO

Гостин
Еј вака симнав торент за пес 2009 ама пакуван е фолдерот и кога го екстрактирав и да влезам во фолдерот ми се појавува како некој вирус ама незнам дали е вирусот во торентот или во мојот компјутер ми пишува вака:
Threat detected!
File name: C:\Documents and Settings\WS\My Documents\Downloads\PC_Pro.Evolution.Soccer.2009-.direct.play-ToeD\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\pes-WinXP.exe

Threat name:Trojan horse Generic11.AJFO
И потоа имам неколку опции
Heal Move to Vault Ignore

И потоа да ја вклучам ми се појавува
Windows cannot access the specified device,path,or file.You may not have the appropriate premissions to acces the item
Ај ве молам нека помотне некој ако знае
Zimaj nod ili kaspersky i odma delete na virusot!Pred da pocne da ti ostetuva arhivi od system 32
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Имам проблем со Cod 4 и Cod 5 на Vista оперативен систем.
- Грешката е оваа.
Ве молам помогајте :nesvest:

Слика:
 
H

-HRO

Гостин
Golem problem ijam ve molam pomagajte!Instalirav cs so patch v21!Koga instalirav staiv serveri!Koa ke vlezam na adsl ili kgb server se mi vika "cannot continue without sprite telekomadsl.spr"(i taka se na site serveri razlicen sprite) i ne me konektira na serverot!Sto da napravam vise neznam me polude cs se nezdravi verzii na net se!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom