Помош и совети

Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Еве совет за тебе и за сите што инсталирате игри на PC, што да напраите пред да ја пуштите за прв пат:

1) Идеш на www.megagames.com
2) Бараш за таа игра НАЈНОВ излезен пач, и го симнуваш
3) Идеш на www.gameburnworld.com
4) Симнуваш крак за тој пач што си го симнал
5) Играта ќе ти работи 100% без никаков проблем и без ниеден баг!
6) Повтори ги истиве чекори за сите игри од сега па натаму!

Поздрав!

Благодарам Корун...
сега ќе пробам со тие чекори дали ќе ми работи Call Of Duty 4
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.566
Поени од реакции
22.336
neznam dali e za ovde prasanjeto ,.
mi treba CD Key za igrata timeshift ve molam ako moze nekoj da go najde veke 2 nedeli baram i nisto
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Аман бе?
Провери ПП.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Ако некој може да ми го најде cd-key за Fa Premier League Manager 2002, преку порака да ми го прате. Танкс :smir:
edit: Најдено
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Вака сега. Симнав некоја најнова ПЕС за плејстејшн 2.

Направив моунт имејџ само на овој ИСО фајлот тука. Преку НЕРО. Еве видете.



И све ок, ја пуштив играта, све ми се пушта, ама кога играм утакмица, ми закочува. Играта закочува едноставно. Тоа може да се случи во било која минута од утакмицата, ама ми се случува само при прекин, еве на пример и на полувреме ми се има десено.

Али финтата е видете горе, има уште еден фолдер, него ништо не му направив. Еве што има во фолдерот ...



А во тој пакетот во фолдерот, еве што има ...



Можда е до играта, до плејстејшнот не е сигурно. Ако е до фолдеров дајте помагајте да ја средам играта :)
 
Член од
6 март 2008
Мислења
65
Поени од реакции
1
Еве совет за тебе и за сите што инсталирате игри на PC, што да напраите пред да ја пуштите за прв пат:

1) Идеш на www.megagames.com
2) Бараш за таа игра НАЈНОВ излезен пач, и го симнуваш
3) Идеш на www.gameburnworld.com
4) Симнуваш крак за тој пач што си го симнал
5) Играта ќе ти работи 100% без никаков проблем и без ниеден баг!
6) Повтори ги истиве чекори за сите игри од сега па натаму!

Поздрав!
I jas go imam istiot problem so Call of Duty 4. Prviot cekor go napraviv, najdov najnov pach, no da najdam krak za nego neznam . Se utepav od baranje na stranicata sto ja imas napisano pod 3 i nikako da najdam. Aj po detalna pomos za krakot... Please...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
I jas go imam istiot problem so Call of Duty 4. Prviot cekor go napraviv, najdov najnov pach, no da najdam krak za nego neznam . Se utepav od baranje na stranicata sto ja imas napisano pod 3 i nikako da najdam. Aj po detalna pomos za krakot... Please...
ЗА БИЛО КОЈА ИГРА:

Кога ќе најдеш пач, гледаш пачот која верзија ќе ти ја направи играта (пример: 1.14), па идеш на сајтот што ти го дадов, одиш на играта за која ти треба крак, и бараш крак за 1.14 (од конкретниов пример)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Вака сега. Симнав некоја најнова ПЕС за плејстејшн 2.


Можда е до играта, до плејстејшнот не е сигурно. Ако е до фолдеров дајте помагајте да ја средам играта :)

Си земал модирана верзија очигледно.
Тоа DKZ е DKZ студио за правење на модови за PES 2008,и најверојатно тие фајловите треба да бидат сменети со некои од исото,мора да има упатство некое.

И мене исто ми прави,само во менито,а не е ни чудно да не е исправен модот.

Или барај го read me-то или симни некоја подобра верзија,The Man нека ти најде линк :)
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Отидов на тој линкот што е, и има све објаснето убаво. Ама на шпански е, све да им ебам. Ја не знам шпански :mad:

Сеа пробувам пак. Прво екстрактирав тоа стварите од ИСО. фајлот од пес, и сеа имам екстрактирани фајлови. Ваљда треба нив да ги заменам некако. Има дадено линкови тука шо викам на тој линкот за симињање на истите овие што ги екстрактирав. Ваљда треба така да ги заменам?

Шо да праам у пм, а играта е убајни, со мерак да играш, ама ај како да играм коа кочи :mad:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Иди купи си ја од Автопазар,и другпат не испробувај сам да експериментираш,чекај некој да ти дае линк од асална верзија
 
Член од
22 ноември 2007
Мислења
44
Поени од реакции
0
Mi treba pomos da mi dade nekoj net adresa da ja simnam IZZY MIZI
me pukna kerka mi, pa ke ve molam za pomos a i eden kolega me prasuva kako da ja otvori formulata na Grand Turismo 4 za PlayStation 2 koja e glavna premija vo igrata?
Fala odnapred!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
За Иззи Мизија,играта каква што ја гледаш на Тв,ја нема во продажба,ни било каде на нет :)
 
Член од
22 ноември 2007
Мислења
44
Поени од реакции
0
Ako nekoj ja igra Battlefield 2 da mi pise posto imam problem!
Koga ja igram on-line poslem 5 ili 10 minuti igranje mi se isklucuva igrata
a single koga ja igram nema gajle ama nema lezet
fala odnapred
 

Kajgana Shop

На врв Bottom