Помош и совети

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
aj ako moze nekoj da mi kaze zosto ne mozam da ja igram FIFA 2007 vo mreza doma so brat mi inace kompjuterite ni nse povrzani i dosega imame nekoj igri igrano vo mreza znaci mrezata funkcionira no FIFA ta nemozeme da ja igrame.da ne treba nekoj krak ili patch ve molam pomos
Не треба никаков пач, само треба да се инсталирани со два различни сериски броја. =)
 
Член од
20 март 2007
Мислења
30
Поени од реакции
1
Imam eden problem. Imam sony 2 koa mi pusta samo CD-igri, a za DVD- igri neke ni da cue. Mozete da mi kazete u so e problemot??
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Imam eden problem. Imam sony 2 koa mi pusta samo CD-igri, a za DVD- igri neke ni da cue. Mozete da mi kazete u so e problemot??
Доколку не може да чита ниедно DVD CD, тогаш читачот не ти работи. =)
Ако некогаш чита, а некогаш не, тогаш треба да го исчистиш.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Da, porano citase, sega ne. Da ne e do laserot?
Па или тоа, или пробуваш пиратски двд-а да ставаш... кои се разбира нема да ги чита доколку нема чип. =)
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Е абе може ли некој да ми помогне да инсталирам battle.net сега што излезе најновио не можам да се снајдам од кај да почнам???
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Prvo instaliras 1.21a patch, pa server instaler.

OVA moze da ti pomogne ;)
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
se razbira be nekoj tuka od vizual bejzik?
pram froger. naprajv zabata da mrda i se drugo. kolite so odat od desno na levo koj ke pominat preku cel ekran odnovo pocnuvat. a tie so odat od levo na desno isceznuvat.
btw koj ke ja dovrsam ke ja aploudiram i ke vi ja pustam ako sakate da ja igrate
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
,OZENEKOJ DA MI KAZE KAKVA GRAFI4KA KARTI4KA DA SI KUPAM ZA DA MI IGRAAT SITE IGRI?
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Хаха, тешко е да ги дадеш тие пари за една графичка.. може ти да ја купиш графичката, ама PC-то да не ја подржува, земи некоја послаба..

ај поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom