Nokla N95 клон на Nokia N95

Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
Хахахахахаха!!!!!Леле браво за темава!!!Инаку братучед ми имаше можност да користи NOKLA 95!!!Леле луѓе па тоа е ѓубре од телефон!!!!И јас кога прв пат го видов телефонот си викам леле закон е и пробав слајдерот да го турнам надоле за да ми се отворат мултимедиалните копчиња и видов дека нејќе и тогаш јас уствари сватив дека телефонот е тешка кинеска копија на N 95-ката!!!!Инаку има екран на допир и 1,3 MP камера!!!!
 
D

DeviL_32`

Гостин
овиа кинезиве почнаа на нерви да ми одат...ако сте толку развиени правете свое а не да клонирате
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
vaka... ako izgubis takov kineski n95 , n96 kakov i da e , dali moze da ti go lociraat da ti go najdat , dali kako i sekoj normalen original telefon si ima takov IMEI broj i ako prijavam dali mozat da mi go lociraat ?????
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
vaka... ako izgubis takov kineski n95 , n96 kakov i da e , dali moze da ti go lociraat da ti go najdat , dali kako i sekoj normalen original telefon si ima takov IMEI broj i ako prijavam dali mozat da mi go lociraat ?????
Пријави го па дали ќе ти го најдат ни господ неможе да ти каже ... ако имаш врски бркни да ти го најдат:smir:
 
Член од
21 април 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
vaka... ako izgubis takov kineski n95 , n96 kakov i da e , dali moze da ti go lociraat da ti go najdat , dali kako i sekoj normalen original telefon si ima takov IMEI broj i ako prijavam dali mozat da mi go lociraat ?????
Ти планираш да загубиш некој таков за брзо време , или планираш да украдиш:vozbud:
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Ти планираш да загубиш некој таков за брзо време , или планираш да украдиш:vozbud:
haha drugar izgubi ali ne ja cuva kutijata od telefonot na taa kutija go ima toj IMEI broj sto treba da se kaze u policija a bez nego nisto ne moze :baeh:
 
Член од
18 август 2009
Мислења
11
Поени од реакции
1
a dali nekoj znae nokiata so e proizvedena vo dubai isto n-95 8gb kakva e ?
 
Член од
18 август 2009
Мислења
11
Поени од реакции
1
abe dobro sigurno e sranje za orginalot ama sranjevo e 20 iljadi poeftino od orginalot . :vozbud:Se mislam dali da ja zeam nova e neotvorena u kutija od dubai neznam so da pravam :toe: . so mislite vie ? :drk:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.336
Поени од реакции
16.450
abe dobro sigurno e sranje za orginalot ama sranjevo e 20 iljadi poeftino od orginalot . :vozbud:Se mislam dali da ja zeam nova e neotvorena u kutija od dubai neznam so da pravam :toe: . so mislite vie ? :drk:
Не се зезај со такви глупости. Џабе ќе го купуеш тоа, боље заштеди и купи вистинска N95, отколку тоа ѓубре да го имаш у џеб.
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
abe dobro sigurno e sranje za orginalot ama sranjevo e 20 iljadi poeftino od orginalot . :vozbud:Se mislam dali da ja zeam nova e neotvorena u kutija od dubai neznam so da pravam :toe: . so mislite vie ? :drk:
Не го земај,обично кинеско ѓубре е !За тие пари има одлични оригинални телефони :helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Колку е иначе оригиналната Нокиа Н95 8ГБ?:vozbud:
 
Член од
18 август 2009
Мислења
11
Поени од реакции
1
abe nova e ovaa n-95 slajdot si raboti najnormalno i sve e ok drugoto samo kamerata e 3 mp ne e 5 go vidov rabotev na nego :vozbud:. za istite pari mi davaat n-73 koristena 20 dena od covek so raboti u t-mobile . se mislam so da pravam inace ne e taka ko so vikate vie za nea :nesvest: .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom