Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Ti prv pocna....kako mozish da recish deka jas ne navivam za Ansl...pa Braka be samo site si davame razlicni mislenja...ili mozebi ne e taka...ne mozi site da mislime kako tebe....za mene lani presudna beshe greshkata na Clishy, protiv Birmingem i ako treba nekogo da obvinam toa ke bide toj....podocna toj igrashe so dosta teret na nego...a Gallas beshe ekstremno lut na nego...epa sea....
Adebayor izleze sam so golmanot pred toa i namesto da mu dade na Bendtner za sigurno vodstvo od 3-1 toj sutna sam i promasi :toe: za mene Adebayor e kriv ne Clichy.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ti prv pocna....kako mozish da recish deka jas ne navivam za Ansl...pa Braka be samo site si davame razlicni mislenja...ili mozebi ne e taka...ne mozi site da mislime kako tebe....za mene lani presudna beshe greshkata na Clishy, protiv Birmingem i ako treba nekogo da obvinam toa ke bide toj....podocna toj igrashe so dosta teret na nego...a Gallas beshe ekstremno lut na nego...epa sea....
Јас сум рекол така? Абе ти халуцинираш излеа а? Али, ајде од коа го смеша Едуардо со грција, ставив со шо особа праам муабет. Така да, не враќај на поракава. :smir:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
The Gunners
Prvo ,dali znajs cisse kaj ja skrsi nogata i protiv kogo...samo toa ke te prasam[/quote]


worca
Iskreno ne....ama shokot e ist...ili mozebi ne....
[/COLOR][/QUOTE]


The Gunners
Cisse ja skrsi nogata vo reprezentacija protiv kina na prijatelska,sto znaci nema vrska so timot i nikoj ne vide kako zapaga vo nesvest-mislam od liverpool...taka da i nema da ima i nikakvi posledici posle toa
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Pa ako znaeshe ti kaj ja skrsil nogata nemase tuka da pishuesh zaso on ja skrsi so kina i toa veruj ne go sakav ja zaso sum na fff isto fan zatoa ne zborete tuka toa so ne vi treba
ARSENAL 4EVER i ne ni trebate vie na nash post
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
The Gunners
Prvo ,dali znajs cisse kaj ja skrsi nogata i protiv kogo...samo toa ke te prasam

worca
Iskreno ne....ama shokot e ist...ili mozebi ne....
[/color][/quote]


The Gunners
Cisse ja skrsi nogata vo reprezentacija protiv kina na prijatelska,sto znaci nema vrska so timot i nikoj ne vide kako zapaga vo nesvest-mislam od liverpool...taka da i nema da ima i nikakvi posledici posle toa[/quote]

hahaha
....greshka si....Cisse dvapati ja skrshi nogata a toa za Francija beshe vtoriot pat.....Prviot pat beshe za Liverpool...ako ne znaeshe....i ne mi zboraj ti deka pratish fudbal...http://www.kop.is/gamalt/cisse leg break.jpg
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Јас сум рекол така? Абе ти халуцинираш излеа а? Али, ајде од коа го смеша Едуардо со грција, ставив со шо особа праам муабет. Така да, не враќај на поракава. :smir:
lol.......eve veke si prijaven na moderatorot....epa sega pazi...ednash te preduprediv...
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Pa ako znaeshe ti kaj ja skrsil nogata nemase tuka da pishuesh zaso on ja skrsi so kina i toa veruj ne go sakav ja zaso sum na fff isto fan zatoa ne zborete tuka toa so ne vi treba
ARSENAL 4EVER i ne ni trebate vie na nash post
eve dokaz be bato....http://www.kop.is/gamalt/cisse%20leg%20break.jpg ....vidi si slobodno...pozzzzzzzzzzzzzz.....ili ako ne se otvara napishi na google vo image....cisse broken leg....i ke vidite...jas ne lazam....
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
E ok de za prvata skrsenica ne beshe nisho poseriozno se vrati na teren mn brzo ali onaa vtorana beshe bolna i losha :S
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
I SAMO EDNO PRASHANJE DO WORCA ZA KOJ KLUB NAVIJASH TI ZA ARSENAL ILI LIVERPOOL ZASO NE SI MI JASEN MALKU SO POSTOVIVE?
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
E ok de za prvata skrsenica ne beshe nisho poseriozno se vrati na teren mn brzo ali onaa vtorana beshe bolna i losha :S


da be mnogu brzo za 8 meseci....nishto strashno....ama se vide za muabetot....deka i to se sluci vo L'pool pa ja osvoija ligata na Shampioni/.....toa beshe muabetot...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666



worca
Iskreno ne....ama shokot e ist...ili mozebi ne....
[/color]



The Gunners
Cisse ja skrsi nogata vo reprezentacija protiv kina na prijatelska,sto znaci nema vrska so timot i nikoj ne vide kako zapaga vo nesvest-mislam od liverpool...taka da i nema da ima i nikakvi posledici posle toa[/quote]

hahaha
....greshka si....Cisse dvapati ja skrshi nogata a toa za Francija beshe vtoriot pat.....Prviot pat beshe za Liverpool...ako ne znaeshe....i ne mi zboraj ti deka pratish fudbal...http://www.kop.is/gamalt/cisse leg break.jpg[/QUOTE]

The Gunners
abe Gospod da mu daj 200 god na toj so go izmisli Google i ne mi se praj deka pojke gleas fudbal od mene..ok i kraj na temava aj....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom