Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Добро, нее го прај сеа и ти до толку. Единствен кандидат, за затвор, е Мартин Тејлор. :smir: А беше само казнет 3 меча.
Дејвис не е цвеќе за мирисање. Многу голем провокатор и гнасен играч. За во притвор е. :smir:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Добро, нее го прај сеа и ти до толку. Единствен кандидат, за затвор, е Мартин Тејлор. :smir: А беше само казнет 3 меча.
hehe abe i dejvis so ima vrska ili...aj ako ne 30-dneven pritvor a? ,me iznervira kako krvnicki mu vleze ,ko gael da mu ja ima koeno vgaz sestramu...
 
F

fantomX

Гостин
Добро, нее го прај сеа и ти до толку. Единствен кандидат, за затвор, е Мартин Тејлор. :smir: А беше само казнет 3 меча.
Дејвис не е цвеќе за мирисање. Многу голем провокатор и гнасен играч. За во притвор е. :smir:
Хант глата му ја скрши на Чех, кој шо можеше да умри во тие моменти, и беше казнет?!?!?!?!?!
Ај не заебавајте...

Инаку...први сте моментално, така?:helou:
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Добро, нее го прај сеа и ти до толку. Единствен кандидат, за затвор, е Мартин Тејлор. :smir: А беше само казнет 3 меча.
Дејвис не е цвеќе за мирисање. Многу голем провокатор и гнасен играч. За во притвор е. :smir:
hehe abe i dejvis so ima vrska ili...aj ako ne 30-dneven pritvor a? ,me iznervira kako krvnicki mu vleze ,ko gael da mu ja ima koeno vgaz sestramu...
abe ja vikam da im go pustime Grujo pa da vidat so e pritvor:pos2::pos2:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
AJ SO SREKJA DA SI GO ZADRZIME PRVOTO MESTO :)
DAJ BOZE POSLE CELZI - MAN NERESENO
GOONEEERSS 4 EVER
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom