Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
a сега играч на месецот - верувале или не
самир насри

1st Samir Nasri
2nd Robin van Persie
3rd Gael Clichy

мислам дека е сосема заслужено , што ќе кажете вие ? малиот прекрасно ја започна сезоната , доста борбен , насекаде низ теренот , пасови , шутови ... браво браво !

позЗ
Ова е само избор на играчи на Арсенал, тимски? Пошо изборо од ПЛ не е баш ваков...

Ова стадионов, бетер и од градски бил. :pos2:
Во ЛШ Динамо игра на овај:



 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Ова е само избор на играчи на Арсенал, тимски? Пошо изборо од ПЛ не е баш ваков...


Во ЛШ Динамо игра на овај:



да да за арсенал - играч на месецот на арсенал - не во ЕПЛ - а стадионот - lobanovski a за лига на шампиони можеби !

позЗ
 
F

fantomX

Гостин
Лобановски е стадион на Динамо, ама заради неговатља „големина“ Динамо во ЛШ игра на овај погоре шо збира 75000+ гледачи. Барем до лани беше така, е сеа ако годинава нешо се преправа големио стадион за ЕП шо е по 4 години кај нив, па да играат на Лобановски...:jaj:
 

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
Ќе бидеме шампиони сезонава...На сите Четири Фронта...јас ви ветувам:eek:lee:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Inace Sonne prijatele detevo vika "amin" na sekoj zbor od ovie so gi pisuvaat postovive na arsenal-macedonia i prede kao ma4e ne kazue nisto loso za Wenger ili za igracite, na sekoj forum na Arsenal e zaclenet i segde razlicno zbori, ima 16 god u pametot e kao za 5.
Samo mal del za podobro da se zapoznaete so detevo.Ako sakate moze i podetalno.

Daklem on mene me mrzi i ke pocne da zbori protiv mene sega ama se nadevam deka nema da naide na razbiranje.:smir:
:pos2::pos2::pos2::pos2: Кажувам јас све брате, само во ЖИВО, пошто секоја недела сме заедно. Ако си фраер, ти реков те чекам во Шенклис да се видиме. Имам 17 год* ПОВЕЛИ!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Многу добро знаеш кога се изругав со нив за Адебајор, и многу добро знаеш кога ги прашував Зашто 5 години немаме титула. И на блог сум пишал, и у живо сум праел муабет. Прашај го Слоцк92, дека имам исто мислење( Без разлика дали он на тоа се сложувал, важно сакам да каже дали сегде различно зборам ), на 24фудбал сакав да докажам дека Адебајор нее тој играч, кој му треба на Арсенал. Јас не викам дека е камен, или слично. Едноставно мене не ми се свига како играч. И јас тука, не викам дека го мрзам Венгер, или слични глупости! Туку сакам, да ми кажете ваше мислење зашто Арсенал нема освоено 5 години тутула.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Голем поздрав, гунери. Морам да идам, се читаме вечер, со повеке анализи, слични ствари. We are the arsenal :smir:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Волкот и Насти нема да играат, на нивно место Ебуе и Ремзи. Другите стандард.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom