Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Ми се наполни срцево Милан што го отпаднаа,АЛАЛ ДА ИМ Е!!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Честито победа, највеќе што го исфрливте Милан.
Милан - АРСЕНАЛ 0-2
Двата гола.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
ajde kaj se site tie navijaci za milan sea da gi vidam sto vikaa deka ke ne zgazele na san siro!!! Arsene e najdobar profesor, ama do dusa i vo italija mu ide prvo 1-5 na inter sea 0-2 na milan epa luge ako ne se dogazal ovoj covek neznam koj???!!! koa gi stavi vo timot site se cudea sto pravi,site koa kupuvaa milionski zasiluvanja od kupuvase igraci za bezpari ili za 5 mil. koa go sitna anri site rekoa deka arsenal ke se raspadne(respekt za anri nema sto da ne me razberete pogresno) i pak dokaza deka znae da sostavi tim za visoki dostreli... bravo Arsene bravo Arsenal. A uste pomilo mi e sto gi iskinaa milan najmestackiot klub. So bozja pomos da gi pomineme 4 derbi utakmici i da ostaneme na vrvot i moze da ja kreneme titulata
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
ajde kaj se site tie navijaci za milan sea da gi vidam sto vikaa deka ke ne zgazele na san siro!!! Arsene e najdobar profesor, ama do dusa i vo italija mu ide prvo 1-5 na inter sea 0-2 na milan epa luge ako ne se dogazal ovoj covek neznam koj???!!! koa gi stavi vo timot site se cudea sto pravi,site koa kupuvaa milionski zasiluvanja od kupuvase igraci za bezpari ili za 5 mil. koa go sitna anri site rekoa deka arsenal ke se raspadne(respekt za anri nema sto da ne me razberete pogresno) i pak dokaza deka znae da sostavi tim za visoki dostreli... bravo Arsene bravo Arsenal. A uste pomilo mi e sto gi iskinaa milan najmestackiot klub. So bozja pomos da gi pomineme 4 derbi utakmici i da ostaneme na vrvot i moze da ja kreneme titulata
ke bide i toa prijatele ,sepak zasluzuvame....:nesvest:
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
ke bide i toa prijatele ,sepak zasluzuvame....:nesvest:

oooo ne da zasluzuvame i te kako, nego tesko e brat znaes deka ne cekaat 4 tski dueli od koj 3 se vo gosti na
23.03.2008 Chelsea - Arsenal
29.03.2008 Bolton - Arsenal (mng losa tradicija)
05.04.2008 Arsenal - Liverpool
12.04.2008 Man Utd - Arsenal
i tuka negde vleguvaat i duelite od 1/4 finaleto LS

ako posle 12.05.2008 sme uste 1 na tabela ne ocekuva mirna zavrsnica i ke mozeme da ja kreneme krunata!!! Daj boze
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
lele hahahahha rosssonero mi dal losa reputacija deka kazav deka milan se najmestacki klub hahahahhha epa brat davaj uste kolku sakas ama ne da se najgolemite mestaci muvli nevideni hahahha ne djabe go izedoa 0-2 doma hahhahaha MUVLI
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
oooo ne da zasluzuvame i te kako, nego tesko e brat znaes deka ne cekaat 4 tski dueli od koj 3 se vo gosti na
23.03.2008 Chelsea - Arsenal
29.03.2008 Bolton - Arsenal (mng losa tradicija)
05.04.2008 Arsenal - Liverpool
12.04.2008 Man Utd - Arsenal
i tuka negde vleguvaat i duelite od 1/4 finaleto LS

ako posle 12.05.2008 sme uste 1 na tabela ne ocekuva mirna zavrsnica i ke mozeme da ja kreneme krunata!!! Daj boze
i mancester gi ima istite dueli ne se sekiraj bitno e povredenite da se vratat i da nema novi od klucnite igraci toa e najbitno
lele hahahahha rosssonero mi dal losa reputacija deka kazav deka milan se najmestacki klub hahahahhha epa brat davaj uste kolku sakas ama ne da se najgolemite mestaci muvli nevideni hahahha ne djabe go izedoa 0-2 doma hahhahaha MUVLI
a ja i preventivno sum baniran od fan klub milan za da moze sami da si se tesat:pos2:kako i dae se silea pred metchot si go dobija toa sto zasluzija
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
i mancester gi ima istite dueli ne se sekiraj bitno e povredenite da se vratat i da nema novi od klucnite igraci toa e najbitno

a ja i preventivno sum baniran od fan klub milan za da moze sami da si se tesat:pos2:kako i dae se silea pred metchot si go dobija toa sto zasluzija
peer ludi se brat deka kazav deka se mestaci i muvli mi dal losa reputacija i toa u stilov... MILAN MESTACI.....poveli :P
ne se normalni da ne misli so toa sto mi dal losa reputacija ke go smenam mislenjeto hhahaha ne da se izlazal samo neznam koj e toj bot da mu se iznasmeam hahahhaha
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
peer ludi se brat deka kazav deka se mestaci i muvli mi dal losa reputacija i toa u stilov... MILAN MESTACI.....poveli :P
ne se normalni da ne misli so toa sto mi dal losa reputacija ke go smenam mislenjeto hhahaha ne da se izlazal samo neznam koj e toj bot da mu se iznasmeam hahahhaha
imas ovde dosta botovi po forumov ti sega pazi imas losa reputacija gledaj u idnina da im vikas mestaci vikajgi nekako poloso :)
 
Член од
5 март 2008
Мислења
34
Поени од реакции
1
Честито победа, највеќе што го исфрливте Милан.
Милан - АРСЕНАЛ 0-2
Двата гола.
Иако сум фан на Реал Мадрид мило ми е што младоста (Арсенал) докажа дека е подобра од искуството (Милан) Честита победа
 

divjak

Aker
Член од
9 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
i na mene brat samo teka utre i real da ispadne

Ahahaha Real da ispadni malku tesko tuku ovaa ne e tema za Real tuku za malite Sampioni, znaci gord sum na niv, milan i barcelona se timovite sto najmnogu gi mrazam, i denes mi se ostvari ednata zelba mislam deka ke bese premnogu da odese milan pak ponatamu do koga ke se pominuva i osvojuva tituli na sreka ne mi e jasno mene, slednite 2-3 sezoni milan nema air da vidi ke ima golemi problemi iako saka da kupuva igraci ama momentalno nema dobri igraci na raspolagane pa MIlan se gledame za 4-5 sezoni vo liga na sampioni
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom