Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

А

Ајсшутер

Гостин
Според мене тешко е да се избере најдобар,бидејки повеќето (90%) трчаат како коњи и кога ке ги утепаш чит,воа ноа иначе ако би морал да бирам Iverson.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Според мене тешко е да се избере најдобар,бидејки повеќето (90%) трчаат како коњи и кога ке ги утепаш чит,воа ноа иначе ако би морал да бирам Iverson.
:cough: :cough: :cough: No WAY!!!:pos2::pos2::pos2:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Ask your teamate и братучед му t!gerz.. или кнеле и боки ке ви раскажат 'bout my lan skilz (-
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Не боли толку да признаеш, you know. Вчера колку игравме се` бев зверка!
А братучед ти го јадеше, big time!

Прашај го opinion за мене. :pipi:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Не боли толку да признаеш, you know. Вчера колку игравме се` бев зверка!
А братучед ти го јадеше, big time!

Прашај го opinion за мене. :pipi:
Ти мора да си ного јак се да си зверка стварно е тешко , за кој клан играш од кај си ?:pos2::pos2:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Да поставам демото од x zone како наводно ме тепаш со аwp без нишан а умираш едно десет пати а 2 пати ме утепа.. ? :pos2::pos2:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Да поставам демото од x zone како наводно ме тепаш со аwp без нишан а умираш едно десет пати а 2 пати ме утепа.. ? :pos2::pos2:
Кој кажа оти те тепах без нишан јас да не сум про .. бтв со нишан кога сакаш и од сон да ме разбудаш таа тее ..:coffee:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Iskreno spored mene najdobar od makedonskive igraci na kajgana e TonInter a tuka ne treba da go zaboravime i KaGeBe dvajcata se ubi boze:vozbud::vozbud:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Iskreno spored mene najdobar od makedonskive igraci na kajgana e TonInter a tuka ne treba da go zaboravime i KaGeBe dvajcata se ubi boze:vozbud::vozbud:
dudlash ? se lizish sea a ? dzek ahahaahhaha
koj be tie bot's JAS SUM NAJAK MORE !! JAS !! .. samo da mi trgni e rabotava ahaahhahahahaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom