Мажите прашуваат, жените одговараат

Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
Нема нема. Штиклата кај него у гз и па-па!
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
Е па имам две другарки што би се израдувале на предлогот :pos2::kesa:
Па крај краева подобро со нив отколку некоја што не ја знам.
п.с. ова важи ако нема штикла.:baeh:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
па не си фер!ај замисли дека можеш!и дека немаш штикла во близина?:icon_cool
Не замислувам бре, немам толку поган ум. Ќе го делам дечко ми со некоја, немам друга работа. Ако немам штикла, ќе се најде некоја хебла у близина. И тие убаво се збрцуваат.:)
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
колку вие девојките сте скржави!скул-многу си агресивна!:sakas_ust
а од кај знаеш-можда тоа и тебе ќе ти се допадне па ќе си практикувате понатаму почесто!
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Епа бидејќи ти си модерен и оупен-мајдед, слободно дели си ја женската со кој сакаш.:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.497
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
а да ви речев по уште едно машко да земевте ќе ви праеше мерак или не?
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
колку вие девојките сте скржави!скул-многу си агресивна!:sakas_ust
а од кај знаеш-можда тоа и тебе ќе ти се допадне па ќе си практикувате понатаму почесто!
Зашо агресивна? Затоа што одвратна ми е самата помисла да го делам дечко ми со друга, макар и јас да бидам таму? Знам дека нема да ми се допадне, а ако тоа ме прави старомодна и досадна така нека биде.
 
Член од
16 август 2007
Мислења
62
Поени од реакции
0
ne sum gledal vo serii zosto takvo nikogas ne sum ni gledal toa go imam videno vo zivotot. se slagas sso majkata na deckoto no nema da se slagas so majkata na mazot ti.

kaj nas e onaa starata svoeto ne go davam tudjoto go sakam , e nemoze taka. ako brat ti onodis na strana smetaj na toa deka nekoj ja onodi i tvojata i nema druga toa e taka 100%.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
zosto zenite nikogas ne se slagaat so svekrva,zolva i se sto e zensko od stranata na mazot?
Немора да значи, тоа можда така останало ама нема врска, не се слагаат оние на кои мажот им е премногу привржан за мајка му така да не е проблемот во жената и тогаш можда се јавуваат недоразбирања.

Zosto mislite deka ste popametni od mazite?
ова

Zosto mislite deka fudbalerite se eden kup budali ( sto vsusnost i se :P ) koi trcaat po edna topka?
и ова се факти, ние тоа не го мислиме, тоа е веќе познато, ама секогаш со исклучоци:helou::helou:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
zosto zenite nikogas ne se slagaat so svekrva,zolva i se sto e zensko od stranata na mazot?
Od kade pa vakov zaklucok? Ja so roditelite na decko mi stojam super.. Super se lugeto i bez predrasudi deka im go ziam sinot :pos2: Toa i od karakterot zavisi
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
нема теоретска шанса,дечкото е мој и само мој и не би можела да поднесам да го делам со некоја и тоа пред мои очи!ако е таков настран тип нека си најде некоја настрана типка,не сум по таквите работи
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
што б и направиле кога момакот би побарал промени во врската,а тие промени со други зборови е да внесете трета личност во вашата врска!но ви дава можност вие да ја изберете таа трета личност,но мора да биде женски род?
кого ќе изберете вие:вашата најдобра другарка,некоја секси девојка,некоја досадна комшифка или...?
одговорите како анџелина џоли и слично не се важат!ок!
и одговорите како нема трета личност не се важат!замислете дека мора да одберете уште една личност од женскиот род!
Ha ako pobara takvo nesto ne znaci deka saka promeni nego ne sum mu dovolna, ili mozebi ne me saka ili neznam tamu drn drn jarinja.. Kako i da e.. Pobara li.. Dobiva Asta La Vista baby
 

Kajgana Shop

На врв Bottom