Kуќи опседнати од духови?

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Абе кај се виделе духови и слични срања?
Еве мене уште најголема желба ми е да видам некој дух, да седнеме ко луѓе на едно кафе кај мене дома, или шо и да е ама курац ми се нема ни појавено ни дух ни вампир ништо..др.
А сакам да видам жими мајка, и случајно на некој ако ви излези дух или вампир испратете го накај мене,
Илчо Трајаноски
Орде Чопела 45 Прилеп
Лево Кај споменикот под куќата на Рампе
Телефон - Нула Седумстотини и ШЕСТ, ШЕСТО и еден, две нули и ШЕСКА на крајот.
Поздрав не титкајте ако нема ништо.чао.ве сака мисли на вас.
ЈАс.
п.с. По можност вампирот или духот женско да е плава ако можи.:))P
 
Член од
6 јули 2008
Мислења
458
Поени од реакции
10
De4ki maticen broj zaboravi da napises....:tapp::tapp:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Абе кај се виделе духови и слични срања?
Еве мене уште најголема желба ми е да видам некој дух, да седнеме ко луѓе на едно кафе кај мене дома, или шо и да е ама курац ми се нема ни појавено ни дух ни вампир ништо..др.
А сакам да видам жими мајка, и случајно на некој ако ви излези дух или вампир испратете го накај мене,
Илчо Трајаноски
Орде Чопела 45 Прилеп
Лево Кај споменикот под куќата на Рампе
Телефон - Нула Седумстотини и ШЕСТ, ШЕСТО и еден, две нули и ШЕСКА на крајот.
Поздрав не титкајте ако нема ништо.чао.ве сака мисли на вас.
ЈАс.
п.с. По можност вампирот или духот женско да е плава ако можи.:))P
Epa ke pratam nekoja kaj tebe. Samo ne ja smeknuvaj oti nema da saka da se vrati vo toj duhovniot svet pa ke saka da ostane kaj tebe.:pos2:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
нечии животи се опседнати со безвезни недокажани работи,само за да не се занимаваат со работите во нивниот реален живот.
тоа значи дека непостојат духови, а ни куќи опседнати со духови.
ако постојат тие,постои и баба рога.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Абе кај се виделе духови и слични срања?
Еве мене уште најголема желба ми е да видам некој дух, да седнеме ко луѓе на едно кафе кај мене дома, или шо и да е ама курац ми се нема ни појавено ни дух ни вампир ништо..др.
А сакам да видам жими мајка, и случајно на некој ако ви излези дух или вампир испратете го накај мене,
Илчо Трајаноски
Орде Чопела 45 Прилеп
Лево Кај споменикот под куќата на Рампе
Телефон - Нула Седумстотини и ШЕСТ, ШЕСТО и еден, две нули и ШЕСКА на крајот.
Поздрав не титкајте ако нема ништо.чао.ве сака мисли на вас.
ЈАс.
п.с. По можност вампирот или духот женско да е плава ако можи.:))P
Хехе... а гаранција има ли? Нем после да се пожалат духовите или вампирките од тебе :pos2:
 

melak

Слобода за Јохан Тарчуловски
Член од
25 мај 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Abe sto se zamarate so vakvi gluposti. Kakvi duhovi be, kakvi vampiri. Se toa e laga. Pozdrav.
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Куќата во Црниче ја имам посетено преку ден и не е ништо посебно, обична напуштена куќа, а за навечер појма неам озбилно страв ми е, и не ни планирам да ја посетам во вечерните часови.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Куќата во Црниче ја имам посетено преку ден и не е ништо посебно, обична напуштена куќа, а за навечер појма неам озбилно страв ми е, и не ни планирам да ја посетам во вечерните часови.
Онаа од на Дани спотот? Мислам таа дека е онаа од Црниче. :)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Знам во Струмица имаше една таква
Тие таму што живеееја се ојдени за странство ли дека таму ...
Кога се вратиле на сред спиење им излегувало нешто се капеле чинии,чаши, џамови ..
И од тогаш таму не се ојдени .. сега куќата е запустена ...
 
Член од
2 август 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
да да има куќа
ја живеам блиску до неа има различни приказни го викаат замокот и не смеел да се руши демек несрека лево десно ни јас не знам точно баш
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
21
Поени од реакции
5
Леле и јас ја знам оваа куќа и ние до пред 3 години одевме до таму со кола и ќе ни мрднеше некоја сенка и сите во несвест паѓавме, леле не ми се верува дека и други ја имаат слушано куќава.
Хмм...Сите ја знаат куќата у Црниче како нешто ептн језиво, но во мојот случај повеќе е наркоманско:)Кога се занесувавме со друштво да видиме што има како има во неа, се што беше страшно беа купови ѓубре, шприцеви и ништо повеќе.А и навечер бевме влезени и тоа со батерија светкавме!Кои дечишта. Но јас барем, не видов ништо:nesvest::toe:

Сигурно тие ви светеле па ве исплашиле :baeh:
 

Elena F.Sinatra

Temper Tantrum
Член од
5 август 2008
Мислења
227
Поени од реакции
15
Во Црниче имало некоја куќа... А и замоците во Ѓорче се сумљиви, слушам имало слични ствари :nesum:
 

theMac3donian

Мак3донецот
Член од
5 февруари 2007
Мислења
3.690
Поени од реакции
259
Во Црниче имало некоја куќа... А и замоците во Ѓорче се сумљиви, слушам имало слични ствари :nesum:
Јас не сум од скопје ама за нив знам уште од мал. Секој пат ми кажуваа
има доста забегани приказни со тие места.

Инаку многу е лошо што духови поврзуваат со гробишта. 9 години спиев до гробишта и ништо не ми беше... (само така инфо)
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
има има ..постојат ...ја како што си верувам у такви работи ...бррррр..бегај страшно е ...а што се слушало за замоците у Ѓорче?? баш ме интересира ако знае некој нека пишеее:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom