Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
:pos: :pos: :pos: Ne mislev vo taa smisla "koj saka neka vodi"! Mislev na toa ti sto rece deka File navival za Barca...pa ja sakav da kazam, za kogo saka neka naviva samo da davaat Real. Inaku da vodi toj od Kanal 5 idem u sk i go palim na sred plostad "PLOSTAD MARSAL PAPANDREU" :pos: :pos: :pos:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Konecno Real ke ima kaj da go gledam.:vozbud:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Abe se plasam deka ke go gledam Real samo 10-15 pati! Lani edna utakmica ne propustiv od Real! Lani taa tetovskata KOHA prenesuvase od prvo od ERA ama posle pocna od Premium (DigitAlb). Ako prenesuva i sezonava ke bide jakooo :je: :je: :je: :je:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
znam de nonstop gledam od ovaa strana! ama poveketo TV so gi davaat utakmicive, se fakaat preku satelit samo! a jas nema satelitska sto znaci...Ama ipak gledam bidejci nekogas ima programi koi gi imam i jas na kablovska!
 
F

fantomX

Гостин
znam de nonstop gledam od ovaa strana! ama poveketo TV so gi davaat utakmicive, se fakaat preku satelit samo! a jas nema satelitska sto znaci...Ama ipak gledam bidejci nekogas ima programi koi gi imam i jas na kablovska!
Е тоа е де, некој канал го има на кабловска, ако е интерсен фудбалот а каналот го нема, од кабловската ќе уклучат и така:)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Е тоа е де, некој канал го има на кабловска, ако е интерсен фудбалот а каналот го нема, од кабловската ќе уклучат и така:)
LoL! Kaj nas ne uklucuvaat bre! Standardni se programite...od vreme na vreme dodavaat nekoi programi!!!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
потврдено....Шпанско ке има и на ЕРА, таму би можеле сите натпревари да ги даваат дека немаат кузнае каква програма :)
Дербињата ги гледаме на Сител, а останатите натпревари на ЕРА :vozbud:
 
F

fantomX

Гостин
потврдено....Шпанско ке има и на ЕРА, таму би можеле сите натпревари да ги даваат дека немаат кузнае каква програма :)
Дербињата ги гледаме на Сител, а останатите натпревари на ЕРА :vozbud:
Е блазеси ви во Скопје.:)
Ај можи кабловскиве оператори ќе се смилуваат
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
продолжуваат во ист стил да ги даваат само барса и реал на тв...

само, мислам дека коментатор ке биде Филе(топки) и староит(тој од НБА)
Филе е за барса :pos:
zosto mislis taka? jas mislev deka samo go saka messi-posto naviva za argentina:toe:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
епа баш затоа е за барса
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
aaaaaaaaaaa, i mene messi mi e omilen, ali ne navivam za argentina-sepak gledam vrska za barca (ako e taa)
dobiv poraka od file ednas i na kraj pisuvase forca lazio, viva argentina.
ama dobro, znaeme site zosto naviva za lazio
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
потврдено....Шпанско ке има и на ЕРА, таму би можеле сите натпревари да ги даваат дека немаат кузнае каква програма :)
Дербињата ги гледаме на Сител, а останатите натпревари на ЕРА :vozbud:
Токму така:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom