Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Е ако гледаме поединечни натпревари можеме да се инатиме до утре сабајле.
И лани бевте преуверени за титулата во Барселона поточно до април бевте самоуверени ама после глас не ви чув.
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Prvak??????????
Ne znaes?!

1. barca
2. sevila
3. Atletico

za real ne znam, vaka so genijalniov trener barajte se na dno...se zezam znam kako moze RM da se izvadi od g....a, pokazaa lani
nemam disrespekt kon nikogo
samo fakam seir
 
T

tino097

Гостин
Шпанското на Сител, барем ние шо сме надвор од Скопје ќе можиме годинаваа да гледаме шо ќе се случува во шпанија :)
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
FALA TI!:vozbud:
samo kolku e tocno ova?! posto jas nemam slusnato...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Јас сум за Реал Мадрид и тие ќе ја земат титулата и оваа година у Шпанија. Меси, Роналдињо, Ето и Анри нема шанса да се вклопат бе!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
да али проблемот во сител, барем порано дека даваа само еден натпреват (во недела), ретко во сабота...се надевам дека ке даваат ко ера, по 4натпревари во коло...и ако коментира пак оној...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Јас сум за Реал Мадрид и тие ќе ја земат титулата и оваа година у Шпанија. Меси, Роналдињо, Ето и Анри нема шанса да се вклопат бе!
Јас како што гледав во подготовките, Ето, Меси, Анри и Роналдињо супер се снаоѓаат. Акциите се нешто невидено, прецизни и полни со дриблинзи. Тој кој што има проблеми, е Реал :helou:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Kolku so dava lani na sitel i godinava ke davat :)
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
Јас сум за Реал Мадрид и тие ќе ја земат титулата и оваа година у Шпанија. Меси, Роналдињо, Ето и Анри нема шанса да се вклопат бе!

Pa, messi, ronaldinho i eto'o do sega pokazaa deka super se vklopuvaat, a ako henry ne moze, sekogas ima prazno mesto na klupa

Na barca ne i nedostasuvaat talenti, i Giovani Dos Santos i Bojan Krkic cekaat red da pokazat sto znaat. taka da, jaka e konkurencijata, sekoj mora da dava 110%
zatoa ne se plasam ovaa sezona i edvaj cekam da pocne:vozbud:
 
F

fantomX

Гостин
Јас како што гледав во подготовките, Ето, Меси, Анри и Роналдињо супер се снаоѓаат. Акциите се нешто невидено, прецизни и полни со дриблинзи. Тој кој што има проблеми, е Реал :helou:
Точно, во подготовките, ама уште официјалните не се почнати. Манчестер газеше се во подготовките, а сега по три кола е на 16 место. Чекајте малку, уште некој ден почнува првенството, ќе видиме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom