Ви треба драјвер? Побарајте тука.

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Еееј супер тема, баш пред некој ден планирав да отворам ваква тема ама ете ме спревариле...Anyway ај ќе ве молам некој ако може да ми даде линк за да слегнам драјвери за Delux WebCam V-B01 за Vista. Благодарам однапред...:vozbud::vozbud::salut:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ми се избриша sound driverot и немам звук на пц..Дали некој може да ми прати линк да инсталирам соодветен драјвер за windows xp ? ( nulsoft waveout output) фала однапред
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Еееј супер тема, баш пред некој ден планирав да отворам ваква тема ама ете ме спревариле...Anyway ај ќе ве молам некој ако може да ми даде линк за да слегнам драјвери за Delux WebCam V-B01 за Vista. Благодарам однапред...:vozbud::vozbud::salut:
Види овде:
http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=1194597
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.685
Поени од реакции
11.077
Многу добро, одлично! Фала MkForces :)
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Еве нов торент ( има и цд - 25.000 драјвери, и двд - 100.000 драјвери ):
Клик Овде
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ми се избриша sound driverot и немам звук на пц..Дали некој може да ми прати линк да инсталирам соодветен драјвер за windows xp ? ( nulsoft waveout output) фала однапред
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
mi treba drajver za AVANCE LOGIC ALS 4000 MOLAM ZA POMOS ali nekoj neka dade link za direktno da go simnam ve molam hitno mi e namam zvuk
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
momci mi treba drajver AVANCE LOGIC ALS 4000 ve molam najdete mi
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
mi treba drajver za AVANCE LOGIC ALS 4000 MOLAM ZA POMOS ali nekoj neka dade link za direktno da go simnam ve molam hitno mi e namam zvuk
http://www.softwarepatch.com/utilities/als4000-security-dl.html

Бојанфамилија97 напиша:
Ми се избриша sound driverot и немам звук на пц..Дали некој може да ми прати линк да инсталирам соодветен драјвер за windows xp ? ( nulsoft waveout output) фала однапред
nullsoft waveout output не е звучна картичка... Види си убо како ти се вика звучната па после барај драјвер...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
MPU - 401 може да биде називот на звиуната картичка? пс.леле каков дудук сум за ова :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom