За девојките: Кој прв дозна за првиот пат?

Jasminka-INTER

ГО САКАМ ИНТЕР
Член од
27 април 2009
Мислења
72
Поени од реакции
10
За тоа со никој не разговарам, затоа што е сепак интима.
 
B

black angel

Гостин
mojata najdobra drugarka a posle nekoe vreme dozna i majkami sama si primeti
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Не памтам.Или ептен одамна беше или почнувам да станувам склеротична.:icon_lol:

Никој не дозна,така мислам...По извесно време можеби некако сватија другарките,ама апла конкретно да раскажав детали на некого не.

Од денешен аспект гледајќи,би постапила да речеме - сосема исто.:)
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
217
Поени од реакции
8
Па уште сум немала, а кога ке имам нз на кој ке кажам може на мајка ми може на сестра ми ке видам тогаш шо ке праам :wink:
 

Martence

the_girl_u_like
Член од
30 јуни 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
другарка ми ( ја извадив од час само за да и кажам ) ,а после дозна и мајка ми,ми ги најде кондомите в детска :tapp::tapp::tapp::tapp: така да...сфати жената,не е глупа
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
јас прво кажав на моето маало, а после на пола град, нејќев на цел за да не се расчуе многу:toe:
се зезам
се деси доста рано така да со години го чував во мене зш ретко и кој ќе ми веруваше, ама после девојката се исели у ск така да и не беше битно повеќе:toe:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
ееее што е најинтересно мајка ми знаеше уште пред мене за мојот прв пат....т.е.пред да се случи.Малце параноична е жената ама сепак офивијално таа дозна...а по детално другарките.
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
89
Поени од реакции
1
Apsolutno nikoj ne dozna. Drugarkite ne zabelezaa odma posle toa, ama pretpostavuvaat zosto se raboti za podolga vrska. Niedna me nema prasano, zosto mnogu pati niz razgovor za drugi im imam napomenato deka smetam deka toa treba da ostane samo megu tie dvajca koi go napravile toa. Ne sum tip koj nesto mnogu rasprava za taa tema.
A na majka mi, iako i kazuvam ama bas za se, za ova i nemam kazano. Neznam ni sama dali se raboti za nemanje hrabrost, strav od nejzinata reakcija ili . . .? Pojma nemam, nemozam da i kazam, iako mi e tolku bliska
BRAVO potpolno se slagam so tebe do sega kako sto citam site odma kazale poslem seksot de na majkite de na drugarite ili drugarkite jas ne kazav na nikogo i ne se falev lele sum e... ili nesto slicno . a koga sega razmisluvam za toa ne sum kazal na nikogo koga mi bil prviot pat i so kogo iako moite bliski sto me znaat pretpostavuvaat no nikogas ne ispadnala taa tema na razgovor i zatoa sekogas ostanala samo za mene kako skriena tajna.
 
Член од
23 август 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Најдобрата другарка знаеше уште вечерта дека ќе се деси “големиот настан“(пошо беше планиран), а на мајка ми и кажав одма коа се вратив од кај тогашниот дечко и тоа ја разбудив од спиење........абе забегана работа :wink:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Најдобрата другарка знаеше уште вечерта дека ќе се деси “големиот настан“(пошо беше планиран), а на мајка ми и кажав одма коа се вратив од кај тогашниот дечко и тоа ја разбудив од спиење........абе забегана работа :wink:
e bogami svarno zabegana rabota
od spienje da ja razbudis majkati i da i kazis deka te cepnal decko ti:pos2:
 
Член од
4 октомври 2009
Мислења
257
Поени од реакции
13
Za mojata intima neznae nikoj ni pak majka mi si znam jas i decko mi nikoj drug a posto idam mnogu vreme valjda na moite im e jasno so e i kako e :smir:
 
Z

Zoza

Гостин
na sestra mi uste istata vecer koga si dojdov a sledniot den bese procka i na majka mi vaka i baciv raka:mamo prosti sto sinoka ja izgubiv nevinost :pos2:

abe zabegana rabota ali toa ti e 17 god devojce so sakas :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom