F.A. Premier League

Кој е најдобар англиски клуб?


  • Вкупно гласачи
    600
Статус
Затворена за нови мислења.
G

Gray Foxx

Гостин
ahhhhhhhhhhh i koj da cita sega jas ili ti????????????aj vidi malce ti ggi zgolemiv bukvite
Немаш сеа со шо да ми вратиш за другите постови и како слеп за стап си се фанал за Џејмс. Па добро бе ако бил киксер оти изиграл 277 утакмици за Ливерпул? Доста е објаснување за денеска.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
epa drugar ti e toa...ti me narekuva glupav..i da citam i da pravam ova ona...a sega....hahahah nigde te nema...tocno e James e legenda i jas sum najglup ahahahahahahhahh ama uste se smeeam pa uste mi pastira deka su mtrebal da procitam hahahahahahahh:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
priznavam glup sum...t.e najglup
 
В

Вори

Гостин
Еј ти кажал некој дека многу замараш и дека знаеш само да кажеш дека Ливерпул имале највеќе титули во ПЛ,кога ти не си бил роден...Изнесувај факти,а не да ми бараш на Гугл и Википедија....
 
G

Gray Foxx

Гостин
Еј ти кажал некој дека многу замараш и дека знаеш само да кажеш дека Ливерпул имале највеќе титули во ПЛ,кога ти не си бил роден...Изнесувај факти,а не да ми бараш на Гугл и Википедија....
Не сфаќа па ти. Глуп човек може ли нешто да сфати? Кој и да беше по толку напишани и докажани постови ке се повлечеше. Ама вој е бесконечно глуп.
 
В

Вори

Гостин
За него Ливерпул е најбољи дека има највеќе титули во ПЛ,и готово..Тежок случај...
 
В

Вори

Гостин
Уште потрагично е тоа што тој не доживеал ниедна титула на Ливерпул во ПЛ:tapp:
 
В

Вори

Гостин
Не бе гледам лае 3-4 страни уназад па реков ај да му кажам на дечково дека е многу напорен..:helou:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Шо е најтрагично не се титулите во ПЛ туку во Англија. Не греши душа. :)
Уште потрагично е тоа што тој не доживеал ниедна титула на Ливерпул во ПЛ:tapp:
А бе уште се замарате со овој, а бе гони го:helou:

Абе ви кажав претходно ќе ви кажам и сеа. Типот изгледа е на тешки дроги некако халуцинира ама за да преќине да ви досаѓа не му враќајте на провокации. Еве јас само читам што тропа и се смеам. Игнор напрајте и ќе видите како проблемите ви ги снемува.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom