F.A. Premier League

Кој е најдобар англиски клуб?


  • Вкупно гласачи
    600
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 март 2006
Мислења
138
Поени од реакции
5
Abe sto se divite na celzi oni se dojdeni od treta liga e*ate inace dobri se svaka im cast ama nekako se u 92 i 93 se vadat kao Juve ama ako ke se pokaze vistinata na svetlost nejkam nikoj da navredam ama ne go sakam timot ama ic!!!a inace se znae i koj e podobar tim i koj tim ima najveke navivaci i u premier i gore na anketata slobodno citajte :pos: :pos: GLORY GLORY MAN UNITED!!!!!
 
Член од
27 март 2006
Мислења
138
Поени од реакции
5
A za smajlivo, sakas i ti od celzi?:pos2: E kolku brzo menuvate mislewa vie od mancester:pos2: :chelsea: :chelsea 1: :chelsea 2: :chelsea 3: :chelsea 4: :chelsea 5:[/quote]

abe ova ne e celzi be :tapp: :tapp:.ja ednas imam probano dres na celzi
zaradi eden drugar za poklon zs on ist broj kao mene nosi i aj ja da vidam dali e tocen i posle doma sum se utepav od banjanje,trljam trljam!!!:pos2: :pos2: :pos2:

P.S. NEZNAM ZS NA NAVIVACI NA ARSENAL SE NADEVAAT NA TITULA OVAA GODINA SE ZNAE KOJ SE KANDIDATI MANCHESTER I LIVERPOOL I chelsea MOZE DA SE RECE
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Прекинете двајцата под итно.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Ja si glasav za Manchester ... najdobri se ... i ovaa sezona kje bidat prviiii ;)))
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
:) NEVER ALONE

na 18.8.2007 na Anfield ke se sluce fatalen poraz na F.C. Chelsea od LIVERPOOL :pos2: :pos2:
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
:D :D

Ma bratuced BAVCA ke ve napravime na 18.8.2007 , TORRES i KUYT crevata a plus toa i John Terry vi e povreden i uste eden kup pederi se povredeni vo CHELSEA :baeh:
 
T

tino097

Гостин
Ама овие на А1 изгледа помалце натпревари ќе даваат годинава, еве гледам го нема на програмата натпреварот Тотенхем - Сандерленд со кој се отворфа новата сезона
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Абе гледајте си на ТелеСпорт, тоа романското.. таму ваљда ќе го има, а има и многу повише утакмици..
 
T

tino097

Гостин
Не бе ни тие не даваат, ко шо гледав на нивниот вебсајт ниедна утакмица нема да пренесваат од викендов. За потаму незнам

Единствено шо ќе пренесва натпреварот во 13:45 е РТС2.
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
prv mec sunderland 1-0 tottenham
golo posledna minuta
podosaden natprevar amin. tocno vo 93ta min si rekov ako ne daj nekoj gol tupan mavam na tele... i op gol od nigde
totenhem si rekov ke vidat poarni ovaa godina ama ko igrat bez ambicii to e
kin si milsev tapa igrac, tapa trener ama ima ubav tim napraeno (so tie pari so gi ima) i mozi da bidat tim so ke gi nervirat pojakite timoj
osven arsenal, celzi, liverpul u mancehster drugite timoj vo anglija se tapa i od vakvi natprevari ne mi se glea anglisko
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom