Црн Хумор

Член од
26 септември 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Отишла некоја жена на гинеколог и му вика докторе дај види да направиме нешто со ова ја скината ,а утре прва брачна ноќ и не е убаво да бидам скината и овој нема проблем. После два дена доаѓа женава и целата радосна вика докторе многу сум среќна маж ми не примети и крв на сите страни а овој и рекол:
-АЈДЕ ЛЕГНИ ДА ГО ИЗВАДИМЕ ЖИЛЕТОТ :pos2:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Да даде Господ син ти дома Боки 13 да ти го донесе за снаа.:pos2::pos2::pos2:
Да даде Господ Груевски да ти ги учи децата "Р" да викаат.:):):):)

Da dae gospod decata Roger brothers da ti bidat!!!!!!
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Незнам дали го имало овој до сеа ама ептен се смеев коа ми го кажаа.

Што прави глувонемо детенце со три прста??
Д'тка!!:pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
37
Поени од реакции
1
Што е разликата измеѓу куп бебинја и Ferrari?Немам Ferrari во гаража:vozbud:
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
37
Поени од реакции
1
Се лапаат дечко и девојка и оваа му вика на дечкото Еј ти ја земав мастиката а овој вика Е добро бе што ке си направам нова
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
37
Поени од реакции
1
vika o je je an covek invali u koji nema noge i kaze mu hoces a ti ispricam vic o kojeg ce ti otpasti noge?? na to ce invali - aj e
a ovaj covek ce na to
- Upss neko ti ga je vec ispricao
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
37
Поени од реакции
1
prelazi malo dete ulicu i odjednom ga pregazi crveni kamion a na kamion pise "PLAZMA NE PUSTA TE DA ODRASTES"
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
37
Поени од реакции
1
На некоја баба и умрел дедото и по еден месец и се присакало малце секс и што да прави иде у шутка и на првиот циган му вика ај да ме е... ке ти дадам 200 ден.И циганов си рекол ај.Ја кљуцкал ја кљуцкал ама вагината рапава.Завршиле работа пак по месец дена иде бабава и му вика ај да ме е... ке ти дадам 500 ден.Ама бабо немозам многу ти е рапава.ОК ај ке ти дадам 1000 и си рекол ај.Овој ја кљуцка ја кљуцка ама мазно убавина.И ја прасува добро бе бабо минатиот пат кога те е... вагината рапава ти беше сеа мазна,што е работава.Ееее синко после рапаво иде ГНОЈ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
На некоја баба и умрел дедото и по еден месец и се присакало малце секс и што да прави иде у шутка и на првиот циган му вика ај да ме е... ке ти дадам 200 ден.И циганов си рекол ај.Ја кљуцкал ја кљуцкал ама вагината рапава.Завршиле работа пак по месец дена иде бабава и му вика ај да ме е... ке ти дадам 500 ден.Ама бабо немозам многу ти е рапава.ОК ај ке ти дадам 1000 и си рекол ај.Овој ја кљуцка ја кљуцка ама мазно убавина.И ја прасува добро бе бабо минатиот пат кога те е... вагината рапава ти беше сеа мазна,што е работава.Ееее синко после рапаво иде ГНОЈ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
краста не рапаво
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ок... црн хумор, лет ит би:

Кои два широко прифатени називи се употребуваат за рециклирани кинези?

Чев Ли или па уште поприфатениот Па Ти Ки.


*копирајт
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Некоја жена у нејзиниот живот поминала низ многу мажи и сите ја сметале за курва..и кога дошло ден за умирачка умрела и отишла кај господ да икаже кај да оди у рајот или у пеколот и госпшо га гледал га гледал и кажал ти ке одаш у рајо.И жената цела зачудена кажала..ама как у рајо јас со толку мажи сум била.. не сум чесна.. и господ кажал ако си била барем доро си им правила...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.333
Поени од реакции
46.408
немој бе Мари4е вака брутална да бидеш,нема да заспиеме мајку му :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom